volg ons op:
100 Rabobank en Kampong balletjes.png 110 Kids Kick-off.png 120 H1.png 125 Klapperboom vanuit spelerstunnel.png 130 D1.png 135 Hockeybal en deel pion.png 140 Buddy Kellerman.jpg 150 BlauwHartTips.jpg 155 Rolstoelers.jpg 160 Terras.png 165 David Harte.jpg 170 Pionnen.png 175 Sproeier.jpg 180 BlauwHartTips.jpg 185 Philip Meulenbroek.jpg 190 clubhuisfotowand.jpg 195 Shirts2.jpg 200 Zonnebril.jpg 210 Jongens op het veld ruggen.jpg
Jeugd
Senioren

Dames 04


Spelers Dames 04


Wedstrijdschema
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
2 okt AH & BC D6
35
13:40 14:15 uit route
9 okt Hockeyclub AMVJ D2
12:45 thuis Kunstgras veld 8
16 okt Almeerse HC D2
35
12:10 12:45 uit route
30 okt AH & BC D4
14:15 thuis Kunstgras veld 2
6 nov Pinoké D5
35
uit route
13 nov THC Hurley D6
thuis
20 nov Hockeyclub VVV D4
thuis
27 nov Xenios D2
0
uit route
12 mrt AMHC Westerpark D3
0
uit route
19 mrt THC Hurley D7
thuis
26 mrt HV Myra D3
35
uit route
2 apr AH & BC D6
thuis
16 apr Hockeyclub AMVJ D2
40
uit route
23 apr Almeerse HC D2
thuis
14 mei AH & BC D4
35
uit route
21 mei Pinoké D5
thuis
4 jun THC Hurley D6
35
uit route
11 jun Hockeyclub VVV D4
45
uit route
18 jun Xenios D2
thuis
9 thuiswedstrijden en 10 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 AMVJ D2 3 9 3 0 0 10 1 0
2 Kampong D4 3 9 3 0 0 12 6 0
3 Xenios D2 3 9 3 0 0 9 3 0
4 Hurley D6 3 6 2 0 1 6 3 0
5 Pinoké D5 3 4 1 1 1 7 7 0
6 Amsterdam D4 2 3 1 0 1 7 3 0
7 Almere D2 2 3 1 0 1 5 5 0
8 Hurley D7 3 3 1 0 2 7 8 0
9 Westerpark D3 3 1 0 1 2 3 6 0
10 Myra D3 3 1 0 1 2 3 7 0
11 VVV D4 3 1 0 1 2 2 8 0
12 Amsterdam D6 3 0 0 0 3 2 16 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Hurley D6 Hurley D7 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Almere D2 AMVJ D2 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D4 Westerpark D3 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Xenios D2 VVV D4 (4-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Pinoké D5 Myra D3 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam D4 Amsterdam D6 (7-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Myra D3 Hurley D6 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam D6 Pinoké D5 (1-6)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westerpark D3 Xenios D2 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. VVV D4 Almere D2 (2-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. AMVJ D2 Amsterdam D4 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Hurley D7 Kampong D4 (3-4)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Xenios D2 Hurley D7 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westerpark D3 VVV D4 (0-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Pinoké D5 AMVJ D2 (0-5)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D4 Myra D3 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Hurley D6 Amsterdam D6 (3-0)scheduled Nog niet bevestigd.

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
  Hurley D7 Westerpark D3 8:30 Amsterdamse Bos (Hurley)
  AMVJ D2 Hurley D6 8:45 Sportpark 'Het Loopveld' (AMVJ)
  Almere D2 Pinoké D5 10:30 Sportp. 'Klein Brandt'
  Myra D3 Xenios D2 10:45 Sportlaan Oost (Myra)
  VVV D4 Amsterdam D4 10:50 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
  Amsterdam D6 Kampong D4 14:15 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
  Hurley D7 VVV D4 9:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Hurley D6 Almere D2 11:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Kampong D4 AMVJ D2 12:45 Laan van Maarschalkerweerd
  Xenios D2 Amsterdam D6 14:10 Sportpark Sloten-Oost
  Westerpark D3 Myra D3 14:30 Sportpark Spieringhorn
  Pinoké D5 Amsterdam D4 15:45 Amsterdamse Bos (Pinoké)
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
  VVV D4 Pinoké D5 0:00 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
  AMVJ D2 Xenios D2 10:30 Sportpark 'Het Loopveld' (AMVJ)
  Amsterdam D4 Hurley D6 12:30 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Almere D2 Kampong D4 12:45 Sportp. 'Klein Brandt'
  Amsterdam D6 Westerpark D3 15:50 Wagener Stadion
  Myra D3 Hurley D7 16:45 Sportlaan Oost (Myra)
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
  Xenios D2 Almere D2 0:00 Sportpark Sloten-Oost
  Hurley D6 Pinoké D5 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Myra D3 VVV D4 0:00 Sportlaan Oost (Myra)
  Hurley D7 Amsterdam D6 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Westerpark D3 AMVJ D2 0:00 Sportpark Spieringhorn
  Kampong D4 Amsterdam D4 14:15 Laan van Maarschalkerweerd
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
  Pinoké D5 Kampong D4 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Amsterdam D4 Xenios D2 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  AMVJ D2 Hurley D7 0:00 Sportpark 'Het Loopveld' (AMVJ)
  Amsterdam D6 Myra D3 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  VVV D4 Hurley D6 0:00 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
  Almere D2 Westerpark D3 10:30 Sportp. 'Klein Brandt'
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
  Xenios D2 Pinoké D5 0:00 Sportpark Sloten-Oost
  Kampong D4 Hurley D6 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Amsterdam D6 VVV D4 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Westerpark D3 Amsterdam D4 0:00 Sportpark Spieringhorn
  Hurley D7 Almere D2 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Myra D3 AMVJ D2 0:00 Sportlaan Oost (Myra)
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
  Pinoké D5 Westerpark D3 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Hurley D6 Xenios D2 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Kampong D4 VVV D4 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Almere D2 Myra D3 0:00 Sportp. 'Klein Brandt'
  Amsterdam D4 Hurley D7 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  AMVJ D2 Amsterdam D6 0:00 Sportpark 'Het Loopveld' (AMVJ)
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
  Amsterdam D6 Almere D2 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Westerpark D3 Hurley D6 0:00 Sportpark Spieringhorn
  Hurley D7 Pinoké D5 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Myra D3 Amsterdam D4 0:00 Sportlaan Oost (Myra)
  VVV D4 AMVJ D2 0:00 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
  Xenios D2 Kampong D4 0:00 Sportpark Sloten-Oost
ZONDAG 12 MAART 2023
  Westerpark D3 Kampong D4 0:00 Sportpark Spieringhorn
  Hurley D7 Hurley D6 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Myra D3 Pinoké D5 0:00 Sportlaan Oost (Myra)
  Amsterdam D6 Amsterdam D4 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  AMVJ D2 Almere D2 0:00 Sportpark 'Het Loopveld' (AMVJ)
  VVV D4 Xenios D2 0:00 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
ZONDAG 19 MAART 2023
  Amsterdam D4 AMVJ D2 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Pinoké D5 Amsterdam D6 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Hurley D6 Myra D3 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Kampong D4 Hurley D7 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Xenios D2 Westerpark D3 0:00 Sportpark Sloten-Oost
  Almere D2 VVV D4 0:00 Sportp. 'Klein Brandt'
ZONDAG 26 MAART 2023
  VVV D4 Westerpark D3 0:00 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
  Hurley D7 Xenios D2 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Myra D3 Kampong D4 0:00 Sportlaan Oost (Myra)
  Amsterdam D6 Hurley D6 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  AMVJ D2 Pinoké D5 0:00 Sportpark 'Het Loopveld' (AMVJ)
  Almere D2 Amsterdam D4 0:00 Sportp. 'Klein Brandt'
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Hurley D6 AMVJ D2 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Kampong D4 Amsterdam D6 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Xenios D2 Myra D3 0:00 Sportpark Sloten-Oost
  Amsterdam D4 VVV D4 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Pinoké D5 Almere D2 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Westerpark D3 Hurley D7 0:00 Sportpark Spieringhorn
ZONDAG 16 APRIL 2023
  VVV D4 Hurley D7 0:00 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
  Myra D3 Westerpark D3 0:00 Sportlaan Oost (Myra)
  Amsterdam D4 Pinoké D5 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  AMVJ D2 Kampong D4 0:00 Sportpark 'Het Loopveld' (AMVJ)
  Almere D2 Hurley D6 0:00 Sportp. 'Klein Brandt'
  Amsterdam D6 Xenios D2 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Xenios D2 AMVJ D2 0:00 Sportpark Sloten-Oost
  Kampong D4 Almere D2 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Hurley D6 Amsterdam D4 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Pinoké D5 VVV D4 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Hurley D7 Myra D3 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Westerpark D3 Amsterdam D6 0:00 Sportpark Spieringhorn
ZONDAG 14 MEI 2023
  Pinoké D5 Hurley D6 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Amsterdam D4 Kampong D4 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Almere D2 Xenios D2 0:00 Sportp. 'Klein Brandt'
  AMVJ D2 Westerpark D3 0:00 Sportpark 'Het Loopveld' (AMVJ)
  Amsterdam D6 Hurley D7 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  VVV D4 Myra D3 0:00 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
ZONDAG 21 MEI 2023
  Xenios D2 Amsterdam D4 0:00 Sportpark Sloten-Oost
  Kampong D4 Pinoké D5 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Hurley D6 VVV D4 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Myra D3 Amsterdam D6 0:00 Sportlaan Oost (Myra)
  Hurley D7 AMVJ D2 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Westerpark D3 Almere D2 0:00 Sportpark Spieringhorn
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Hurley D6 Kampong D4 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Pinoké D5 Xenios D2 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Amsterdam D4 Westerpark D3 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Almere D2 Hurley D7 0:00 Sportp. 'Klein Brandt'
  AMVJ D2 Myra D3 0:00 Sportpark 'Het Loopveld' (AMVJ)
  VVV D4 Amsterdam D6 0:00 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Xenios D2 Hurley D6 0:00 Sportpark Sloten-Oost
  Amsterdam D6 AMVJ D2 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Myra D3 Almere D2 0:00 Sportlaan Oost (Myra)
  Hurley D7 Amsterdam D4 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Westerpark D3 Pinoké D5 0:00 Sportpark Spieringhorn
  VVV D4 Kampong D4 0:00 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Kampong D4 Xenios D2 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Hurley D6 Westerpark D3 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Pinoké D5 Hurley D7 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Amsterdam D4 Myra D3 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Almere D2 Amsterdam D6 0:00 Sportp. 'Klein Brandt'
  AMVJ D2 VVV D4 0:00 Sportpark 'Het Loopveld' (AMVJ)

Powered by LISA