volg ons op:
100 Rabobank en Kampong balletjes.png 110 Kids Kick-off.png 120 H1.png 125 Klapperboom vanuit spelerstunnel.png 130 D1.png 135 Hockeybal en deel pion.png 140 Buddy Kellerman.jpg 150 BlauwHartTips.jpg 155 Rolstoelers.jpg 160 Terras.png 165 David Harte.jpg 170 Pionnen.png 175 Sproeier.jpg 180 BlauwHartTips.jpg 185 Philip Meulenbroek.jpg 190 clubhuisfotowand.jpg 195 Shirts2.jpg 200 Zonnebril.jpg 210 Jongens op het veld ruggen.jpg
Jeugd
Senioren

Jongens Onder 16-02


Spelers Jongens Onder 16-02


Wedstrijdschema
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
1 okt Mixed Hockeyclub Zoetermeer JO16-1
09:50 10:20 thuis De Klapperboom
8 okt HV Victoria JO16-2
11:40 12:10 thuis Kunstgras veld 7
5 nov D.H.C. Hudito JO16-1
50
uit route
12 nov L.S.C. ALECTO JO16-1
60
uit route
19 nov HC Ypenburg JO16-1
60
thuis
26 nov Mixed Hockeyclub Zoetermeer JO16-1
60
uit route
3 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zoetermeer JO16-1 4 12 4 0 0 22 2 0
2 Ypenburg JO16-1 4 9 3 0 1 12 7 0
3 Kampong JO16-2 4 6 2 0 2 15 13 0
4 HUDITO JO16-1 4 6 2 0 2 12 15 0
5 Alecto JO16-1 4 3 1 0 3 14 16 0
6 Victoria JO16-2 4 0 0 0 4 6 28 0


Uitslagen
ZATERDAG 3 SEPTEMBER 2022
.. Zoetermeer JO16-1 Ypenburg JO16-1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria JO16-2 Kampong JO16-2 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. HUDITO JO16-1 Alecto JO16-1 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 10 SEPTEMBER 2022
.. Kampong JO16-2 HUDITO JO16-1 (4-5)final Nog niet bevestigd.
.. Ypenburg JO16-1 Victoria JO16-2 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Alecto JO16-1 Zoetermeer JO16-1 (1-5)scheduled Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 17 SEPTEMBER 2022
.. Kampong JO16-2 Alecto JO16-1 (4-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HUDITO JO16-1 Ypenburg JO16-1 (3-4)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria JO16-2 Zoetermeer JO16-1 (0-11)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 24 SEPTEMBER 2022
.. Zoetermeer JO16-1 HUDITO JO16-1 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Ypenburg JO16-1 Kampong JO16-2 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria JO16-2 Alecto JO16-1 (4-8)scheduled Nog niet bevestigd.

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 1 OKTOBER 2022
  Kampong JO16-2 Zoetermeer JO16-1 10:20 Laan van Maarschalkerweerd
  HUDITO JO16-1 Victoria JO16-2 11:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Alecto JO16-1 Ypenburg JO16-1 12:30 Sportpark 'De Bloemerd'
ZATERDAG 8 OKTOBER 2022
  Kampong JO16-2 Victoria JO16-2 12:10 Laan van Maarschalkerweerd
  Ypenburg JO16-1 Zoetermeer JO16-1 12:15 Sportcomplex "De Bras"
  Alecto JO16-1 HUDITO JO16-1 12:30 Sportpark 'De Bloemerd'
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
  HUDITO JO16-1 Kampong JO16-2 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Zoetermeer JO16-1 Alecto JO16-1 0:00 Sportp. 'Van Tuyll'
  Victoria JO16-2 Ypenburg JO16-1 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
  Alecto JO16-1 Kampong JO16-2 0:00 Sportpark 'De Bloemerd'
  Ypenburg JO16-1 HUDITO JO16-1 0:00 Sportcomplex "De Bras"
  Zoetermeer JO16-1 Victoria JO16-2 0:00 Sportp. 'Van Tuyll'
ZATERDAG 19 NOVEMBER 2022
  HUDITO JO16-1 Zoetermeer JO16-1 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Alecto JO16-1 Victoria JO16-2 0:00 Sportpark 'De Bloemerd'
  Kampong JO16-2 Ypenburg JO16-1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
ZATERDAG 26 NOVEMBER 2022
  Ypenburg JO16-1 Alecto JO16-1 0:00 Sportcomplex "De Bras"
  Zoetermeer JO16-1 Kampong JO16-2 0:00 Sportp. 'Van Tuyll'
  Victoria JO16-2 HUDITO JO16-1 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)

Powered by LISA