volg ons op:
100 Rabobank en Kampong balletjes.png 110 Kids Kick-off.png 120 H1.png 125 Klapperboom vanuit spelerstunnel.png 130 D1.png 135 Hockeybal en deel pion.png 140 Buddy Kellerman.jpg 150 BlauwHartTips.jpg 155 Rolstoelers.jpg 160 Terras.png 165 David Harte.jpg 170 Pionnen.png 175 Sproeier.jpg 180 BlauwHartTips.jpg 185 Philip Meulenbroek.jpg 190 clubhuisfotowand.jpg 195 Shirts2.jpg 200 Zonnebril.jpg 210 Jongens op het veld ruggen.jpg
Jeugd
Senioren

Dames 09



Wedstrijdschema
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 mrt U.S.H.C. D5
10
uit route
19 mrt SV Kampong Hockey D10
thuis
26 mrt MHC Fletiomare D2-O
18
uit route
2 apr M.H.C. Weesp D2-O
thuis
16 apr MHCN D2-O
15
uit route
23 apr U.S.H.C. D4
thuis
14 mei MMHC Voordaan D4
15
uit route
21 mei SV Kampong Hockey D8
thuis
4 jun SV Phoenix D3
15
uit route
11 jun Zwaluwen Utrecht D2-O
0
uit route
18 jun H.C. Eemvallei D2-O
thuis
5 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Fletiomare D2-O 11 27 8 3 0 41 12 0
2 Voordaan D4 11 24 7 3 1 37 8 0
3 Kampong D8 11 22 7 1 3 36 19 0
4 Kampong D9 11 22 7 1 3 21 17 0
5 Phoenix D3 11 18 6 0 5 23 15 0
6 USHC D4 11 16 5 1 5 27 16 0
7 Kampong D10 11 15 4 3 4 19 17 0
8 Nieuwegein D2-O 10 14 4 2 4 17 20 0
9 USHC D5 11 10 3 1 7 12 22 0
10 Zwaluwen D2-O 11 9 2 3 6 15 22 0
11 Eemvallei D2-O 11 6 2 0 9 15 49 0
12 Weesp D2-O 10 3 1 0 9 5 51 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Eemvallei D2-O Zwaluwen D2-O (4-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D4 Weesp D2-O (10-0)final Nog niet bevestigd.
.. Phoenix D3 Kampong D10 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D8 Fletiomare D2-O (3-4)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D9 USHC D5 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D4 Nieuwegein D2-O (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. USHC D5 Eemvallei D2-O (3-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D2-O USHC D4 (0-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Weesp D2-O Kampong D8 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare D2-O Phoenix D3 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Nieuwegein D2-O Voordaan D4 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D10 Kampong D9 (2-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Eemvallei D2-O Kampong D10 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D9 Fletiomare D2-O (1-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. USHC D5 Zwaluwen D2-O (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Phoenix D3 Weesp D2-O (6-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kampong D8 Nieuwegein D2-O (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D4 USHC D4 (2-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. Kampong D10 USHC D5 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D2-O Voordaan D4 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare D2-O Eemvallei D2-O (4-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. USHC D4 Kampong D8 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Weesp D2-O Kampong D9 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Nieuwegein D2-O Phoenix D3 (2-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Kampong D8 Voordaan D4 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D5 Fletiomare D2-O (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Eemvallei D2-O Weesp D2-O (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D9 Nieuwegein D2-O (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D10 Zwaluwen D2-O (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Phoenix D3 USHC D4 (5-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Zwaluwen D2-O Kampong D8 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Weesp D2-O USHC D5 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare D2-O Kampong D10 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D4 Phoenix D3 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D4 Kampong D9 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Nieuwegein D2-O Eemvallei D2-O (3-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. Kampong D9 Voordaan D4 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Eemvallei D2-O USHC D4 (0-5)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare D2-O Zwaluwen D2-O (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D10 Weesp D2-O (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Phoenix D3 Kampong D8 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D5 Nieuwegein D2-O (2-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Voordaan D4 Eemvallei D2-O (9-0)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D4 USHC D5 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Nieuwegein D2-O Kampong D10 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Weesp D2-O Fletiomare D2-O (0-6)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D2-O Phoenix D3 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D8 Kampong D9 (6-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. USHC D5 Voordaan D4 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare D2-O Nieuwegein D2-O (8-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D9 Phoenix D3 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Weesp D2-O Zwaluwen D2-O (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Eemvallei D2-O Kampong D8 (1-8)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D10 USHC D4 (0-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. Phoenix D3 Eemvallei D2-O (7-2)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D9 Zwaluwen D2-O (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. Weesp D2-O USHC D4 (1-9)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare D2-O Voordaan D4 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D2-O Nieuwegein D2-O (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Eemvallei D2-O Kampong D9 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D10 Kampong D8 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D5 Phoenix D3 (0-1)final Nog niet bevestigd.
DINSDAG 29 NOVEMBER 2022
.. USHC D4 Fletiomare D2-O (1-3)final Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
.. Kampong D10 Voordaan D4 (1-4)final Nog niet bevestigd.
DONDERDAG 1 DECEMBER 2022
.. Kampong D8 USHC D5 (2-1)final Nog niet bevestigd.

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 5 MAART 2023
  Nieuwegein D2-O Weesp D2-O 11:00 Sportpark 'Rijnhuizen'
ZONDAG 12 MAART 2023
  Nieuwegein D2-O USHC D4 0:00 Sportpark 'Rijnhuizen'
  Weesp D2-O Voordaan D4 0:00 Sportpark ´s Gravelandseweg
  Fletiomare D2-O Kampong D8 0:00 Fletiomare Novum
  Kampong D10 Phoenix D3 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  USHC D5 Kampong D9 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Zwaluwen D2-O Eemvallei D2-O 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 19 MAART 2023
  Eemvallei D2-O USHC D5 0:00 Sportpark Caraiben
  Kampong D9 Kampong D10 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Phoenix D3 Fletiomare D2-O 0:00 Sportpark Koeburgweg
  Kampong D8 Weesp D2-O 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Voordaan D4 Nieuwegein D2-O 0:00 Sportpark Bos
  USHC D4 Zwaluwen D2-O 0:00 Sportpark 'Olympos'
ZONDAG 26 MAART 2023
  USHC D4 Voordaan D4 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Nieuwegein D2-O Kampong D8 0:00 Sportpark 'Rijnhuizen'
  Weesp D2-O Phoenix D3 0:00 Sportpark ´s Gravelandseweg
  Fletiomare D2-O Kampong D9 0:00 Fletiomare Novum
  Kampong D10 Eemvallei D2-O 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Zwaluwen D2-O USHC D5 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Eemvallei D2-O Fletiomare D2-O 0:00 Sportpark Caraiben
  Kampong D9 Weesp D2-O 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Phoenix D3 Nieuwegein D2-O 0:00 Sportpark Koeburgweg
  Kampong D8 USHC D4 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Voordaan D4 Zwaluwen D2-O 0:00 Sportpark Bos
  USHC D5 Kampong D10 0:00 Sportpark 'Olympos'
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Voordaan D4 Kampong D8 0:00 Sportpark Bos
  USHC D4 Phoenix D3 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Nieuwegein D2-O Kampong D9 0:00 Sportpark 'Rijnhuizen'
  Weesp D2-O Eemvallei D2-O 0:00 Sportpark ´s Gravelandseweg
  Fletiomare D2-O USHC D5 0:00 Fletiomare Novum
  Zwaluwen D2-O Kampong D10 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Eemvallei D2-O Nieuwegein D2-O 0:00 Sportpark Caraiben
  Kampong D9 USHC D4 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Phoenix D3 Voordaan D4 0:00 Sportpark Koeburgweg
  Kampong D8 Zwaluwen D2-O 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong D10 Fletiomare D2-O 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  USHC D5 Weesp D2-O 0:00 Sportpark 'Olympos'
ZONDAG 14 MEI 2023
  Kampong D8 Phoenix D3 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Voordaan D4 Kampong D9 0:00 Sportpark Bos
  USHC D4 Eemvallei D2-O 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Nieuwegein D2-O USHC D5 0:00 Sportpark 'Rijnhuizen'
  Weesp D2-O Kampong D10 0:00 Sportpark ´s Gravelandseweg
  Zwaluwen D2-O Fletiomare D2-O 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 21 MEI 2023
  Eemvallei D2-O Voordaan D4 0:00 Sportpark Caraiben
  Kampong D9 Kampong D8 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Phoenix D3 Zwaluwen D2-O 0:00 Sportpark Koeburgweg
  Fletiomare D2-O Weesp D2-O 0:00 Fletiomare Novum
  Kampong D10 Nieuwegein D2-O 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  USHC D5 USHC D4 0:00 Sportpark 'Olympos'
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Phoenix D3 Kampong D9 0:00 Sportpark Koeburgweg
  Kampong D8 Eemvallei D2-O 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Voordaan D4 USHC D5 0:00 Sportpark Bos
  USHC D4 Kampong D10 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Nieuwegein D2-O Fletiomare D2-O 0:00 Sportpark 'Rijnhuizen'
  Zwaluwen D2-O Weesp D2-O 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Eemvallei D2-O Phoenix D3 0:00 Sportpark Caraiben
  Weesp D2-O Nieuwegein D2-O 0:00 Sportpark ´s Gravelandseweg
  Fletiomare D2-O USHC D4 0:00 Fletiomare Novum
  USHC D5 Kampong D8 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Zwaluwen D2-O Kampong D9 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Voordaan D4 Kampong D10 0:00 Sportpark Bos
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Kampong D9 Eemvallei D2-O 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Phoenix D3 USHC D5 0:00 Sportpark Koeburgweg
  Kampong D8 Kampong D10 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Voordaan D4 Fletiomare D2-O 0:00 Sportpark Bos
  USHC D4 Weesp D2-O 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Nieuwegein D2-O Zwaluwen D2-O 0:00 Sportpark 'Rijnhuizen'

Powered by LISA