volg ons op:
100 Rabobank en Kampong balletjes.png 110 Kids Kick-off.png 120 H1.png 125 Klapperboom vanuit spelerstunnel.png 130 D1.png 135 Hockeybal en deel pion.png 140 Buddy Kellerman.jpg 150 BlauwHartTips.jpg 155 Rolstoelers.jpg 160 Terras.png 165 David Harte.jpg 170 Pionnen.png 175 Sproeier.jpg 180 BlauwHartTips.jpg 185 Philip Meulenbroek.jpg 190 clubhuisfotowand.jpg 195 Shirts2.jpg 200 Zonnebril.jpg 210 Jongens op het veld ruggen.jpg
Jeugd
Senioren

Meisjes Onder 16-09



Wedstrijdschema
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 mrt DMHC Shinty MO16-4
thuis
18 mrt Zwaluwen Utrecht MO16-3
0
uit route
25 mrt VMHC Spitsbergen MO16-4
thuis
1 apr MHC Woerden MO16-4
thuis
15 apr Hockeyclub Amersfoort MO16-8
20
uit route
22 apr DMHC Shinty MO16-4
15
uit route
13 mei Zwaluwen Utrecht MO16-3
thuis
27 mei VMHC Spitsbergen MO16-4
35
uit route
3 jun MHC Woerden MO16-4
30
uit route
10 jun Hockeyclub Amersfoort MO16-8
thuis
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Amersfoort MO16-8 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Kampong MO16-9 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Shinty MO16-4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Spitsbergen MO16-4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Woerden MO16-4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwaluwen MO16-3 0 0 0 0 0 0 0 0



Het complete wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 11 MAART 2023
  Amersfoort MO16-8 Woerden MO16-4 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  Kampong MO16-9 Shinty MO16-4 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Spitsbergen MO16-4 Zwaluwen MO16-3 0:00 Sportpark De Groene Velden
ZATERDAG 18 MAART 2023
  Zwaluwen MO16-3 Kampong MO16-9 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Shinty MO16-4 Amersfoort MO16-8 0:00 Beerschoten-Willinksburg
  Woerden MO16-4 Spitsbergen MO16-4 0:00 Sportpark 'Cromwijck II'
ZATERDAG 25 MAART 2023
  Amersfoort MO16-8 Zwaluwen MO16-3 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  Kampong MO16-9 Spitsbergen MO16-4 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Shinty MO16-4 Woerden MO16-4 0:00 Beerschoten-Willinksburg
ZATERDAG 1 APRIL 2023
  Kampong MO16-9 Woerden MO16-4 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Spitsbergen MO16-4 Amersfoort MO16-8 0:00 Sportpark De Groene Velden
  Zwaluwen MO16-3 Shinty MO16-4 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZATERDAG 15 APRIL 2023
  Amersfoort MO16-8 Kampong MO16-9 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  Shinty MO16-4 Spitsbergen MO16-4 0:00 Beerschoten-Willinksburg
  Woerden MO16-4 Zwaluwen MO16-3 0:00 Sportpark 'Cromwijck II'
ZATERDAG 22 APRIL 2023
  Zwaluwen MO16-3 Spitsbergen MO16-4 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Shinty MO16-4 Kampong MO16-9 0:00 Beerschoten-Willinksburg
  Woerden MO16-4 Amersfoort MO16-8 0:00 Sportpark 'Cromwijck II'
ZATERDAG 13 MEI 2023
  Amersfoort MO16-8 Shinty MO16-4 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  Kampong MO16-9 Zwaluwen MO16-3 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Spitsbergen MO16-4 Woerden MO16-4 0:00 Sportpark De Groene Velden
ZATERDAG 27 MEI 2023
  Spitsbergen MO16-4 Kampong MO16-9 0:00 Sportpark De Groene Velden
  Zwaluwen MO16-3 Amersfoort MO16-8 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Woerden MO16-4 Shinty MO16-4 0:00 Sportpark 'Cromwijck II'
ZATERDAG 3 JUNI 2023
  Amersfoort MO16-8 Spitsbergen MO16-4 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  Shinty MO16-4 Zwaluwen MO16-3 0:00 Beerschoten-Willinksburg
  Woerden MO16-4 Kampong MO16-9 0:00 Sportpark 'Cromwijck II'
ZATERDAG 10 JUNI 2023
  Kampong MO16-9 Amersfoort MO16-8 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Spitsbergen MO16-4 Shinty MO16-4 0:00 Sportpark De Groene Velden
  Zwaluwen MO16-3 Woerden MO16-4 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen

Powered by LISA