volg ons op:
100 Rabobank en Kampong balletjes.png 110 Kids Kick-off.png 120 H1.png 125 Klapperboom vanuit spelerstunnel.png 130 D1.png 135 Hockeybal en deel pion.png 140 Buddy Kellerman.jpg 150 BlauwHartTips.jpg 155 Rolstoelers.jpg 160 Terras.png 165 David Harte.jpg 170 Pionnen.png 175 Sproeier.jpg 180 BlauwHartTips.jpg 185 Philip Meulenbroek.jpg 190 clubhuisfotowand.jpg 195 Shirts2.jpg 200 Zonnebril.jpg 210 Jongens op het veld ruggen.jpg
Jeugd
Senioren

Jongens Onder 18-02



Wedstrijdschema
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 feb SV Kampong Hockey Jongens Onder 18-02
14:00 thuis Kunstgras veld 2
11 feb SV Kampong Hockey Jongens Onder 18-02
0
uit route
18 feb SV Kampong Hockey Jongens Onder 18-02
11:00 thuis Kunstgras veld 2
18 feb SV Kampong Hockey Jongens Onder 18-02
0
uit route
11 mrt R.M.H.C. de Pelikaan JO18-1
0
uit route
18 mrt MHC De Warande JO18-1
13:30 14:00 thuis Kunstgras veld 7
25 mrt OMHC JO18-1
uit route
1 apr MHCN JO18-1
15:20 15:50 thuis De Klapperboom
15 apr MHC Best JO18-1
50
uit route
22 apr HC Etten-Leur JO18-1
50
13:30 14:00 thuis Kunstgras veld 7
13 mei Hockeyclub 's-Hertogenbosch JO18-2
45
uit route
20 mei R.M.H.C. de Pelikaan JO18-1
thuis
27 mei MHC De Warande JO18-1
0
uit route
3 jun OMHC JO18-1
0
thuis
7 thuiswedstrijden en 7 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Den Bosch JO18-2 4 12 4 0 0 18 5 0
2 Pelikaan JO18-1 4 9 3 0 1 15 7 0
3 Nieuwegein JO18-1 4 7 2 1 1 8 8 0
4 Ommoord JO18-1 4 6 2 0 2 9 11 0
5 Etten-Leur JO18-1 4 4 1 1 2 10 18 0
6 Kampong JO18-2 4 3 1 0 3 12 14 0
7 Best JO18-1 4 3 1 0 3 8 10 0
8 Warande JO18-1 4 3 1 0 3 11 18 0


Uitslagen
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
.. Etten-Leur JO18-1 Pelikaan JO18-1 (1-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Nieuwegein JO18-1 Kampong JO18-2 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Best JO18-1 Warande JO18-1 (4-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch JO18-2 Ommoord JO18-1 (4-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
.. Warande JO18-1 Etten-Leur JO18-1 (8-3)final Nog niet bevestigd.
.. Ommoord JO18-1 Nieuwegein JO18-1 (4-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Pelikaan JO18-1 Den Bosch JO18-2 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong JO18-2 Best JO18-1 (5-2)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 19 NOVEMBER 2022
.. Etten-Leur JO18-1 Kampong JO18-2 (5-4)final Nog niet bevestigd.
.. Pelikaan JO18-1 Ommoord JO18-1 (4-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch JO18-2 Warande JO18-1 (7-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Best JO18-1 Nieuwegein JO18-1 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 26 NOVEMBER 2022
.. Nieuwegein JO18-1 Etten-Leur JO18-1 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Warande JO18-1 Pelikaan JO18-1 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Ommoord JO18-1 Best JO18-1 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kampong JO18-2 Den Bosch JO18-2 (1-4)scheduled Nog niet bevestigd.

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 11 MAART 2023
  Etten-Leur JO18-1 Best JO18-1 0:00 Sportpark 'Hoge Neerstraat'
  Den Bosch JO18-2 Nieuwegein JO18-1 0:00 Oosterplas
  Pelikaan JO18-1 Kampong JO18-2 0:00 Sportpark 'Hulsdonk'
  Warande JO18-1 Ommoord JO18-1 0:00 Sportpark 'Paterserf'
ZATERDAG 18 MAART 2023
  Best JO18-1 Den Bosch JO18-2 0:00 Sportpark Leemkuilen
  Etten-Leur JO18-1 Ommoord JO18-1 0:00 Sportpark 'Hoge Neerstraat'
  Nieuwegein JO18-1 Pelikaan JO18-1 0:00 Sportpark 'Rijnhuizen'
  Kampong JO18-2 Warande JO18-1 14:00 Laan van Maarschalkerweerd
ZATERDAG 25 MAART 2023
  Warande JO18-1 Nieuwegein JO18-1 0:00 Sportpark 'Paterserf'
  Pelikaan JO18-1 Best JO18-1 0:00 Sportpark 'Hulsdonk'
  Den Bosch JO18-2 Etten-Leur JO18-1 0:00 Oosterplas
  Ommoord JO18-1 Kampong JO18-2 0:00 Sportpark Marcel Duchampplein
ZATERDAG 1 APRIL 2023
  Pelikaan JO18-1 Etten-Leur JO18-1 0:00 Sportpark 'Hulsdonk'
  Warande JO18-1 Best JO18-1 0:00 Sportpark 'Paterserf'
  Ommoord JO18-1 Den Bosch JO18-2 0:00 Sportpark Marcel Duchampplein
  Kampong JO18-2 Nieuwegein JO18-1 15:50 Laan van Maarschalkerweerd
ZATERDAG 15 APRIL 2023
  Best JO18-1 Kampong JO18-2 0:00 Sportpark Leemkuilen
  Etten-Leur JO18-1 Warande JO18-1 0:00 Sportpark 'Hoge Neerstraat'
  Den Bosch JO18-2 Pelikaan JO18-1 0:00 Oosterplas
  Nieuwegein JO18-1 Ommoord JO18-1 0:00 Sportpark 'Rijnhuizen'
ZATERDAG 22 APRIL 2023
  Warande JO18-1 Den Bosch JO18-2 0:00 Sportpark 'Paterserf'
  Ommoord JO18-1 Pelikaan JO18-1 0:00 Sportpark Marcel Duchampplein
  Nieuwegein JO18-1 Best JO18-1 0:00 Sportpark 'Rijnhuizen'
  Kampong JO18-2 Etten-Leur JO18-1 14:00 Laan van Maarschalkerweerd
ZATERDAG 13 MEI 2023
  Den Bosch JO18-2 Kampong JO18-2 0:00 Oosterplas
  Best JO18-1 Ommoord JO18-1 0:00 Sportpark Leemkuilen
  Etten-Leur JO18-1 Nieuwegein JO18-1 0:00 Sportpark 'Hoge Neerstraat'
  Pelikaan JO18-1 Warande JO18-1 0:00 Sportpark 'Hulsdonk'
ZATERDAG 20 MEI 2023
  Ommoord JO18-1 Warande JO18-1 0:00 Sportpark Marcel Duchampplein
  Kampong JO18-2 Pelikaan JO18-1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Nieuwegein JO18-1 Den Bosch JO18-2 0:00 Sportpark 'Rijnhuizen'
  Best JO18-1 Etten-Leur JO18-1 0:00 Sportpark Leemkuilen
ZATERDAG 27 MEI 2023
  Warande JO18-1 Kampong JO18-2 0:00 Sportpark 'Paterserf'
  Den Bosch JO18-2 Best JO18-1 0:00 Oosterplas
  Pelikaan JO18-1 Nieuwegein JO18-1 0:00 Sportpark 'Hulsdonk'
  Ommoord JO18-1 Etten-Leur JO18-1 14:00 Sportpark Marcel Duchampplein
ZATERDAG 3 JUNI 2023
  Etten-Leur JO18-1 Den Bosch JO18-2 0:00 Sportpark 'Hoge Neerstraat'
  Nieuwegein JO18-1 Warande JO18-1 0:00 Sportpark 'Rijnhuizen'
  Best JO18-1 Pelikaan JO18-1 0:00 Sportpark Leemkuilen
  Kampong JO18-2 Ommoord JO18-1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd

Powered by LISA