volg ons op:
100 Rabobank en Kampong balletjes.png 110 Kids Kick-off.png 120 H1.png 125 Klapperboom vanuit spelerstunnel.png 130 D1.png 135 Hockeybal en deel pion.png 140 Buddy Kellerman.jpg 150 BlauwHartTips.jpg 155 Rolstoelers.jpg 160 Terras.png 165 David Harte.jpg 170 Pionnen.png 175 Sproeier.jpg 180 BlauwHartTips.jpg 185 Philip Meulenbroek.jpg 190 clubhuisfotowand.jpg 195 Shirts2.jpg 200 Zonnebril.jpg 210 Jongens op het veld ruggen.jpg
Jeugd
Senioren

Meisjes Onder 14-09



Wedstrijdschema
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 mrt Zwaluwen Utrecht MO14-2
0
uit route
18 mrt Hockeyclub SCHC MO14-5
thuis
25 mrt HMHC MO14-4
25
uit route
1 apr MMHC Voordaan MO14-4
15
uit route
15 apr HC Rijnvliet MO14-4
15
thuis
22 apr Zwaluwen Utrecht MO14-2
thuis
13 mei Hockeyclub SCHC MO14-5
20
uit route
27 mei HMHC MO14-4
thuis
3 jun MMHC Voordaan MO14-4
thuis
10 jun HC Rijnvliet MO14-4
uit route
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hilversum MO14-4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Kampong MO14-9 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Rijnvliet MO14-4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SCHC MO14-5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Voordaan MO14-4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwaluwen MO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0



Het complete wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 11 MAART 2023
  Zwaluwen MO14-2 Kampong MO14-9 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Voordaan MO14-4 Hilversum MO14-4 0:00 Sportpark Bos
  SCHC MO14-5 Rijnvliet MO14-4 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
ZATERDAG 18 MAART 2023
  Rijnvliet MO14-4 Voordaan MO14-4 0:00 Sportpark Rijnvliet
  Hilversum MO14-4 Zwaluwen MO14-2 0:00 Sportpark Loosdrecht
  Kampong MO14-9 SCHC MO14-5 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
ZATERDAG 25 MAART 2023
  Zwaluwen MO14-2 Rijnvliet MO14-4 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Voordaan MO14-4 SCHC MO14-5 0:00 Sportpark Bos
  Hilversum MO14-4 Kampong MO14-9 0:00 Sportpark Loosdrecht
ZATERDAG 1 APRIL 2023
  Voordaan MO14-4 Kampong MO14-9 0:00 Sportpark Bos
  SCHC MO14-5 Zwaluwen MO14-2 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Rijnvliet MO14-4 Hilversum MO14-4 0:00 Sportpark Rijnvliet
ZATERDAG 15 APRIL 2023
  Zwaluwen MO14-2 Voordaan MO14-4 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Hilversum MO14-4 SCHC MO14-5 0:00 Sportpark Loosdrecht
  Kampong MO14-9 Rijnvliet MO14-4 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
ZATERDAG 22 APRIL 2023
  Rijnvliet MO14-4 SCHC MO14-5 0:00 Sportpark Rijnvliet
  Hilversum MO14-4 Voordaan MO14-4 0:00 Sportpark Loosdrecht
  Kampong MO14-9 Zwaluwen MO14-2 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
ZATERDAG 13 MEI 2023
  Zwaluwen MO14-2 Hilversum MO14-4 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Voordaan MO14-4 Rijnvliet MO14-4 0:00 Sportpark Bos
  SCHC MO14-5 Kampong MO14-9 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
ZATERDAG 27 MEI 2023
  SCHC MO14-5 Voordaan MO14-4 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Rijnvliet MO14-4 Zwaluwen MO14-2 0:00 Sportpark Rijnvliet
  Kampong MO14-9 Hilversum MO14-4 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
ZATERDAG 3 JUNI 2023
  Zwaluwen MO14-2 SCHC MO14-5 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Hilversum MO14-4 Rijnvliet MO14-4 0:00 Sportpark Loosdrecht
  Kampong MO14-9 Voordaan MO14-4 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
ZATERDAG 10 JUNI 2023
  Voordaan MO14-4 Zwaluwen MO14-2 0:00 Sportpark Bos
  SCHC MO14-5 Hilversum MO14-4 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Rijnvliet MO14-4 Kampong MO14-9 0:00 Sportpark Rijnvliet

Powered by LISA