volg ons op:
100 Rabobank en Kampong balletjes.png 110 Kids Kick-off.png 120 H1.png 125 Klapperboom vanuit spelerstunnel.png 130 D1.png 135 Hockeybal en deel pion.png 140 Buddy Kellerman.jpg 150 BlauwHartTips.jpg 155 Rolstoelers.jpg 160 Terras.png 165 David Harte.jpg 170 Pionnen.png 175 Sproeier.jpg 180 BlauwHartTips.jpg 185 Philip Meulenbroek.jpg 190 clubhuisfotowand.jpg 195 Shirts2.jpg 200 Zonnebril.jpg 210 Jongens op het veld ruggen.jpg
Jeugd
Senioren

Dames 06



Wedstrijdschema
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
26 feb Groen-Geel D 02
13:05 thuis Kunstgras veld 8
  oefenwedstrijd 
12 mrt Hockey Club Rotterdam D3
thuis
19 mrt Leidse Hockey Club Roomburg D3-O
50
uit route
26 mrt HV Victoria D3
thuis
2 apr HV Victoria D4
40
uit route
16 apr HV Victoria D6
40
uit route
23 apr Berkel Rodenrijs D2-O
40
thuis
14 mei R.H.V. Leonidas D7
45
uit route
21 mei L.S.C. ALECTO D3-O
thuis
11 jun U.S.H.C. D3
thuis
18 jun R.H.V. Leonidas D5
45
uit route
6 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs D2-O 10 25 8 1 1 30 8 0
2 Kampong D6 10 18 6 0 4 21 21 0
3 Roomburg D3-O 10 18 6 0 4 19 25 0
4 Leonidas D5 10 17 5 2 3 19 8 0
5 USHC D3 10 17 5 2 3 15 10 0
6 Victoria D3 9 16 5 1 3 28 18 0
7 Rotterdam D3 9 15 6 0 3 24 13 3
8 Victoria D6 10 12 4 0 6 22 27 0
9 Alecto D3-O 10 11 3 2 5 23 21 0
10 Victoria D4 10 3 1 0 9 10 31 0
11 Leonidas D7 10 3 1 0 9 7 36 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Victoria D3 Victoria D6 (7-1)final Nog niet bevestigd.
.. Roomburg D3-O Victoria D4 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D5 Berkel-Rodenrijs D2-O (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D3 Leonidas D7 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam D3 Kampong D6 (5-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Leonidas D7 Leonidas D5 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Rodenrijs D2-O Rotterdam D3 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Alecto D3-O USHC D3 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Victoria D4 Victoria D3 (3-5)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Leonidas D5 Alecto D3-O (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Roomburg D3-O Berkel-Rodenrijs D2-O (0-5)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam D3 Leonidas D7 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria D3 Kampong D6 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria D4 Victoria D6 (1-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. Victoria D6 USHC D3 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Rodenrijs D2-O Victoria D3 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D7 Roomburg D3-O (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Alecto D3-O Rotterdam D3 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kampong D6 Victoria D4 (1-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Victoria D3 Leonidas D7 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Roomburg D3-O Alecto D3-O (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kampong D6 Victoria D6 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D5 USHC D3 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria D4 Berkel-Rodenrijs D2-O (0-4)final Nog niet bevestigd.
VRIJDAG 14 OKTOBER 2022
.. Kampong D6 Roomburg D3-O (4-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Victoria D6 Leonidas D5 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Alecto D3-O Victoria D3 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Rodenrijs D2-O Kampong D6 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D3 Rotterdam D3 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D7 Victoria D4 (2-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. Berkel-Rodenrijs D2-O Victoria D6 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Roomburg D3-O USHC D3 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam D3 Leonidas D5 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D6 Leonidas D7 (5-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Victoria D4 Alecto D3-O (3-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Leonidas D7 Berkel-Rodenrijs D2-O (1-6)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria D6 Rotterdam D3 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Alecto D3-O Kampong D6 (3-4)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D5 Roomburg D3-O (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D3 Victoria D3 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. Berkel-Rodenrijs D2-O Alecto D3-O (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Roomburg D3-O Rotterdam D3 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Victoria D4 USHC D3 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria D3 Leonidas D5 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D7 Victoria D6 (0-4)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. Leonidas D5 Victoria D4 (3-0)final Nog niet bevestigd.
DINSDAG 22 NOVEMBER 2022
.. Rotterdam D3 Victoria D3 (1-0)cancelled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. Victoria D4 Rotterdam D3 (0-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Rodenrijs D2-O USHC D3 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria D6 Alecto D3-O (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D6 Leonidas D5 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria D3 Roomburg D3-O (2-3)scheduled Nog niet bevestigd.
DONDERDAG 1 DECEMBER 2022
.. Alecto D3-O Leonidas D7 (4-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
.. USHC D3 Kampong D6 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Roomburg D3-O Victoria D6 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 5 MAART 2023
  Rotterdam D3 Victoria D3 10:15 Sportpark Hazelaarweg
ZONDAG 12 MAART 2023
  Kampong D6 Rotterdam D3 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Berkel-Rodenrijs D2-O Leonidas D5 0:00 Sportpark 'Het Hoge Land'
  Leonidas D7 USHC D3 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Victoria D6 Victoria D3 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Victoria D4 Roomburg D3-O 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 19 MAART 2023
  Rotterdam D3 Berkel-Rodenrijs D2-O 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Roomburg D3-O Kampong D6 0:00 Sportpark Roomburg
  USHC D3 Alecto D3-O 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Victoria D3 Victoria D4 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Leonidas D5 Leonidas D7 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
ZONDAG 26 MAART 2023
  Leonidas D7 Rotterdam D3 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Berkel-Rodenrijs D2-O Roomburg D3-O 0:00 Sportpark 'Het Hoge Land'
  Alecto D3-O Leonidas D5 0:00 Sportpark 'De Bloemerd'
  Victoria D6 Victoria D4 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Kampong D6 Victoria D3 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Rotterdam D3 Alecto D3-O 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Victoria D3 Berkel-Rodenrijs D2-O 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  USHC D3 Victoria D6 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Victoria D4 Kampong D6 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Roomburg D3-O Leonidas D7 0:00 Sportpark Roomburg
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Leonidas D7 Victoria D3 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  USHC D3 Leonidas D5 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Alecto D3-O Roomburg D3-O 0:00 Sportpark 'De Bloemerd'
  Berkel-Rodenrijs D2-O Victoria D4 0:00 Sportpark 'Het Hoge Land'
  Victoria D6 Kampong D6 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Victoria D3 Alecto D3-O 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Rotterdam D3 USHC D3 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Leonidas D5 Victoria D6 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Kampong D6 Berkel-Rodenrijs D2-O 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Victoria D4 Leonidas D7 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 14 MEI 2023
  Leonidas D7 Kampong D6 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas D5 Rotterdam D3 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  USHC D3 Roomburg D3-O 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Alecto D3-O Victoria D4 0:00 Sportpark 'De Bloemerd'
  Victoria D6 Berkel-Rodenrijs D2-O 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 21 MEI 2023
  Victoria D3 USHC D3 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Roomburg D3-O Leonidas D5 0:00 Sportpark Roomburg
  Rotterdam D3 Victoria D6 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Kampong D6 Alecto D3-O 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Berkel-Rodenrijs D2-O Leonidas D7 0:00 Sportpark 'Het Hoge Land'
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Victoria D6 Leonidas D7 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Rotterdam D3 Roomburg D3-O 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Leonidas D5 Victoria D3 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  USHC D3 Victoria D4 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Alecto D3-O Berkel-Rodenrijs D2-O 0:00 Sportpark 'De Bloemerd'
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Victoria D3 Rotterdam D3 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Kampong D6 USHC D3 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Victoria D4 Leonidas D5 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Victoria D6 Roomburg D3-O 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Leonidas D7 Alecto D3-O 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Roomburg D3-O Victoria D3 0:00 Sportpark Roomburg
  Rotterdam D3 Victoria D4 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Leonidas D5 Kampong D6 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  USHC D3 Berkel-Rodenrijs D2-O 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Alecto D3-O Victoria D6 0:00 Sportpark 'De Bloemerd'

Powered by LISA