volg ons op:
100 Rabobank en Kampong balletjes.png 110 Kids Kick-off.png 120 H1.png 125 Klapperboom vanuit spelerstunnel.png 130 D1.png 135 Hockeybal en deel pion.png 140 Buddy Kellerman.jpg 150 BlauwHartTips.jpg 155 Rolstoelers.jpg 160 Terras.png 165 David Harte.jpg 170 Pionnen.png 175 Sproeier.jpg 180 BlauwHartTips.jpg 185 Philip Meulenbroek.jpg 190 clubhuisfotowand.jpg 195 Shirts2.jpg 200 Zonnebril.jpg 210 Jongens op het veld ruggen.jpg
Jeugd
Senioren

Dames 30-3


Spelers Dames 30-3


Wedstrijdschema
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
2 okt HV Victoria D30-1
40
11:50 12:30 uit route
9 okt Larensche Mixed Hockey Club D30-1
12:30 thuis Kunstgras veld 2
30 okt Schaerweijde D30-1
15
10:15 10:30 uit route
6 nov MMHC Voordaan D30-1
15
uit route
13 nov Doornse Hockey Club D30-1
thuis
20 nov HC De Hoeksche Waard D30-1
uit route
12 mrt Gooische Hockey Club D30-2
30
uit route
19 mrt DMHC Shinty D30-1
thuis
26 mrt Hockeyclub Amersfoort D30-1
20
uit route
2 apr HV Victoria D30-1
thuis
16 apr Larensche Mixed Hockey Club D30-1
20
uit route
23 apr Schaerweijde D30-1
thuis
14 mei MMHC Voordaan D30-1
thuis
21 mei Doornse Hockey Club D30-1
25
uit route
4 jun HC De Hoeksche Waard D30-1
25
thuis
7 thuiswedstrijden en 8 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Laren D30-1 3 9 3 0 0 15 5 0
2 Schaerweijde D30-1 3 9 3 0 0 11 3 0
3 Gooische D30-2 3 5 1 2 0 5 4 0
4 Voordaan D30-1 3 4 1 1 1 11 4 0
5 Kampong D30-3 3 4 1 1 1 5 3 0
6 Doorn D30-1 3 4 1 1 1 4 6 0
7 Shinty D30-1 3 4 1 1 1 4 9 0
8 Victoria D30-1 3 3 1 0 2 7 11 0
9 Amersfoort D30-1 3 0 0 0 3 5 11 0
10 Hoeksche Waard D30-1 3 0 0 0 3 2 13 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Victoria D30-1 Amersfoort D30-1 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Laren D30-1 Shinty D30-1 (7-1)final Nog niet bevestigd.
.. Doorn D30-1 Schaerweijde D30-1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D30-1 Hoeksche Waard D30-1 (8-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D30-3 Gooische D30-2 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Hoeksche Waard D30-1 Doorn D30-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D30-1 Victoria D30-1 (4-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Amersfoort D30-1 Laren D30-1 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Gooische D30-2 Voordaan D30-1 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Shinty D30-1 Kampong D30-3 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Laren D30-1 Victoria D30-1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Doorn D30-1 Gooische D30-2 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kampong D30-3 Amersfoort D30-1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Hoeksche Waard D30-1 Schaerweijde D30-1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D30-1 Shinty D30-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
  Shinty D30-1 Doorn D30-1 10:00 Beerschoten-Willinksburg
  Schaerweijde D30-1 Laren D30-1 10:45 Schaerweijde
  Victoria D30-1 Kampong D30-3 12:30 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Amersfoort D30-1 Voordaan D30-1 12:45 Sportpark 'Birkhoven'
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
  Doorn D30-1 Amersfoort D30-1 10:45 bij sporthal Steinheim
  Gooische D30-2 Schaerweijde D30-1 12:30 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Hoeksche Waard D30-1 Shinty D30-1 12:30 Recreatieoord Binnenmaas
  Kampong D30-3 Laren D30-1 12:30 Laan van Maarschalkerweerd
  Voordaan D30-1 Victoria D30-1 15:45 Sportpark Bos
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
  Victoria D30-1 Doorn D30-1 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Amersfoort D30-1 Hoeksche Waard D30-1 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  Schaerweijde D30-1 Kampong D30-3 10:30 Schaerweijde
  Laren D30-1 Voordaan D30-1 11:40 Sportpark Eemnesserweg
  Shinty D30-1 Gooische D30-2 15:45 Beerschoten-Willinksburg
VRIJDAG 4 NOVEMBER 2022
  Gooische D30-2 Hoeksche Waard D30-1 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
  Hoeksche Waard D30-1 Victoria D30-1 0:00 Recreatieoord Binnenmaas
  Voordaan D30-1 Kampong D30-3 0:00 Sportpark Bos
  Doorn D30-1 Laren D30-1 10:00 bij sporthal Steinheim
  Shinty D30-1 Schaerweijde D30-1 10:30 Beerschoten-Willinksburg
  Gooische D30-2 Amersfoort D30-1 12:45 einde v/d Meerweg (Gooische)
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
  Voordaan D30-1 Schaerweijde D30-1 0:00 Sportpark Bos
  Kampong D30-3 Doorn D30-1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Victoria D30-1 Gooische D30-2 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Amersfoort D30-1 Shinty D30-1 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  Laren D30-1 Hoeksche Waard D30-1 12:00 Sportpark Eemnesserweg
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
  Shinty D30-1 Victoria D30-1 0:00 Beerschoten-Willinksburg
  Gooische D30-2 Laren D30-1 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Hoeksche Waard D30-1 Kampong D30-3 0:00 Recreatieoord Binnenmaas
  Schaerweijde D30-1 Amersfoort D30-1 0:00 Schaerweijde
  Doorn D30-1 Voordaan D30-1 11:00 bij sporthal Steinheim
ZONDAG 12 MAART 2023
  Amersfoort D30-1 Victoria D30-1 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  Shinty D30-1 Laren D30-1 0:00 Beerschoten-Willinksburg
  Gooische D30-2 Kampong D30-3 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Hoeksche Waard D30-1 Voordaan D30-1 0:00 Recreatieoord Binnenmaas
  Schaerweijde D30-1 Doorn D30-1 0:00 Schaerweijde
ZONDAG 19 MAART 2023
  Doorn D30-1 Hoeksche Waard D30-1 0:00 bij sporthal Steinheim
  Voordaan D30-1 Gooische D30-2 0:00 Sportpark Bos
  Kampong D30-3 Shinty D30-1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Laren D30-1 Amersfoort D30-1 0:00 Sportpark Eemnesserweg
  Victoria D30-1 Schaerweijde D30-1 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 26 MAART 2023
  Victoria D30-1 Laren D30-1 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Amersfoort D30-1 Kampong D30-3 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  Shinty D30-1 Voordaan D30-1 0:00 Beerschoten-Willinksburg
  Gooische D30-2 Doorn D30-1 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Schaerweijde D30-1 Hoeksche Waard D30-1 0:00 Schaerweijde
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Doorn D30-1 Shinty D30-1 0:00 bij sporthal Steinheim
  Voordaan D30-1 Amersfoort D30-1 0:00 Sportpark Bos
  Kampong D30-3 Victoria D30-1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Laren D30-1 Schaerweijde D30-1 0:00 Sportpark Eemnesserweg
  Hoeksche Waard D30-1 Gooische D30-2 0:00 Recreatieoord Binnenmaas
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Laren D30-1 Kampong D30-3 0:00 Sportpark Eemnesserweg
  Victoria D30-1 Voordaan D30-1 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Amersfoort D30-1 Doorn D30-1 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  Shinty D30-1 Hoeksche Waard D30-1 0:00 Beerschoten-Willinksburg
  Schaerweijde D30-1 Gooische D30-2 0:00 Schaerweijde
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Doorn D30-1 Victoria D30-1 0:00 bij sporthal Steinheim
  Voordaan D30-1 Laren D30-1 0:00 Sportpark Bos
  Kampong D30-3 Schaerweijde D30-1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Gooische D30-2 Shinty D30-1 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Hoeksche Waard D30-1 Amersfoort D30-1 0:00 Recreatieoord Binnenmaas
ZONDAG 14 MEI 2023
  Kampong D30-3 Voordaan D30-1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Laren D30-1 Doorn D30-1 0:00 Sportpark Eemnesserweg
  Victoria D30-1 Hoeksche Waard D30-1 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Amersfoort D30-1 Gooische D30-2 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  Schaerweijde D30-1 Shinty D30-1 0:00 Schaerweijde
ZONDAG 21 MEI 2023
  Doorn D30-1 Kampong D30-3 0:00 bij sporthal Steinheim
  Shinty D30-1 Amersfoort D30-1 0:00 Beerschoten-Willinksburg
  Gooische D30-2 Victoria D30-1 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Hoeksche Waard D30-1 Laren D30-1 0:00 Recreatieoord Binnenmaas
  Schaerweijde D30-1 Voordaan D30-1 0:00 Schaerweijde
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Voordaan D30-1 Doorn D30-1 0:00 Sportpark Bos
  Kampong D30-3 Hoeksche Waard D30-1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Laren D30-1 Gooische D30-2 0:00 Sportpark Eemnesserweg
  Victoria D30-1 Shinty D30-1 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Amersfoort D30-1 Schaerweijde D30-1 0:00 Sportpark 'Birkhoven'

Powered by LISA