volg ons op:
100 Rabobank en Kampong balletjes.png 110 Kids Kick-off.png 120 H1.png 125 Klapperboom vanuit spelerstunnel.png 130 D1.png 135 Hockeybal en deel pion.png 140 Buddy Kellerman.jpg 150 BlauwHartTips.jpg 155 Rolstoelers.jpg 160 Terras.png 165 David Harte.jpg 170 Pionnen.png 175 Sproeier.jpg 180 BlauwHartTips.jpg 185 Philip Meulenbroek.jpg 190 clubhuisfotowand.jpg 195 Shirts2.jpg 200 Zonnebril.jpg 210 Jongens op het veld ruggen.jpg
Jeugd
Senioren

Jongens Onder 18-03



Wedstrijdschema
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 mrt CMHC JO18-1
15:20 15:50 thuis Kunstgras veld 7
18 mrt Gooische Hockey Club JO18-3
30
uit route
25 mrt MHV Maarssen JO18-2
15:20 15:50 thuis Kunstgras veld 7
1 apr MMHC Voordaan JO18-2
15
12:35 13:20 uit route
15 apr VMHC Spitsbergen JO18-1
13:30 14:00 thuis Kunstgras veld 7
22 apr MHC Woerden JO18-2
30
uit route
13 mei MHC Fletiomare JO18-4
thuis
20 mei CMHC JO18-1
25
uit route
27 mei Gooische Hockey Club JO18-3
thuis
5 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Gooische JO18-3 5 13 4 1 0 15 7 0
2 Culemborg JO18-1 5 12 4 0 1 23 8 0
3 Maarssen JO18-2 4 10 3 1 0 16 5 0
4 Kampong JO18-3 5 10 3 1 1 11 7 0
5 Voordaan JO18-2 4 4 1 1 2 9 6 0
6 Fletiomare JO18-4 5 4 1 1 3 7 12 0
7 Woerden JO18-2 5 1 0 1 4 7 26 0
8 Spitsbergen JO18-1 5 0 0 0 5 7 24 0


Uitslagen
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
.. Voordaan JO18-2 Culemborg JO18-1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Spitsbergen JO18-1 Fletiomare JO18-4 (2-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Woerden JO18-2 Gooische JO18-3 (3-8)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Maarssen JO18-2 Kampong JO18-3 (2-0)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
.. Culemborg JO18-1 Spitsbergen JO18-1 (7-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong JO18-3 Voordaan JO18-2 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Gooische JO18-3 Maarssen JO18-2 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare JO18-4 Woerden JO18-2 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 19 NOVEMBER 2022
.. Spitsbergen JO18-1 Kampong JO18-3 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Woerden JO18-2 Culemborg JO18-1 (2-7)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 26 NOVEMBER 2022
.. Culemborg JO18-1 Fletiomare JO18-4 (5-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kampong JO18-3 Woerden JO18-2 (4-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Gooische JO18-3 Voordaan JO18-2 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Maarssen JO18-2 Spitsbergen JO18-1 (6-3)scheduled Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 3 DECEMBER 2022
.. Culemborg JO18-1 Gooische JO18-3 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Spitsbergen JO18-1 Voordaan JO18-2 (0-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Woerden JO18-2 Maarssen JO18-2 (0-6)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare JO18-4 Kampong JO18-3 (1-2)final Nog niet bevestigd.
DINSDAG 6 DECEMBER 2022
.. Fletiomare JO18-4 Gooische JO18-3 (1-2)final Nog niet bevestigd.

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 4 MAART 2023
  Voordaan JO18-2 Maarssen JO18-2 12:30 Sportpark Bos
ZATERDAG 11 MAART 2023
  Spitsbergen JO18-1 Gooische JO18-3 0:00 Sportpark De Groene Velden
  Maarssen JO18-2 Fletiomare JO18-4 0:00 Sportpark Oostwaard
  Kampong JO18-3 Culemborg JO18-1 15:50 Laan van Maarschalkerweerd
  Voordaan JO18-2 Woerden JO18-2 17:20 Sportpark Bos
ZATERDAG 18 MAART 2023
  Woerden JO18-2 Spitsbergen JO18-1 0:00 Sportpark 'Cromwijck II'
  Fletiomare JO18-4 Voordaan JO18-2 0:00 Fletiomare Novum
  Culemborg JO18-1 Maarssen JO18-2 0:00 Sportpark 'Ter Weijde'
  Gooische JO18-3 Kampong JO18-3 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
ZATERDAG 25 MAART 2023
  Fletiomare JO18-4 Spitsbergen JO18-1 0:00 Fletiomare Novum
  Culemborg JO18-1 Voordaan JO18-2 0:00 Sportpark 'Ter Weijde'
  Gooische JO18-3 Woerden JO18-2 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Kampong JO18-3 Maarssen JO18-2 15:50 Laan van Maarschalkerweerd
ZATERDAG 1 APRIL 2023
  Spitsbergen JO18-1 Culemborg JO18-1 0:00 Sportpark De Groene Velden
  Woerden JO18-2 Fletiomare JO18-4 0:00 Sportpark 'Cromwijck II'
  Maarssen JO18-2 Gooische JO18-3 0:00 Sportpark Oostwaard
  Voordaan JO18-2 Kampong JO18-3 13:20 Sportpark Bos
ZATERDAG 15 APRIL 2023
  Maarssen JO18-2 Voordaan JO18-2 0:00 Sportpark Oostwaard
  Culemborg JO18-1 Woerden JO18-2 0:00 Sportpark 'Ter Weijde'
  Gooische JO18-3 Fletiomare JO18-4 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Kampong JO18-3 Spitsbergen JO18-1 14:00 Laan van Maarschalkerweerd
ZATERDAG 22 APRIL 2023
  Woerden JO18-2 Kampong JO18-3 0:00 Sportpark 'Cromwijck II'
  Spitsbergen JO18-1 Maarssen JO18-2 0:00 Sportpark De Groene Velden
  Fletiomare JO18-4 Culemborg JO18-1 0:00 Fletiomare Novum
  Voordaan JO18-2 Gooische JO18-3 15:40 Sportpark Bos
ZATERDAG 13 MEI 2023
  Maarssen JO18-2 Woerden JO18-2 0:00 Sportpark Oostwaard
  Voordaan JO18-2 Spitsbergen JO18-1 0:00 Sportpark Bos
  Gooische JO18-3 Culemborg JO18-1 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Kampong JO18-3 Fletiomare JO18-4 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
ZATERDAG 20 MEI 2023
  Culemborg JO18-1 Kampong JO18-3 0:00 Sportpark 'Ter Weijde'
  Woerden JO18-2 Voordaan JO18-2 0:00 Sportpark 'Cromwijck II'
  Fletiomare JO18-4 Maarssen JO18-2 0:00 Fletiomare Novum
  Gooische JO18-3 Spitsbergen JO18-1 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
ZATERDAG 27 MEI 2023
  Kampong JO18-3 Gooische JO18-3 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Maarssen JO18-2 Culemborg JO18-1 0:00 Sportpark Oostwaard
  Spitsbergen JO18-1 Woerden JO18-2 0:00 Sportpark De Groene Velden
  Voordaan JO18-2 Fletiomare JO18-4 17:20 Sportpark Bos

Powered by LISA