volg ons op:
01. Vrijwilligers2019Caroussel.jpg 1.Dames1.jpg 10.Vrijwilligers.jpg 2. BlauwHartTips.jpg 2. DavidHarte.jpg 2. Shirts2.jpg 3. CDfeest.jpg 3.Zonnebril.jpg 4. BlauwHartTips.jpg 4. Rolstoelers.jpg 5. Jongens op het veld ruggen.jpg 5.Philip Meulenbroek.jpg 6. BlauwHartTips.jpg 6. Buddy SanderdeWijn.jpg 6. Volle Klapperboom 20 mei.jpg 8.clubhuisfotowand.jpg 9. Ballentassen.jpg 9.taartentoernooi.jpg 99Heren1 play-offs.jpg
Jeugd
Senioren

Commissies

Snelkeuze commissies:

Jeugd HockeyMateriaalcommissieMeer commissiesMeer HockeySenioren HockeySponsoringToernooi- en evenementencommissiesTophockeyWedstrijdsecretariaatZaalhockey

Wedstrijdsecretariaat
Wouter Scholtens Wedstrijdsecretaris Senioren  mail
 
Tjimme Lin-Peiris Wedstrijdsecretaris Jeugd en Jongste Jeugd  mail
Jeugd Hockey   [mail]
Arbitragecommissie jeugd   [mail]
 
Michiel Wijn Opleiding CS+ scheidsrechters
Sebastian Archbold Voorzitter
 
Richard Jansonius Arbitragefunctionaris
 
Harry Wildeboer Indeling scheidsrechters
Jorrit Bruinsma Indeling scheidsrechters
Gilbert Schyns Coördinatie Scheidsrechtersbegeleiders
 
Engel Koolhaas Opleiding CS+ scheidsrechters
Coördinatie Jeugd  
Job Vercauteren Voorzitter  mail
Michiel Kamer Coördinator Meisjes A  mail
Coen Sr. van den Heuvel Coördinator Jongens A  mail
Andrea van Rest Coördinator Meisjes B  mail
Maarten Bartstra Coördinator Jongens B  mail
Remco van Os Coördinator Meisjes C  mail
Paul Michielsen Coördinator Jongens C  mail
Marijn Rings-Wijma Coördinator Meisjes D  mail
 
Ruth van der Pool Coördinator Jongens D  mail
Marloes Muus Coördinator Jongens en Meisjes E8  mail
Judith van Kranenburg-Miltenburg Coördinator Jongens en Meisjes E6  mail
 
Nienke Huisman Coördinator Jongens en Meisjes F2  mail
Sophie Slippens Coördinator Jongens en Meisjes F1  mail
Michiel Kamer Coördinator Scouts
Sebastian Archbold Coördinator Selecties
Pim Fok Coördinator Keepers  mail
Jeugdcommissie   [mail]
Nina Winters Evenementen - JongsteJeugd
Mark Jebbink Topjeugd - Opleidingen
 
Barbara Veen Lid
Sebastian Archbold Lid
Job Vercauteren Voorzitter - BreedteJeugd
Shoot-out commissie   [mail]
 
Annemarie Mous Lid
Pim Fok Lid
Wedstrijdsecretariaat Jeugd   [mail]
 
Tjimme Lin-Peiris Wedstrijdsecretaris Jeugd en Jongste Jeugd
Wedstrijdtafel jeugd   [mail]
 
Linda Evers Coördinator
 
Femke Zelissen Coördinator
Senioren Hockey   [mail]
Bedrijfshockeycommissie   [mail]
Wouter Scholtens Wedstrijdsecretaris  mail
Arthur Willems Lid-afgevaardigde hockeybestuur
Kees Roovers Lid
PLUSsport   [mail]
Patrick Jeuken Coördinator
Seniorencommissie   [mail]
Harm Faber Vice-voorzitter
 
Anne-Marie Merckx Arbitragefunctionaris
Justin Velleman Arbitragefunctionaris
 
Tessa Hendrickx Communicatie en activiteiten
Wouter Scholtens Wedstrijdsecretaris Senioren  mail
Sebastian Archbold Coördinator Jong Senioren
Trimhockeycommissie   [mail]
Walter Nijssen Voorzitter
Bernice Boeding Secretaris
Hilde van Leeuwen Lid
Gerard Nagtegaal Lid
 
Alex van Hout Lid
 
Florine de Nerée Tot Babberich Lid
Ashvini Panday Lid
Wedstrijdsecretariaat Senioren   [mail]
Wouter Scholtens Wedstrijdsecretaris Senioren
Meer Hockey
G- en LG-hockey commissie   [mail]
 
Maarten Spijkers Voorzitter
 
Mathijs Pronk Lid contactpersoon LG-ouders
 
Nandine Henry Pedagogische ondersteuning trainers
 
Bettien Streng Coördinator
Barbara Burgering-van der Vijver Lid-afgevaardigde hockeybestuur
Rolstoelhockey   [mail]
 
Berri van Manen Vice-voorzitter
 
Berri van Manen Arbitragefunctionaris
Marit Dhondt Voorzitter  mail
Marvin van der Nat Secretaris
 
Jeroen Pals Penningmeester  mail
Tophockey
#kampongbuddy   [mail]
 
Chantal van Battum Coördinator
Tophockeycommissie   [mail]
 
Wouter van der Meer Voorzitter
Arthur Willems Secretaris
 
Bart de Vuijst Financiën
Quirijn Caspers Heren 1-2
Kees Roovers Dames 1-2
Mark Jebbink Topjeugd
Paul van den Putten Lid-afgevaardigde hockeybestuur  mail
Topsportondersteuning  
Bodi Fok Video Dames 1
Roy van Lieshout Video Heren 1
 
Mats Bartels Bladblazer D1-H1
Topsportspeakers  
 
Bart de Vuijst Speaker
Ralph Vis Speaker
Materiaalcommissie   [mail]
 
E-mail Lockerbeheer >  mail
 
Kok van Kessel Lid
Jeroen Thijsen Lid
 
Rik van Lijf Lid
 
Marijke van der Vossen Lid
 
Karel Smith Lid
Sponsoring   [mail]
Arnaud Naeff Fonds   [mail]
 
Machteld Derks Bestuurslid
Petra Vos Bestuurslid
Marielle Hoogendoorn Bestuurslid
 
Frederique van Maldegem Bestuurslid
Club Blauw   [mail]
 
Johan Baars Coördinator
 
Sandra van Loon - Vercauteren Coördinator
Team Sponsoring   [mail]
 
Gerard Hoskens Secretaris  mail
 
Marijke van Breene Accountmanager & Evenementen  mail
Ellen van der Meer De Walcheren Accountmanager & Evenementen  mail
Babs Hunink Accountmanager  mail
Lenny de Leeuw Accountmanager  mail
 
Philip Meulenbroek Accountmanager  mail
 
Arno Flier Accountmanager  mail
Cindy Fabriek Lid-afgevaardigde hockeykantoor
Ingrid Thomassen Lid-afgevaardigde hockeybestuur
Ralph Vis Ambassadeur
Heleen van Hall Ambassadeur
Yolande Alewijns Ambassadeur
Alexander de Vries Ambassadeur
Christiaan Tieleman Voorzitter  mail
Toernooi- en evenementencommissies   [mail]
Fampongtoernooi   [mail]
Taartentoernooi   [mail]
 
Laura van Es-meltzer Lid
Team Evenementen   [mail]
Manon Spijkers Voorzitter
 
Denise Luyken Lid
 
Renee van der Ven Lid
Ingrid Thomassen Lid-afgevaardigde hockeybestuur
Jans Pijbes Lid-afgevaardigde hockeykantoor
Toernooicommissie-senioren   [mail]
Joost Oremus Public Relations
 
Simone Ros Teamindeling
 
Jasper Baks Voorzitter
 
Valerie Bossers Secretaris
Mario Dragicevic Vice-voorzitter
 
Mark van der Niet FLEX Wedstrijdsecretaris
 
Joost Roholl Penningmeester
Meer commissies
Archiefcommissie  
Erna Stolk Archivaris
Team Communicatie   [mail]
 
Yvette Polman Lid
 
Machteld Beekhuis Lid
 
Denise Luyken Blauwe Hart Reporter
 
Paul Kok Pers  mail
 
Hester Snijders Lid
Koen van Berge Henegouwen Lid
 
Pim van Dijk Lid
Ingrid Thomassen Lid-afgevaardigde hockeybestuur  mail
Cindy Fabriek Marketing & Communicatie Manager  mail
Team Kleding   [mail]
 
Renee van der Ven Heren 1 / Dames 1
 
Myrthe van Schijndel Heren 1 / Dames 1
 
Dewi Verschuuren Topjeugd
 
Vacature Administratie
Cindy Fabriek Bedrukking kleding en sponsorshirts
Arthur Willems Coördinatie en afgevaardigde hockeybestuur
 
Myrthe van Schijndel Beheer bruikleen Wedstrijdshirts
Tuchtcommissie   [mail]
Bernique Tool Lid
 
Monique Hanssen Lid
 
Olivier Wendelaar Lid
 
Charles Starmans Voorzitter
Vertrouwenspersonen   [mail]
 
Arjen Spanjers Vertrouwenspersoon  mail
 
Maartje van der Meer Vertrouwenspersoon  mail
Zaalhockey   [mail]
Arbitrage en zaalwachten   [mail]
 
Harry Wildeboer Coördinator
Kamponghal   [mail]
Rutger Hardick Bouwteam
Pieter Brommer Bouwteam
 
Bart van Hattum Bouwteam
 
Alex van Hout Bouwteam
Michael Lohle Bouwteam
Jans Pijbes Lid-afgevaardigde hockeykantoor
Team Zaal   [mail]
 
Josine Fransen Lid
Nina Winters Afgevaardigde Jeugd
Annemieke de Vries Afgevaardigde Senioren
Michael Lohle Blaashallen Zaalbeheer
Remco van Os Afgevaardigde Jeugd
Barbara Burgering-van der Vijver Lid-afgevaardigde hockeybestuur
Wedstrijdsecretariaat zaal   [mail]
 
Margo Richter-Elerie Wedstrijdsecretaris
 
Jacqueline Jansen DWF Senioren
Powered by LISA