volg ons op:
100 Rabobank en Kampong balletjes.png 110 Kids Kick-off.png 120 H1.png 125 Klapperboom vanuit spelerstunnel.png 130 D1.png 135 Hockeybal en deel pion.png 140 Buddy Kellerman.jpg 150 BlauwHartTips.jpg 155 Rolstoelers.jpg 160 Terras.png 165 David Harte.jpg 170 Pionnen.png 175 Sproeier.jpg 180 BlauwHartTips.jpg 185 Philip Meulenbroek.jpg 190 clubhuisfotowand.jpg 195 Shirts2.jpg 200 Zonnebril.jpg 210 Jongens op het veld ruggen.jpg
Jeugd
Senioren

Commissies

Snelkeuze commissies:

Jeugd HockeyMateriaalcommissieMeer commissiesMeer HockeySenioren HockeySponsoringToernooi- en evenementencommissiesTophockeyWedstrijdsecretariaatZaalhockey

Wedstrijdsecretariaat
Wouter Scholtens Wedstrijdsecretaris Senioren  mail
 
Tjimme Lin-Peiris Wedstrijdsecretaris Jeugd en Jongste Jeugd  mail
 
Alexander Beukema Wedstrijdsecretaris Jeugd en Jongste Jeugd  mail
 
Margo Richter-Elerie Wedstrijdsecretaris Zaal  mail
Jeugd Hockey   [mail]
Arbitragecommissie jeugd   [mail]
Sebastian Archbold Voorzitter
 
Richard Jansonius Arbitragefunctionaris
Jorrit Bruinsma Indeling scheidsrechters
 
Engel Koolhaas Opleiding CS+ scheidsrechters
 
Christiaan Heijne Coördinatie Scheidsrechtersbegeleiders
 
Michiel Wijn Opleiding CS+ scheidsrechters
 
Harry Wildeboer Indeling scheidsrechters
Coördinatie Jeugd  
Rik-jan Peters Voorzitter  mail
Michiel Kamer Coördinator Meisjes A  mail
 
Onno Knotter Coördinator Jongens A  mail
Andrea van Rest Coördinator Meisjes B  mail
Maarten Bartstra Coördinator Jongens B  mail
Remco van Os Coördinator Meisjes C  mail
Marijn Rings-Wijma Coördinator Jongens C  mail
 
Hendrieke Dolmans Coördinator Meisjes D  mail
 
Ruth van der Pool Coördinator Jongens D  mail
 
Marije Klein Robbenhaar Coördinator Jongens en Meisjes E8  mail
Judith van Kranenburg-Miltenburg Coördinator Jongens en Meisjes E6  mail
 
Nienke Huisman Coördinator Jongens en Meisjes F2  mail
Sophie Slippens Coördinator Jongens en Meisjes F1  mail
Michiel Kamer Coördinator Scouts
Sebastian Archbold Coördinator Selecties
Pim Fok Coördinator Keepers  mail
Jeugdcommissie   [mail]
Rik-jan Peters Voorzitter
Nina Winters Evenementen - JongsteJeugd
Harmen Treep Topjeugd - Opleidingen
 
Barbara Veen Commissielid
Sebastian Archbold Commissielid
Wedstrijdsecretariaat Jeugd   [mail]
 
Alexander Beukema Wedstrijdsecretaris Jeugd en Jongste Jeugd
 
Tjimme Lin-Peiris Wedstrijdsecretaris Jeugd en Jongste Jeugd
Wedstrijdtafel jeugd   [mail]
 
Linda Evers Coördinator
 
Femke Zelissen Coördinator
Senioren Hockey   [mail]
Bedrijfshockeycommissie   [mail]
Wouter Scholtens Wedstrijdsecretaris  mail
Jasper Baks Lid-afgevaardigde hockeybestuur
PLUS sport   [mail]
Patrick Jeuken Coördinator
Seniorencommissie   [mail]
Annemieke de Vries Voorzitter
 
Anne-Marie Merckx Arbitragefunctionaris
Justin Velleman Arbitragefunctionaris
Wouter Scholtens Wedstrijdsecretaris Senioren  mail
Harm Faber Coördinator Teamzaken
 
Rutger Clijnk Coördinator Teamzaken
Sebastian Archbold Coördinator Jong Senioren
 
Tessa Hendrickx Communicatie en activiteiten
Mario Dragicevic Evenementen
Trimhockeycommissie   [mail]
Manon van Sliedrecht Commissielid
Roos Spanjer Commissielid
Gerard Nagtegaal Commissielid
 
Alex van Hout Commissielid
 
Florine de Nerée Tot Babberich Commissielid
 
Femke Zelissen Commissielid
Wedstrijdsecretariaat Senioren   [mail]
Wouter Scholtens Wedstrijdsecretaris Senioren
Meer Hockey
ParaHockey commissie   [mail]
 
Chris de Vet Voorzitter
Lisette Bakker Hoofdtrainer
 
Bettien Streng Coördinator
 
Stefanie Lap Commissielid
 
Nandine Henry Pedagogische ondersteuning trainers
Barbara Burgering-van der Vijver Lid-afgevaardigde hockeybestuur
Rolstoelhockey   [mail]
 
Gino Jagernath E-hockey
 
Annet Kester E-hockey
 
Mohammed Doudella E-hockey
 
Jeroen van Rijswijck E-hockey
 
Berri van Manen H-hockey
 
Willeke Kemp H-hockey
 
Myrna Heerding H-hockey
Tophockey
Kampongbuddy   [mail]
 
Chantal van Battum Coördinator
Stadion speakers  
 
Bart de Vuijst Speaker
Ralph Vis Speaker
Tophockeycommissie  
 
Joost van den Berg Penningmeester
Mark Jebbink Heren 1-2
Quirijn Caspers Heren 1-2
Kees Roovers Dames 1-2
Roderick Weusthof Lid-afgevaardigde hockeybestuur
Topsportondersteuning  
Bodi Fok Video Dames 1
Roy van Lieshout Video Heren 1
 
Mats Bartels Bladblazer D1-H1
 
Doremiek Riem-Verdijk Team arts  mail
Materiaalcommissie   [mail]
 
Marijke van der Vossen Commissielid
 
Karel Smith Commissielid
Jeroen Thijsen Commissielid
 
Rik van Lijf Commissielid
 
Kok van Kessel Commissielid
Sponsoring   [mail]
Arnaud Naeff Fonds   [mail]
 
Johan Logtenberg Commissielid
Maartje Strater Commissielid
 
Frederique van Maldegem Commissielid
 
Machteld Derks Commissielid
Petra Vos Commissielid
Club Blauw   [mail]
Sjoerd de Wert Coördinator
 
Roel Jonker Coördinator
Team Sponsoring   [mail]
Diederik de Meester Voorzitter  mail
 
Gerard Hoskens Secretaris  mail
 
Marijke van Breene Accountmanager & Evenementen  mail
Michael Lohle Accountmanager & Evenementen  mail
 
Michiel van Loon Accountmanager  mail
 
Philip Meulenbroek Accountmanager  mail
Ruben Kragten Accountmanager  mail
 
Bjorn Gerritsen Accountmanager  mail
Cindy Fabriek Lid-afgevaardigde hockeykantoor
Diederik de Meester Lid-afgevaardigde hockeybestuur  mail
Toernooi- en evenementencommissies   [mail]
 
Christian Tillemans Eventmanager  mail
Fampongtoernooi   [mail]
Taartentoernooi   [mail]
 
Laura van Es-meltzer Commissielid
Team Evenementen   [mail]
 
Denise Luyken Voorzitter
 
Willemijn van der Vlugt Commissielid
Hein Akkerman Commissielid
 
Corina Sprangers Commissielid
 
Lisanne Schouten Commissielid
Ashvini Panday Commissielid
 
Vita Vollaers Commissielid
Diederik de Meester Lid-afgevaardigde hockeybestuur
Jans Pijbes Lid-afgevaardigde hockeykantoor
Toernooicommissie-senioren   [mail]
 
Tim op 't Hoog Voorzitter
 
Joline Roze Secretaris
 
Widmer van der Wal Penningmeester
Meer commissies
Archiefcommissie  
Erna Stolk Archivaris
Team Communicatie   [mail]
 
Yvette Polman Commissielid
 
Machteld Beekhuis Commissielid
 
Denise Luyken Blauwe Hart Reporter
 
Paul Kok Pers  mail
Cindy Fabriek Marketing & Communicatie Manager  mail
Gamine Kist Lid-afgevaardigde hockeybestuur
 
Hester Snijders Commissielid
Koen van Berge Henegouwen Commissielid
 
Pim van Dijk Commissielid
Team Kleding   [mail]
 
Dewi Verschuuren Topjeugd
Jans Pijbes Heren 1 / Dames 1
Jans Pijbes Bedrukking kleding en sponsorshirts
Gamine Kist Coördinatie en afgevaardigde hockeybestuur
Tuchtcommissie   [mail]
 
Charles Starmans Voorzitter
Bernique Tool Commissielid
 
Olivier Wendelaar Commissielid
 
Monique Hanssen Commissielid
Vertrouwenspersonen   [mail]
 
Arjen Spanjers Vertrouwenspersoon
 
Maartje van der Meer Vertrouwenspersoon
Vrijwilligers commissie   [mail]
Petra Vos Commissielid
 
Aimée Bosman Commissielid
Nina Winters Commissielid
Sophie Slippens Commissielid
Jolanda Jansen Commissielid
 
Sharmila Basdew VOG  mail
Zaalhockey   [mail]
Arbitrage en zaalwachten  
 
Harry Wildeboer Coördinator
Kamponghal   [mail]
Rutger Hardick Bouwteam
Pieter Brommer Bouwteam
 
Bart van Hattum Bouwteam
 
Alex van Hout Bouwteam
Michael Lohle Bouwteam
Jans Pijbes Lid-afgevaardigde hockeykantoor
Team Zaal   [mail]
 
Ronald van Maldegem Penningmeester
Rutger Hardick Blaashallen Zaalbeheer
Michael Lohle Blaashallen Zaalbeheer
Hester de Melker Commissielid
René Kemps Commissielid
 
Joost Rings Commissielid
Barbara Burgering-van der Vijver Lid-afgevaardigde hockeybestuur
Wedstrijdsecretariaat zaal   [mail]
 
Margo Richter-Elerie Wedstrijdsecretaris
 
Jacqueline Jansen DWF Senioren
Powered by LISA