volg ons op:
100 Rabobank en Kampong balletjes.png 110 Kids Kick-off.png 120 H1.png 125 Klapperboom vanuit spelerstunnel.png 130 D1.png 135 Hockeybal en deel pion.png 140 Buddy Kellerman.jpg 150 BlauwHartTips.jpg 155 Rolstoelers.jpg 160 Terras.png 165 David Harte.jpg 170 Pionnen.png 175 Sproeier.jpg 180 BlauwHartTips.jpg 185 Philip Meulenbroek.jpg 190 clubhuisfotowand.jpg 195 Shirts2.jpg 200 Zonnebril.jpg 210 Jongens op het veld ruggen.jpg
Jeugd
Senioren

Meisjes Onder 14-03



Wedstrijdschema
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 mrt Gooische Hockey Club MO14-3
thuis
18 mrt Hockeyclub UNO MO14-2
0
uit Sportpark 'Olympos'
25 mrt Almeerse HC MO14-3
thuis
1 apr Hockeyclub SCHC MO14-4
20
uit route
15 apr Hockey Club Naarden MO14-4
thuis
22 apr Gooische Hockey Club MO14-3
30
uit route
13 mei Hockeyclub UNO MO14-2
thuis
27 mei Almeerse HC MO14-3
35
uit route
3 jun Hockeyclub SCHC MO14-4
thuis
10 jun Hockey Club Naarden MO14-4
25
uit route
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Almere MO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gooische MO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kampong MO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Naarden MO14-4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SCHC MO14-4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 UNO MO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0



Het complete wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 11 MAART 2023
  Kampong MO14-3 Gooische MO14-3 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Naarden MO14-4 UNO MO14-2 0:00 Sportpark 'Naarden'
  SCHC MO14-4 Almere MO14-3 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
ZATERDAG 18 MAART 2023
  Almere MO14-3 Naarden MO14-4 0:00 Sportpark 'Klein Brandt'
  UNO MO14-2 Kampong MO14-3 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Gooische MO14-3 SCHC MO14-4 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
ZATERDAG 25 MAART 2023
  Kampong MO14-3 Almere MO14-3 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Naarden MO14-4 SCHC MO14-4 0:00 Sportpark 'Naarden'
  UNO MO14-2 Gooische MO14-3 0:00 Sportpark 'Olympos'
ZATERDAG 1 APRIL 2023
  Naarden MO14-4 Gooische MO14-3 0:00 Sportpark 'Naarden'
  SCHC MO14-4 Kampong MO14-3 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Almere MO14-3 UNO MO14-2 0:00 Sportpark 'Klein Brandt'
ZATERDAG 15 APRIL 2023
  Kampong MO14-3 Naarden MO14-4 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  UNO MO14-2 SCHC MO14-4 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Gooische MO14-3 Almere MO14-3 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
ZATERDAG 22 APRIL 2023
  Almere MO14-3 SCHC MO14-4 0:00 Sportpark 'Klein Brandt'
  UNO MO14-2 Naarden MO14-4 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Gooische MO14-3 Kampong MO14-3 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
ZATERDAG 13 MEI 2023
  Kampong MO14-3 UNO MO14-2 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Naarden MO14-4 Almere MO14-3 0:00 Sportpark 'Naarden'
  SCHC MO14-4 Gooische MO14-3 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
ZATERDAG 27 MEI 2023
  SCHC MO14-4 Naarden MO14-4 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Almere MO14-3 Kampong MO14-3 0:00 Sportpark 'Klein Brandt'
  Gooische MO14-3 UNO MO14-2 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
ZATERDAG 3 JUNI 2023
  Kampong MO14-3 SCHC MO14-4 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  UNO MO14-2 Almere MO14-3 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Gooische MO14-3 Naarden MO14-4 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
ZATERDAG 10 JUNI 2023
  Naarden MO14-4 Kampong MO14-3 0:00 Sportpark 'Naarden'
  SCHC MO14-4 UNO MO14-2 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Almere MO14-3 Gooische MO14-3 0:00 Sportpark 'Klein Brandt'

Powered by LISA