volg ons op:
a_landskampioen.jpg a_supporters LK2017.jpg bb_kampioenenparade.jpg bc_jonker_selfie.jpg cc_Caspers.jpg c_pruikenboys.jpg dd_Fans met rook.jpg d_Fans jeugd.jpg e_kampioenenparade.jpg ff-kamponghalbynight.jpg gg_Senioren_TD.jpg g_Jeugd_Ballenkids.jpg hh_magazinestrand.jpg h_kickoff.jpg i1_wheelys.jpg i_Doel_ANFKids.jpg m_Jeugd_Clubhuis.jpg q_Fampong.jpg x_Sfeer_Blauwerook.jpg
Jeugd
Senioren

Wedstrijdschema

Thuis
Uit
Jeugd
G-/LG-Hockey
Jongste Jeugd
Meisjes A
MA01 - Breda MA1
Tijd 14:15 - KG1
Info Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MA02 - HCDoorn MA1
Tijd 13:45
Info Uit
MA03 - Amersfoort MA3
Tijd 16:00 - KG7
Info Thuis
Fluiten:Jan Dullemeijer
MA04 - Holestick MA1
Tijd 16:00
Info Uit
MA05 - H.C. Eemvallei MA3
Tijd 17:45 - KG1
Info Thuis
Fluiten:Sebastian Archbold en Christiaan Heijne
MA06 - Culemborg MA2
Tijd 16:45 - KG5
Info Thuis
Fluiten:Famke Michielsen en Philine van den Putten
MA07 - Huizen MA4
Tijd 16:45 - KG6
Info Thuis
Fluiten:Evelien Bos en Felice van Dijk
MA08 - Almeerse MA5
Tijd 15:00
Info Uit
MA09 - Laren MA5
Tijd 16:30
Info Uit
MA10 - Hilversum MA5
Tijd 16:15
Info Uit
Meisjes B
MB01 - GHBS MB1
Tijd 12:30
Info Uit
MB02 - Schaerweijde MB2
Tijd 15:30 - KG2
Info Thuis
Fluiten:Gilbert Schyns en Erik van Veen
MB03 - Hilversum MB2
Tijd 16:00
Info Uit
MB04 - Maarssen MB3
Tijd 14:15 - KG7
Info Thuis
Fluiten:Laurens Richter en Tobias Pesch
MB05 - Loenen MB3
Tijd 15:45 - KG8
Info Thuis
Fluiten:Elmar Sullock Enzlin en Harry Wildeboer
MB06 - Almeerse MB5
Tijd 17:15 - KG2
Info Thuis
Fluiten:Gilbert Schyns en Erik van Veen
MB07 - Gooische MB5
Tijd 17:30
Info Uit
MB08 - Nieuwegein MB3
Tijd 17:45
Info Uit
MB09 - Dorsteti MB4
Tijd 17:15
Info Uit
MB10 - Loenen MB6
Tijd 16:00 - KG1
Info Thuis
Fluiten:Floor de Vries en Sophie Zwaan
Meisjes C
MC01 - Reigers MC1
Tijd 10:45 - KG1
Info Thuis
Fluiten:Ben de Lange en Jan Dullemeijer
MC02 - IJsseloever MC1
Tijd 10:45
Info Uit
MC03 - IJsseloever MC2
Tijd 12:15
Info Uit
MC04 - Hoevelaken MC1
Tijd 12:30 - KG7
Info Thuis
Fluiten:Justine Klaassen en Jasmijn Partridge
MC05 - Baarn MC2
Tijd 11:45
Info Uit
MC06 - Schaerweijde MC5
Tijd 12:15 - KG8
Info Thuis
Fluiten:Eline Verlaan en Roos Derksen
MC07 - H.C. Eemvallei MC4
Tijd 13:45 - KG9
Info Thuis
Fluiten:Isabelle Roumen en Marit Schermerhorn
MC08 - Leusden MC3
Tijd 13:45 - KG2
Info Thuis
Fluiten:Sophie Gunneweg en Claire Askes
MC09 - Schaerweijde MC7
Tijd 14:15
Info Uit
MC10 - Weesp MC4
Tijd 13:45
Info Uit
MC11 - HC Geldermalsen MC4
Tijd 15:00 - KG5
Info Thuis
Fluiten:Inez Dogterom en Nina Dunning
MC12 - Maarn MC1
Tijd 13:00
Info Uit
Meisjes D
MD01 - Laren MD1
Tijd 09:00
Info Uit
MD02 - MMHC Voordaan MD2
Tijd 09:00
Info Uit
MD03 - Gooische MD4
Tijd 08:45
Info Uit
MD04 - Maarssen MD3
Tijd 10:45 - KG7
Info Thuis
Fluiten:Laura Böcker en Isabelle Bal
MD05 - Hockey Club Zeewolde MD2
Tijd 10:30
Info Uit
MD06 - Gooische MD5
Tijd 10:30 - KG8
Info Thuis
Fluiten:Femke Slob en Mikki Hajer
MD07 - HC Geldermalsen MD1
Tijd 12:15
Info Uit
MD08 - Woerden MD4
Tijd 10:15 - KG9
Info Thuis
Fluiten:Imme van Dijk en Dominique Rengers Hora Siccama
MD09 - Gooische MD7
Tijd 11:30 - KG6
Info Thuis
Fluiten:Isa de Boer en Saar Zeeman
MD10 - IJsseloever MD6
Tijd 09:00 - KG1
Info Thuis
Fluiten:Daantje Vennik en Fenne Roosje
MD11 - Lelystad MD4
Tijd 10:30
Info Uit
MD12 - Hilversum MD9
Tijd 13:15 - KG5
Info Thuis
Fluiten:Annemoon Balemans en Eva Mijnders
Meisjes E8
M 8E01 - H.C. Eemvallei M8E1
Tijd 08:45
Info Uit
M 8E02 - Maarssen M8E1
Tijd 08:45
Info Uit
M 8E03 - Soest M8E2
Tijd 11:15 - KG3
Info Thuis
M 8E04 - Hockey Club Zeewolde M8E2
Tijd 13:00 - KG3
Info Thuis
M 8E05 - Laren M8E4
Tijd 09:00
Info Uit
M 8E06 - Soest M8E4
Tijd 11:15
Info Uit
M 8E07 - SCHC M8E5
Tijd 11:30 - KG5
Info Thuis
M 8E08 - IJsseloever M8E6
Tijd 10:00 - KG5
Info Thuis
M 8E09 - HC Geldermalsen M8E1
Tijd 10:00 - KG5
Info Thuis
Meisjes E6
M 6E01 - Houten ME3
Tijd 08:45 - KG9
Info Thuis
M 6E02 - IJsseloever ME1
Tijd 09:45
Info Uit
M 6E03 - Hilversum ME4
Tijd 08:45 - KG9
Info Thuis
M 6E04 - Nieuwegein ME2
Tijd 08:45 - KG9
Info Thuis
M 6E05 - UNO ME3
Tijd 10:30
Info Uit
M 6E06 - Phoenix ME1
Tijd 09:00
Info Uit
M 6E07 - Maarssen ME3
Tijd 08:45
Info Uit
M 6E08 - Hockeyclub De Haaskamp ME1
Tijd 08:45 - KG9
Info Thuis
M 6E09 - Spitsbergen ME1
Tijd 09:00
Info Uit
Meisjes F2
M 2F01 - Schaerweijde MF3
Tijd 08:45
Info Uit
M 2F02 - Hoevelaken MF1
Tijd 08:45 - KG3
Info Thuis
M 2F03 - Loenen MF1
Tijd 08:45 - KG3
Info Thuis
M 2F04 - Spandersbs MF1
Tijd 08:45
Info Uit
M 2F05 - Laren MF3
Tijd 10:00
Info Uit
M 2F06 - Leusden MF4
Tijd 10:00 - KG3
Info Thuis
M 2F07 - Baarn MF1
Tijd 08:45
Info Uit
M 2F08 - Fletiomare MF6
Tijd 08:45
Info Uit
M 2F09 - Loenen MF3
Tijd 10:00 - KG3
Info Thuis
Jongens A
JA01 - Bloemendaal JA1
Tijd 14:15
Info Uit
JA02 - Amersfoort JA1
Tijd 14:15
Info Uit
JA03 - Hockey Club Zeewolde JA1
Tijd 17:30 - KG8
Info Thuis
Fluiten:Justin Velleman en Jasper van Dalen
JA04 - SCHC JA3
Tijd 17:45
Info Uit
JA05 - Naarden JA4
Tijd 15:30
Info Uit
Jongens B
JB01 - Oranje-Rood Oranje-Rood JB1
Tijd 12:30
Info Uit
JB02 - Nieuwegein JB1
Tijd 12:30
Info Uit
JB03 - IJsseloever JB1
Tijd 15:30 - KG9
Info Thuis
Fluiten:Jasper van Dalen en Coen Sr. van den Heuvel
JB04 - Schaerweijde JB4
Tijd 14:00 - KG8
Info Thuis
Fluiten:Martijn van Groos en Isaak van Luijk
JB05 - Hilversum JB5
Tijd 17:45
Info Uit
JB06 - Phoenix JB4
Tijd 15:00 - KG6
Info Thuis
Fluiten:Jeroen Richter en Julian Wentink
Jongens C
JC01 - hdm JC1
Tijd 12:30
Info Uit
JC02 - Hilversum JC1
Tijd 12:00 - KG2
Info Thuis
Fluiten:Sebastian Archbold en Michiel Wijn
JC03 - Woerden JC1
Tijd 12:30
Info Uit
JC04 - Schaerweijde JC3
Tijd 12:30
Info Uit
JC05 - Woerden JC2
Tijd 13:15 - KG6
Info Thuis
Fluiten:Kathelijn Vos en Pip de Vet
JC06 - Hoevelaken JC1
Tijd 12:15
Info Uit
JC07 - H.C. Eemvallei JC4
Tijd 12:30 - KG1
Info Thuis
Fluiten:Merel van den Eventuin en Claire Vermin
Jongens D
JD01 - Gooische JD1
Tijd 09:00
Info Uit
JD02 - Loenen JD1
Tijd 09:00 - KG7
Info Thuis
Fluiten:Engel Koolhaas en Alou Althuis
JD03 - Maarssen JD2
Tijd 10:15 - KG2
Info Thuis
Fluiten:Mike Smalbroek en Rutger van 't Klooster
JD04 - SCHC JD4
Tijd 10:15
Info Uit
JD05 - Maarssen JD3
Tijd 12:30
Info Uit
JD06 - Laren JD4
Tijd 10:45
Info Uit
JD07 - Dorsteti JD2
Tijd 12:00 - KG9
Info Thuis
Fluiten:Tom Kroon en Diederick Heijne
Jongens E8
J 8E01 - Fletiomare J8E1
Tijd 08:45
Info Uit
J 8E02 - Houten J8E2
Tijd 08:45 - KG8
Info Thuis
J 8E03 - Huizen J8E2
Tijd 08:45 - KG8
Info Thuis
J 8E04 - SCHC J8E3
Tijd 09:00
Info Uit
J 8E05 - Spandersbs J8E4
Tijd 11:30 - KG5
Info Thuis
J 8E06 - UNO J8E1
Tijd 11:45
Info Uit
J 8E07 - Montfoort J8E1
Tijd 09:00
Info Uit
Jongens E6
J 6E01 - Fletiomare JE1
Tijd 09:00
Info Uit
J 6E02 - Fletiomare JE4
Tijd 08:45 - KG2
Info Thuis
J 6E03 - Almeerse JE2
Tijd 09:00
Info Uit
J 6E04 - MMHC Voordaan JE4
Tijd 09:45
Info Uit
J 6E05 - Laren JE1
Tijd 08:45 - KG2
Info Thuis
J 6E06 - MMHC Voordaan JE5
Tijd 08:45 - KG2
Info Thuis
J 6E07 - Rijnvliet JE1
Tijd 08:45 - KG2
Info Thuis
Jongens F2
J 2F01 - Houten JF1
Tijd 08:45
Info Uit
J 2F02 - Fletiomare JF3
Tijd 08:45
Info Uit
J 2F03 - Fletiomare JF8
Tijd 08:45 - KG6
Info Thuis
J 2F04 - Laren JF2
Tijd 08:45 - KG6
Info Thuis
J 2F05 - Weesp JF1
Tijd 09:00
Info Uit
J 2F06 - Naarden JF6
Tijd 08:45 - KG6
Info Thuis
J 2F07 - Huizen JF1
Tijd 08:45 - KG6
Info Thuis
G-Hockey
G/LG3 - Training LG/G TRAINING
Tijd 10:15 - KG6
Info Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
G1-Hockey - Almeerse G2
Tijd 10:30
Info Uit
G2-Hockey - Training
Tijd 10:15 - KG6
Info Thuis
G4-Hockey - Training
Tijd 10:15 - KG6
Info Thuis
F1
J F1 - Training
Tijd 08:45 - KG5
Info Thuis
LG-Hockey
LG-Hockey - Training
Tijd 10:15 - KG6
Info Thuis
F1
M F1 M - Training
Tijd 08:45 - KG5
Info Thuis
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Veld
Reistijd minuten
Afstand km
Opmerking
KNHB
Digitaal
Scheidsrechters
Locatie
Locatie club
Bekijk Route
Stand in de poule
  Teams # Wedstrijden # Punten
Powered by LISA