volg ons op:
100 Rabobank en Kampong balletjes.png 110 Kids Kick-off.png 120 H1.png 125 Klapperboom vanuit spelerstunnel.png 130 D1.png 135 Hockeybal en deel pion.png 140 Buddy Kellerman.jpg 150 BlauwHartTips.jpg 155 Rolstoelers.jpg 160 Terras.png 165 David Harte.jpg 170 Pionnen.png 175 Sproeier.jpg 180 BlauwHartTips.jpg 185 Philip Meulenbroek.jpg 190 clubhuisfotowand.jpg 195 Shirts2.jpg 200 Zonnebril.jpg 210 Jongens op het veld ruggen.jpg
Jeugd
Senioren

Meisjes O10-05



Wedstrijdschema
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 mrt CMHC MO10-1
thuis
18 mrt HC Geldermalsen MO10-1
35
uit route
25 mrt HC Leerdam MO10-1
30
uit route
1 apr MHC Maarn MO10-1
thuis
15 apr Hockeyclub UNO MO10-3
0
uit Sportpark 'Olympos'
22 apr CMHC MO10-1
25
uit route
13 mei HC Geldermalsen MO10-1
thuis
27 mei HC Leerdam MO10-1
thuis
3 jun MHC Maarn MO10-1
0
uit route
10 jun Hockeyclub UNO MO10-3
thuis
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.



Het complete wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 11 MAART 2023
  Maarn MO10-1 Geldermalsen MO10-1 0:00 Sportpark Planetenbaan
  Leerdam MO10-1 UNO MO10-3 0:00 Sportpark Glaspark
  Kampong MO10-5 Culemborg MO10-1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
ZATERDAG 18 MAART 2023
  Culemborg MO10-1 Leerdam MO10-1 0:00 Sportpark 'Ter Weijde'
  UNO MO10-3 Maarn MO10-1 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Geldermalsen MO10-1 Kampong MO10-5 0:00 Sportpark 'Hoge Weijde'
ZATERDAG 25 MAART 2023
  Maarn MO10-1 Culemborg MO10-1 0:00 Sportpark Planetenbaan
  Leerdam MO10-1 Kampong MO10-5 0:00 Sportpark Glaspark
  UNO MO10-3 Geldermalsen MO10-1 0:00 Sportpark 'Olympos'
ZATERDAG 1 APRIL 2023
  Leerdam MO10-1 Geldermalsen MO10-1 0:00 Sportpark Glaspark
  Kampong MO10-5 Maarn MO10-1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Culemborg MO10-1 UNO MO10-3 0:00 Sportpark 'Ter Weijde'
ZATERDAG 15 APRIL 2023
  Maarn MO10-1 Leerdam MO10-1 0:00 Sportpark Planetenbaan
  UNO MO10-3 Kampong MO10-5 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Geldermalsen MO10-1 Culemborg MO10-1 0:00 Sportpark 'Hoge Weijde'
ZATERDAG 22 APRIL 2023
  Culemborg MO10-1 Kampong MO10-5 0:00 Sportpark 'Ter Weijde'
  UNO MO10-3 Leerdam MO10-1 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Geldermalsen MO10-1 Maarn MO10-1 0:00 Sportpark 'Hoge Weijde'
ZATERDAG 13 MEI 2023
  Maarn MO10-1 UNO MO10-3 0:00 Sportpark Planetenbaan
  Leerdam MO10-1 Culemborg MO10-1 0:00 Sportpark Glaspark
  Kampong MO10-5 Geldermalsen MO10-1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
ZATERDAG 27 MEI 2023
  Kampong MO10-5 Leerdam MO10-1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Culemborg MO10-1 Maarn MO10-1 0:00 Sportpark 'Ter Weijde'
  Geldermalsen MO10-1 UNO MO10-3 0:00 Sportpark 'Hoge Weijde'
ZATERDAG 3 JUNI 2023
  Maarn MO10-1 Kampong MO10-5 0:00 Sportpark Planetenbaan
  UNO MO10-3 Culemborg MO10-1 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Geldermalsen MO10-1 Leerdam MO10-1 0:00 Sportpark 'Hoge Weijde'
ZATERDAG 10 JUNI 2023
  Leerdam MO10-1 Maarn MO10-1 0:00 Sportpark Glaspark
  Kampong MO10-5 UNO MO10-3 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Culemborg MO10-1 Geldermalsen MO10-1 0:00 Sportpark 'Ter Weijde'

Powered by LISA