volg ons op:
100 Rabobank en Kampong balletjes.png 110 Kids Kick-off.png 120 H1.png 125 Klapperboom vanuit spelerstunnel.png 130 D1.png 135 Hockeybal en deel pion.png 140 Buddy Kellerman.jpg 150 BlauwHartTips.jpg 155 Rolstoelers.jpg 160 Terras.png 165 David Harte.jpg 170 Pionnen.png 175 Sproeier.jpg 180 BlauwHartTips.jpg 185 Philip Meulenbroek.jpg 190 clubhuisfotowand.jpg 195 Shirts2.jpg 200 Zonnebril.jpg 210 Jongens op het veld ruggen.jpg
Jeugd
Senioren

Dames 03



Wedstrijdschema
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
26 feb N.S.H.C. Apeliotes D 02
09:45 10:30 thuis Kunstgras veld 7
  oefenwedstrijd 
5 mrt MMHC Voordaan D 02
11:45 12:30 thuis Kunstgras veld 9
  oefenwedstrijd 
12 mrt AH & BC D3
35
uit route
19 mrt HC Athena D3
thuis
26 mrt SV Phoenix D2-O
15
uit route
2 apr HC Bloemendaal D2-O
thuis
16 apr Pinoké D2-O
35
uit route
23 apr Gooische Hockey Club D2-O
thuis
14 mei Schaerweijde D2-O
15
uit route
21 mei MHCHBS D2-O
thuis
4 jun HC Athena D2-O
35
uit route
11 jun Mixed Hockeyclub Zoetermeer D2-O
35
uit route
18 jun U.S.H.C. D2-O
thuis
7 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Pinoké D2-O 11 33 11 0 0 57 15 0
2 HBS D2-O 11 30 10 0 1 33 10 0
3 Phoenix D2-O 11 20 6 2 3 17 16 0
4 Kampong D3 11 19 6 1 4 39 25 0
5 Gooische D2-O 11 19 6 1 4 28 27 0
6 AthenA D3 11 19 6 1 4 16 16 0
7 Zoetermeer D2-O 11 15 5 0 6 16 22 0
8 AthenA D2-O 11 13 4 1 6 19 28 0
9 USHC D2-O 11 8 2 2 7 18 28 0
10 Schaerweijde D2-O 11 5 1 2 8 18 30 0
11 Bloemendaal D2-O 11 5 1 2 8 5 26 0
12 Amsterdam D3 11 5 1 2 8 14 37 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. AthenA D2-O AthenA D3 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kampong D3 Amsterdam D3 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D2-O Bloemendaal D2-O (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Gooische D2-O Pinoké D2-O (1-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HBS D2-O Phoenix D2-O (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D2-O Zoetermeer D2-O (0-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Zoetermeer D2-O Gooische D2-O (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Phoenix D2-O AthenA D2-O (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal D2-O HBS D2-O (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Pinoké D2-O Schaerweijde D2-O (7-1)final Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam D3 USHC D2-O (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. AthenA D3 Kampong D3 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Schaerweijde D2-O Gooische D2-O (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D3 Phoenix D2-O (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam D3 Zoetermeer D2-O (2-5)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D2-O AthenA D3 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. HBS D2-O Pinoké D2-O (1-6)scheduled Nog niet bevestigd.
.. AthenA D2-O Bloemendaal D2-O (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. AthenA D3 Amsterdam D3 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Zoetermeer D2-O Schaerweijde D2-O (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Phoenix D2-O USHC D2-O (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Gooische D2-O HBS D2-O (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal D2-O Kampong D3 (1-7)final Nog niet bevestigd.
.. Pinoké D2-O AthenA D2-O (8-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. HBS D2-O Schaerweijde D2-O (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. USHC D2-O Bloemendaal D2-O (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam D3 Phoenix D2-O (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. AthenA D2-O Gooische D2-O (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kampong D3 Pinoké D2-O (4-5)final Nog niet bevestigd.
.. AthenA D3 Zoetermeer D2-O (2-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Schaerweijde D2-O AthenA D2-O (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Pinoké D2-O USHC D2-O (5-3)final Nog niet bevestigd.
.. Zoetermeer D2-O HBS D2-O (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Gooische D2-O Kampong D3 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Phoenix D2-O AthenA D3 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal D2-O Amsterdam D3 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. Amsterdam D3 Pinoké D2-O (1-6)final Nog niet bevestigd.
.. AthenA D2-O HBS D2-O (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Phoenix D2-O Zoetermeer D2-O (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D3 Schaerweijde D2-O (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D2-O Gooische D2-O (3-5)final Nog niet bevestigd.
.. AthenA D3 Bloemendaal D2-O (2-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Pinoké D2-O AthenA D3 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Zoetermeer D2-O AthenA D2-O (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Gooische D2-O Amsterdam D3 (5-3)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal D2-O Phoenix D2-O (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D2-O USHC D2-O (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. HBS D2-O Kampong D3 (5-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. Kampong D3 AthenA D2-O (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam D3 Schaerweijde D2-O (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal D2-O Zoetermeer D2-O (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Phoenix D2-O Pinoké D2-O (2-6)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D2-O HBS D2-O (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. AthenA D3 Gooische D2-O (2-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. Gooische D2-O Phoenix D2-O (4-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. Amsterdam D3 AthenA D2-O (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. AthenA D3 HBS D2-O (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Zoetermeer D2-O Pinoké D2-O (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal D2-O Gooische D2-O (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D2-O Kampong D3 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Phoenix D2-O Schaerweijde D2-O (3-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
.. Kampong D3 Zoetermeer D2-O (8-1)final Nog niet bevestigd.
.. HBS D2-O Amsterdam D3 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Pinoké D2-O Bloemendaal D2-O (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. AthenA D2-O USHC D2-O (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D2-O AthenA D3 (1-2)final Nog niet bevestigd.

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 12 MAART 2023
  Phoenix D2-O HBS D2-O 0:00 Sportpark Koeburgweg
  Bloemendaal D2-O Schaerweijde D2-O 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Pinoké D2-O Gooische D2-O 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Amsterdam D3 Kampong D3 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  AthenA D3 AthenA D2-O 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Zoetermeer D2-O USHC D2-O 0:00 Sportpark 'Van Tuyll'
ZONDAG 19 MAART 2023
  Gooische D2-O Zoetermeer D2-O 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Schaerweijde D2-O Pinoké D2-O 0:00 Schaerweijde
  HBS D2-O Bloemendaal D2-O 0:00 Sportpark 'Bleek en Berg'
  AthenA D2-O Phoenix D2-O 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Kampong D3 AthenA D3 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  USHC D2-O Amsterdam D3 0:00 Sportpark 'Olympos'
ZONDAG 26 MAART 2023
  Pinoké D2-O HBS D2-O 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Gooische D2-O Schaerweijde D2-O 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  AthenA D3 USHC D2-O 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Phoenix D2-O Kampong D3 0:00 Sportpark Koeburgweg
  Bloemendaal D2-O AthenA D2-O 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Zoetermeer D2-O Amsterdam D3 0:00 Sportpark 'Van Tuyll'
ZONDAG 2 APRIL 2023
  USHC D2-O Phoenix D2-O 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Schaerweijde D2-O Zoetermeer D2-O 0:00 Schaerweijde
  AthenA D2-O Pinoké D2-O 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Kampong D3 Bloemendaal D2-O 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Amsterdam D3 AthenA D3 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  HBS D2-O Gooische D2-O 0:00 Sportpark 'Bleek en Berg'
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Bloemendaal D2-O USHC D2-O 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Pinoké D2-O Kampong D3 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Gooische D2-O AthenA D2-O 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Schaerweijde D2-O HBS D2-O 0:00 Schaerweijde
  Phoenix D2-O Amsterdam D3 0:00 Sportpark Koeburgweg
  Zoetermeer D2-O AthenA D3 0:00 Sportpark 'Van Tuyll'
ZONDAG 23 APRIL 2023
  HBS D2-O Zoetermeer D2-O 0:00 Sportpark 'Bleek en Berg'
  AthenA D3 Phoenix D2-O 0:00 Oost Watergraafsmeer
  AthenA D2-O Schaerweijde D2-O 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Amsterdam D3 Bloemendaal D2-O 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Kampong D3 Gooische D2-O 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  USHC D2-O Pinoké D2-O 0:00 Sportpark 'Olympos'
ZONDAG 14 MEI 2023
  Bloemendaal D2-O AthenA D3 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Pinoké D2-O Amsterdam D3 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Gooische D2-O USHC D2-O 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Schaerweijde D2-O Kampong D3 0:00 Schaerweijde
  HBS D2-O AthenA D2-O 0:00 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Zoetermeer D2-O Phoenix D2-O 0:00 Sportpark 'Van Tuyll'
ZONDAG 21 MEI 2023
  AthenA D2-O Zoetermeer D2-O 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Phoenix D2-O Bloemendaal D2-O 0:00 Sportpark Koeburgweg
  Kampong D3 HBS D2-O 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  USHC D2-O Schaerweijde D2-O 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Amsterdam D3 Gooische D2-O 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  AthenA D3 Pinoké D2-O 0:00 Oost Watergraafsmeer
ZONDAG 4 JUNI 2023
  AthenA D2-O Kampong D3 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Zoetermeer D2-O Bloemendaal D2-O 0:00 Sportpark 'Van Tuyll'
  HBS D2-O USHC D2-O 0:00 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Schaerweijde D2-O Amsterdam D3 0:00 Schaerweijde
  Gooische D2-O AthenA D3 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Pinoké D2-O Phoenix D2-O 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Zoetermeer D2-O Kampong D3 0:00 Sportpark 'Van Tuyll'
  USHC D2-O AthenA D2-O 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Bloemendaal D2-O Pinoké D2-O 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Phoenix D2-O Gooische D2-O 0:00 Sportpark Koeburgweg
  AthenA D3 Schaerweijde D2-O 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Amsterdam D3 HBS D2-O 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Kampong D3 USHC D2-O 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  AthenA D2-O Amsterdam D3 0:00 Oost Watergraafsmeer
  HBS D2-O AthenA D3 0:00 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Schaerweijde D2-O Phoenix D2-O 0:00 Schaerweijde
  Gooische D2-O Bloemendaal D2-O 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Pinoké D2-O Zoetermeer D2-O 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)

Powered by LISA