volg ons op:
100 Rabobank en Kampong balletjes.png 110 Kids Kick-off.png 120 H1.png 125 Klapperboom vanuit spelerstunnel.png 130 D1.png 135 Hockeybal en deel pion.png 140 Buddy Kellerman.jpg 150 BlauwHartTips.jpg 155 Rolstoelers.jpg 160 Terras.png 165 David Harte.jpg 170 Pionnen.png 175 Sproeier.jpg 180 BlauwHartTips.jpg 185 Philip Meulenbroek.jpg 190 clubhuisfotowand.jpg 195 Shirts2.jpg 200 Zonnebril.jpg 210 Jongens op het veld ruggen.jpg
Jeugd
Senioren

Dames 02


Spelers Dames 02


Wedstrijdschema
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
2 okt AH & BC D2
35
10:10 10:45 uit route
9 okt Hockeyclub VVV D2
10:15 thuis De Klapperboom
16 okt THC Hurley D4
35
uit route
30 okt Hockey Club Rotterdam D2
50
09:10 10:00 uit route
6 nov R.H.V. Leonidas D2
thuis
13 nov THC Hurley D2
35
uit route
20 nov HV Victoria D2
thuis
27 nov Hockeyclub SCHC D2
20
uit route
12 mrt hdm D2
50
uit route
19 mrt HIC D2
thuis
26 mrt MMHC Voordaan D2
15
uit route
2 apr AH & BC D2
thuis
16 apr Hockeyclub VVV D2
45
uit route
23 apr THC Hurley D4
thuis
14 mei Hockey Club Rotterdam D2
thuis
21 mei R.H.V. Leonidas D2
45
uit route
4 jun THC Hurley D2
thuis
11 jun HV Victoria D2
40
uit route
18 jun Hockeyclub SCHC D2
thuis
9 thuiswedstrijden en 10 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kampong D2 3 9 3 0 0 4 1 0
2 Amsterdam D2 3 7 2 1 0 16 1 0
3 Hurley D2 3 7 2 1 0 4 2 0
4 Victoria D2 3 6 2 0 1 9 3 0
5 Rotterdam D2 3 5 1 2 0 4 3 0
6 HDM D2 3 4 1 1 1 7 3 0
7 SCHC D2 3 4 1 1 1 9 6 0
8 VVV D2 3 4 1 1 1 6 6 0
9 HIC D2 3 4 1 1 1 5 5 0
10 Hurley D3 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Voordaan D2 3 0 0 0 3 2 11 0
12 Leonidas D2 3 0 0 0 3 4 16 0
13 Hurley D4 3 0 0 0 3 1 14 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Rotterdam D2 SCHC D2 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D2 HDM D2 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam D2 Voordaan D2 (7-0)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D2 Victoria D2 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Hurley D2 Hurley D4 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. VVV D2 HIC D2 (2-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Hurley D4 Amsterdam D2 (0-8)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Victoria D2 Hurley D2 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D2 VVV D2 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. HIC D2 Kampong D2 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. HDM D2 Rotterdam D2 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. SCHC D2 Leonidas D2 (6-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Rotterdam D2 HIC D2 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria D2 Hurley D4 (5-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kampong D2 Voordaan D2 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D2 HDM D2 (1-6)final Nog niet bevestigd.
.. VVV D2 Amsterdam D2 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Hurley D2 SCHC D2 (2-2)final Nog niet bevestigd.

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
  Voordaan D2 Rotterdam D2 10:30 Sportpark Bos
  HIC D2 Leonidas D2 10:45 Escapade (HIC)
  Amsterdam D2 Kampong D2 10:45 Wagener Stadion
  HDM D2 Hurley D2 11:00 Sportcomplex Groenendaal
  Hurley D4 VVV D2 14:50 Amsterdamse Bos (Hurley)
  SCHC D2 Victoria D2 16:15 Sportpark Kees Boekelaan
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
  Rotterdam D2 Amsterdam D2 10:00 Sportp. Hazelaarweg
  Kampong D2 VVV D2 10:15 Laan van Maarschalkerweerd
  Leonidas D2 Voordaan D2 11:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Victoria D2 HDM D2 11:15 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  SCHC D2 Hurley D4 11:30 Sportpark Kees Boekelaan
  Hurley D2 HIC D2 12:35 Amsterdamse Bos (Hurley)
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
  HDM D2 SCHC D2 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  VVV D2 Rotterdam D2 0:00 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
  Hurley D4 Kampong D2 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Voordaan D2 Hurley D2 10:30 Sportpark Bos
  Amsterdam D2 Leonidas D2 10:45 Wagener Stadion
  HIC D2 Victoria D2 14:45 Escapade (HIC)
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
  SCHC D2 HIC D2 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Victoria D2 Voordaan D2 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  HDM D2 Hurley D4 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Hurley D2 Amsterdam D2 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Leonidas D2 VVV D2 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rotterdam D2 Kampong D2 10:00 Sportp. Hazelaarweg
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
  Kampong D2 Leonidas D2 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  VVV D2 Hurley D2 0:00 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
  Amsterdam D2 Victoria D2 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Voordaan D2 SCHC D2 0:00 Sportpark Bos
  HIC D2 HDM D2 0:00 Escapade (HIC)
  Hurley D4 Rotterdam D2 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
  HIC D2 Hurley D4 0:00 Escapade (HIC)
  Hurley D2 Kampong D2 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Leonidas D2 Rotterdam D2 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  HDM D2 Voordaan D2 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  SCHC D2 Amsterdam D2 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Victoria D2 VVV D2 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
  Kampong D2 Victoria D2 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  VVV D2 SCHC D2 0:00 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
  Amsterdam D2 HDM D2 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Voordaan D2 HIC D2 0:00 Sportpark Bos
  Leonidas D2 Hurley D4 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rotterdam D2 Hurley D2 10:00 Sportp. Hazelaarweg
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
  Hurley D2 Leonidas D2 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  HIC D2 Amsterdam D2 0:00 Escapade (HIC)
  HDM D2 VVV D2 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  SCHC D2 Kampong D2 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Victoria D2 Rotterdam D2 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Hurley D4 Voordaan D2 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
ZONDAG 12 MAART 2023
  Hurley D4 Hurley D2 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Voordaan D2 Amsterdam D2 0:00 Sportpark Bos
  HIC D2 VVV D2 0:00 Escapade (HIC)
  HDM D2 Kampong D2 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  SCHC D2 Rotterdam D2 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Victoria D2 Leonidas D2 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 19 MAART 2023
  Hurley D2 Victoria D2 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Leonidas D2 SCHC D2 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rotterdam D2 HDM D2 0:00 Sportp. Hazelaarweg
  Kampong D2 HIC D2 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  VVV D2 Voordaan D2 0:00 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
  Amsterdam D2 Hurley D4 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
ZONDAG 26 MAART 2023
  Hurley D4 Victoria D2 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Amsterdam D2 VVV D2 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Voordaan D2 Kampong D2 0:00 Sportpark Bos
  HIC D2 Rotterdam D2 0:00 Escapade (HIC)
  HDM D2 Leonidas D2 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  SCHC D2 Hurley D2 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Hurley D2 HDM D2 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Leonidas D2 HIC D2 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rotterdam D2 Voordaan D2 0:00 Sportp. Hazelaarweg
  Kampong D2 Amsterdam D2 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Victoria D2 SCHC D2 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  VVV D2 Hurley D4 0:00 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Hurley D4 SCHC D2 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  VVV D2 Kampong D2 0:00 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
  Amsterdam D2 Rotterdam D2 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Voordaan D2 Leonidas D2 0:00 Sportpark Bos
  HIC D2 Hurley D2 0:00 Escapade (HIC)
  HDM D2 Victoria D2 0:00 Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 23 APRIL 2023
  SCHC D2 HDM D2 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Hurley D2 Voordaan D2 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Leonidas D2 Amsterdam D2 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rotterdam D2 VVV D2 0:00 Sportp. Hazelaarweg
  Victoria D2 HIC D2 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Kampong D2 Hurley D4 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
ZONDAG 14 MEI 2023
  Hurley D4 HDM D2 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Amsterdam D2 Hurley D2 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  VVV D2 Leonidas D2 0:00 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
  HIC D2 SCHC D2 0:00 Escapade (HIC)
  Voordaan D2 Victoria D2 0:00 Sportpark Bos
  Kampong D2 Rotterdam D2 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
ZONDAG 21 MEI 2023
  Leonidas D2 Kampong D2 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Victoria D2 Amsterdam D2 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  SCHC D2 Voordaan D2 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  HDM D2 HIC D2 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Hurley D2 VVV D2 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Rotterdam D2 Hurley D4 0:00 Sportp. Hazelaarweg
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Hurley D4 HIC D2 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  VVV D2 Victoria D2 0:00 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
  Kampong D2 Hurley D2 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Rotterdam D2 Leonidas D2 0:00 Sportp. Hazelaarweg
  Voordaan D2 HDM D2 0:00 Sportpark Bos
  Amsterdam D2 SCHC D2 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
ZONDAG 11 JUNI 2023
  HIC D2 Voordaan D2 0:00 Escapade (HIC)
  Hurley D2 Rotterdam D2 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Victoria D2 Kampong D2 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  SCHC D2 VVV D2 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  HDM D2 Amsterdam D2 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Hurley D4 Leonidas D2 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Voordaan D2 Hurley D4 0:00 Sportpark Bos
  Rotterdam D2 Victoria D2 0:00 Sportp. Hazelaarweg
  Leonidas D2 Hurley D2 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  VVV D2 HDM D2 0:00 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
  Kampong D2 SCHC D2 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Amsterdam D2 HIC D2 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)

Powered by LISA