volg ons op:
100 Rabobank en Kampong balletjes.png 110 Kids Kick-off.png 120 H1.png 125 Klapperboom vanuit spelerstunnel.png 130 D1.png 135 Hockeybal en deel pion.png 140 Buddy Kellerman.jpg 150 BlauwHartTips.jpg 155 Rolstoelers.jpg 160 Terras.png 165 David Harte.jpg 170 Pionnen.png 175 Sproeier.jpg 180 BlauwHartTips.jpg 185 Philip Meulenbroek.jpg 190 clubhuisfotowand.jpg 195 Shirts2.jpg 200 Zonnebril.jpg 210 Jongens op het veld ruggen.jpg
Jeugd
Senioren

Meisjes Onder 18-07



Wedstrijdschema
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 mrt Almeerse HC MO18-4
35
uit route
18 mrt Larensche Mixed Hockey Club MO18-3
thuis
25 mrt MHC Soest MO18-3
30
uit route
1 apr Nijkerk MO18-1
thuis
15 apr Huizer HC MO18-3
30
uit route
22 apr Gooische Hockey Club MO18-5
thuis
13 mei M.H.C. Weesp MO18-3
35
uit route
20 mei Almeerse HC MO18-4
thuis
27 mei Larensche Mixed Hockey Club MO18-3
20
uit route
4 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijkerk MO18-1 5 15 5 0 0 27 3 0
2 Soest MO18-3 5 12 4 0 1 21 8 0
3 Weesp MO18-3 5 10 3 1 1 16 10 0
4 Laren MO18-3 5 9 3 0 2 17 16 0
5 Gooische MO18-5 5 7 2 1 2 12 10 0
6 Huizen MO18-3 5 4 1 1 3 5 16 0
7 Almere MO18-4 5 1 0 1 4 10 23 0
8 Kampong MO18-7 5 0 0 0 5 4 26 0


Uitslagen
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
.. Laren MO18-3 Nijkerk MO18-1 (1-6)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Almere MO18-4 Huizen MO18-3 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Weesp MO18-3 Gooische MO18-5 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong MO18-7 Soest MO18-3 (1-7)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
.. Huizen MO18-3 Laren MO18-3 (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Nijkerk MO18-1 Kampong MO18-7 (7-1)final Nog niet bevestigd.
.. Soest MO18-3 Weesp MO18-3 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. Gooische MO18-5 Almere MO18-4 (4-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 19 NOVEMBER 2022
.. Nijkerk MO18-1 Soest MO18-3 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Laren MO18-3 Gooische MO18-5 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Almere MO18-4 Weesp MO18-3 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong MO18-7 Huizen MO18-3 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 26 NOVEMBER 2022
.. Soest MO18-3 Almere MO18-4 (3-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Weesp MO18-3 Laren MO18-3 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Huizen MO18-3 Nijkerk MO18-1 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Gooische MO18-5 Kampong MO18-7 (3-0)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 3 DECEMBER 2022
.. Nijkerk MO18-1 Gooische MO18-5 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Huizen MO18-3 Soest MO18-3 (0-5)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong MO18-7 Weesp MO18-3 (1-7)final Nog niet bevestigd.
.. Laren MO18-3 Almere MO18-4 (10-5)scheduled Nog niet bevestigd.

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 11 MAART 2023
  Weesp MO18-3 Nijkerk MO18-1 0:00 Sportpark ´s Gravelandseweg
  Almere MO18-4 Kampong MO18-7 0:00 Sportpark 'Klein Brandt'
  Laren MO18-3 Soest MO18-3 0:00 Sportpark Eemnesserweg
  Gooische MO18-5 Huizen MO18-3 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
ZATERDAG 18 MAART 2023
  Nijkerk MO18-1 Almere MO18-4 0:00 Sportpark Watergoor
  Huizen MO18-3 Weesp MO18-3 0:00 Sportpark Bestevaer (Huizen)
  Kampong MO18-7 Laren MO18-3 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Soest MO18-3 Gooische MO18-5 0:00 Sportpark Bosstraat
ZATERDAG 25 MAART 2023
  Soest MO18-3 Kampong MO18-7 0:00 Sportpark Bosstraat
  Nijkerk MO18-1 Laren MO18-3 0:00 Sportpark Watergoor
  Huizen MO18-3 Almere MO18-4 0:00 Sportpark Bestevaer (Huizen)
  Gooische MO18-5 Weesp MO18-3 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
ZATERDAG 1 APRIL 2023
  Laren MO18-3 Huizen MO18-3 0:00 Sportpark Eemnesserweg
  Kampong MO18-7 Nijkerk MO18-1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Weesp MO18-3 Soest MO18-3 0:00 Sportpark ´s Gravelandseweg
  Almere MO18-4 Gooische MO18-5 0:00 Sportpark 'Klein Brandt'
ZATERDAG 15 APRIL 2023
  Gooische MO18-5 Laren MO18-3 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Weesp MO18-3 Almere MO18-4 0:00 Sportpark ´s Gravelandseweg
  Soest MO18-3 Nijkerk MO18-1 0:00 Sportpark Bosstraat
  Huizen MO18-3 Kampong MO18-7 0:00 Sportpark Bestevaer (Huizen)
ZATERDAG 22 APRIL 2023
  Almere MO18-4 Soest MO18-3 0:00 Sportpark 'Klein Brandt'
  Laren MO18-3 Weesp MO18-3 0:00 Sportpark Eemnesserweg
  Kampong MO18-7 Gooische MO18-5 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Nijkerk MO18-1 Huizen MO18-3 0:00 Sportpark Watergoor
ZATERDAG 13 MEI 2023
  Gooische MO18-5 Nijkerk MO18-1 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Weesp MO18-3 Kampong MO18-7 0:00 Sportpark ´s Gravelandseweg
  Soest MO18-3 Huizen MO18-3 0:00 Sportpark Bosstraat
  Almere MO18-4 Laren MO18-3 0:00 Sportpark 'Klein Brandt'
ZATERDAG 20 MEI 2023
  Nijkerk MO18-1 Weesp MO18-3 0:00 Sportpark Watergoor
  Huizen MO18-3 Gooische MO18-5 0:00 Sportpark Bestevaer (Huizen)
  Soest MO18-3 Laren MO18-3 0:00 Sportpark Bosstraat
  Kampong MO18-7 Almere MO18-4 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
ZATERDAG 27 MEI 2023
  Weesp MO18-3 Huizen MO18-3 0:00 Sportpark ´s Gravelandseweg
  Almere MO18-4 Nijkerk MO18-1 0:00 Sportpark 'Klein Brandt'
  Laren MO18-3 Kampong MO18-7 0:00 Sportpark Eemnesserweg
  Gooische MO18-5 Soest MO18-3 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)

Powered by LISA