volg ons op:
100 Rabobank en Kampong balletjes.png 110 Kids Kick-off.png 120 H1.png 125 Klapperboom vanuit spelerstunnel.png 130 D1.png 135 Hockeybal en deel pion.png 140 Buddy Kellerman.jpg 150 BlauwHartTips.jpg 155 Rolstoelers.jpg 160 Terras.png 165 David Harte.jpg 170 Pionnen.png 175 Sproeier.jpg 180 BlauwHartTips.jpg 185 Philip Meulenbroek.jpg 190 clubhuisfotowand.jpg 195 Shirts2.jpg 200 Zonnebril.jpg 210 Jongens op het veld ruggen.jpg
Jeugd
Senioren

Dames 07


Spelers Dames 07


Wedstrijdschema
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
2 okt THC Hurley D8
35
09:30 10:05 uit route
9 okt MMHC Voordaan D3
09:00 thuis Kunstgras veld 9
16 okt Hockeyclub VVV D3
45
uit route
30 okt HV Victoria D 03
10:15 10:45 thuis Kunstgras veld 7
6 nov HC Athena D4
35
uit route
13 nov M.H.C. Weesp D3
thuis
20 nov Hockey Club Naarden D2
thuis
27 nov MHC Amstelveen D2
35
uit route
12 mrt SV Kampong Hockey D5
0
uit route
19 mrt AH & BC D7
thuis
26 mrt Almeerse HC D3
35
uit route
2 apr THC Hurley D8
thuis
16 apr MMHC Voordaan D3
15
uit route
23 apr Hockeyclub VVV D3
thuis
21 mei HC Athena D4
thuis
4 jun M.H.C. Weesp D3
35
uit route
11 jun Hockey Club Naarden D2
25
uit route
18 jun MHC Amstelveen D2
thuis
9 thuiswedstrijden en 9 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kampong D5 3 9 3 0 0 18 2 0
2 Weesp D3 3 9 3 0 0 8 2 0
3 AthenA D4 3 6 2 0 1 11 6 0
4 Hurley D4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kampong D7 3 6 2 0 1 10 7 0
6 Amstelveen D2 3 6 2 0 1 7 11 0
7 Voordaan D3 2 3 1 0 1 5 3 0
8 Hurley D8 2 3 1 0 1 5 5 0
9 VVV D3 2 1 0 1 1 2 5 0
10 Naarden D2 3 1 0 1 2 3 12 0
11 Amsterdam D7 3 0 0 0 3 5 10 0
12 Almere D3 3 0 0 0 3 1 12 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Amstelveen D2 Naarden D2 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Weesp D3 Amsterdam D7 (4-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. VVV D3 Voordaan D3 (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. AthenA D4 Almere D3 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D7 Kampong D5 (1-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Naarden D2 VVV D3 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Almere D3 Weesp D3 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D5 Amstelveen D2 (9-1)final Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam D7 Kampong D7 (3-4)final Nog niet bevestigd.
.. Hurley D8 AthenA D4 (4-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. AthenA D4 Voordaan D3 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D5 Naarden D2 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Amstelveen D2 Amsterdam D7 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kampong D7 Almere D3 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Weesp D3 Hurley D8 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
  VVV D3 AthenA D4 9:00 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
  Hurley D8 Kampong D7 10:05 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Almere D3 Amstelveen D2 10:30 Sportp. 'Klein Brandt'
  Voordaan D3 Weesp D3 12:15 Sportpark Bos
  Amsterdam D7 Kampong D5 14:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
  Kampong D7 Voordaan D3 9:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Weesp D3 VVV D3 10:45 Sportpark ´s Gravelandseweg
  Kampong D5 Almere D3 10:45 Laan van Maarschalkerweerd
  Amstelveen D2 Hurley D8 11:00 Startbaan (Amstelveen)
  Amsterdam D7 Naarden D2 14:15 Wagener Stadion
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
  VVV D3 Kampong D7 0:00 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
  Voordaan D3 Amstelveen D2 10:30 Sportpark Bos
  Almere D3 Amsterdam D7 10:30 Sportp. 'Klein Brandt'
  Naarden D2 AthenA D4 12:45 Sportpark 'Naarden'
  Hurley D8 Kampong D5 14:15 Amsterdamse Bos (Hurley)
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
  Amstelveen D2 VVV D3 0:00 Startbaan (Amstelveen)
  Amsterdam D7 Hurley D8 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Almere D3 Naarden D2 10:30 Sportp. 'Klein Brandt'
  Weesp D3 AthenA D4 12:45 Sportpark ´s Gravelandseweg
  Kampong D5 Voordaan D3 17:45 Laan van Maarschalkerweerd
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
  AthenA D4 Kampong D7 0:00 Oost Watergraafsmeer
  VVV D3 Kampong D5 0:00 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
  Voordaan D3 Amsterdam D7 0:00 Sportpark Bos
  Hurley D8 Almere D3 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Naarden D2 Weesp D3 10:30 Sportpark 'Naarden'
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
  Amstelveen D2 AthenA D4 0:00 Startbaan (Amstelveen)
  Kampong D7 Weesp D3 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Hurley D8 Naarden D2 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Almere D3 Voordaan D3 0:00 Sportp. 'Klein Brandt'
  Amsterdam D7 VVV D3 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
  Kampong D7 Naarden D2 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  AthenA D4 Kampong D5 0:00 Oost Watergraafsmeer
  VVV D3 Almere D3 0:00 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
  Voordaan D3 Hurley D8 0:00 Sportpark Bos
  Weesp D3 Amstelveen D2 10:45 Sportpark ´s Gravelandseweg
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
  Amstelveen D2 Kampong D7 0:00 Startbaan (Amstelveen)
  Hurley D8 VVV D3 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Amsterdam D7 AthenA D4 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Kampong D5 Weesp D3 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Naarden D2 Voordaan D3 0:00 Sportpark 'Naarden'
ZONDAG 12 MAART 2023
  Voordaan D3 VVV D3 0:00 Sportpark Bos
  Almere D3 AthenA D4 0:00 Sportp. 'Klein Brandt'
  Amsterdam D7 Weesp D3 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Kampong D5 Kampong D7 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Naarden D2 Amstelveen D2 0:00 Sportpark 'Naarden'
ZONDAG 19 MAART 2023
  Amstelveen D2 Kampong D5 0:00 Startbaan (Amstelveen)
  Kampong D7 Amsterdam D7 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Weesp D3 Almere D3 0:00 Sportpark ´s Gravelandseweg
  AthenA D4 Hurley D8 0:00 Oost Watergraafsmeer
  VVV D3 Naarden D2 0:00 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
ZONDAG 26 MAART 2023
  Voordaan D3 AthenA D4 0:00 Sportpark Bos
  Hurley D8 Weesp D3 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Almere D3 Kampong D7 0:00 Sportp. 'Klein Brandt'
  Amsterdam D7 Amstelveen D2 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Naarden D2 Kampong D5 0:00 Sportpark 'Naarden'
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Amstelveen D2 Almere D3 0:00 Startbaan (Amstelveen)
  Kampong D7 Hurley D8 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Weesp D3 Voordaan D3 0:00 Sportpark ´s Gravelandseweg
  AthenA D4 VVV D3 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Kampong D5 Amsterdam D7 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
ZONDAG 16 APRIL 2023
  VVV D3 Weesp D3 0:00 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
  Voordaan D3 Kampong D7 0:00 Sportpark Bos
  Hurley D8 Amstelveen D2 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Almere D3 Kampong D5 0:00 Sportp. 'Klein Brandt'
  Naarden D2 Amsterdam D7 0:00 Sportpark 'Naarden'
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Amstelveen D2 Voordaan D3 0:00 Startbaan (Amstelveen)
  Kampong D7 VVV D3 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  AthenA D4 Naarden D2 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Amsterdam D7 Almere D3 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Kampong D5 Hurley D8 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
ZONDAG 14 MEI 2023
  AthenA D4 Weesp D3 0:00 Oost Watergraafsmeer
  VVV D3 Amstelveen D2 0:00 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
  Voordaan D3 Kampong D5 0:00 Sportpark Bos
  Hurley D8 Amsterdam D7 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Naarden D2 Almere D3 0:00 Sportpark 'Naarden'
ZONDAG 21 MEI 2023
  Kampong D7 AthenA D4 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Weesp D3 Naarden D2 0:00 Sportpark ´s Gravelandseweg
  Almere D3 Hurley D8 0:00 Sportp. 'Klein Brandt'
  Amsterdam D7 Voordaan D3 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Kampong D5 VVV D3 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Weesp D3 Kampong D7 0:00 Sportpark ´s Gravelandseweg
  AthenA D4 Amstelveen D2 0:00 Oost Watergraafsmeer
  VVV D3 Amsterdam D7 0:00 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
  Voordaan D3 Almere D3 0:00 Sportpark Bos
  Naarden D2 Hurley D8 0:00 Sportpark 'Naarden'
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Amstelveen D2 Weesp D3 0:00 Startbaan (Amstelveen)
  Hurley D8 Voordaan D3 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Almere D3 VVV D3 0:00 Sportp. 'Klein Brandt'
  Kampong D5 AthenA D4 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Naarden D2 Kampong D7 0:00 Sportpark 'Naarden'
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Kampong D7 Amstelveen D2 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Weesp D3 Kampong D5 0:00 Sportpark ´s Gravelandseweg
  AthenA D4 Amsterdam D7 0:00 Oost Watergraafsmeer
  VVV D3 Hurley D8 0:00 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
  Voordaan D3 Naarden D2 0:00 Sportpark Bos

Powered by LISA