volg ons op:
100 Rabobank en Kampong balletjes.png 110 Kids Kick-off.png 120 H1.png 125 Klapperboom vanuit spelerstunnel.png 130 D1.png 135 Hockeybal en deel pion.png 140 Buddy Kellerman.jpg 150 BlauwHartTips.jpg 155 Rolstoelers.jpg 160 Terras.png 165 David Harte.jpg 170 Pionnen.png 175 Sproeier.jpg 180 BlauwHartTips.jpg 185 Philip Meulenbroek.jpg 190 clubhuisfotowand.jpg 195 Shirts2.jpg 200 Zonnebril.jpg 210 Jongens op het veld ruggen.jpg
Jeugd
Senioren

Dames 18



Wedstrijdschema
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 mrt MMHC Voordaan D8
thuis
19 mrt U.S.H.C. D9
10
uit route
26 mrt MHC De Mezen D2-O
thuis
2 apr MMHC Voordaan D10
15
uit route
16 apr M.H.C. Barneveld D3
thuis
23 apr Schaerweijde D4
15
uit route
14 mei MHC Woerden D2-O
thuis
21 mei MHV Maarssen D4
20
uit route
4 jun HC Rijnvliet D5
20
thuis
11 jun Hockeyclub UNO D7
0
uit Sportpark 'Olympos'
18 jun Zwaluwen Utrecht D5
thuis
6 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Voordaan D10 11 28 9 1 1 37 10 0
2 USHC D9 11 27 9 0 2 35 9 0
3 Voordaan D8 11 26 8 2 1 34 8 0
4 Woerden D2-O 11 21 7 0 4 38 23 0
5 Kampong D18 11 18 5 3 3 19 13 0
6 UNO D7 11 18 5 3 3 17 14 0
7 Maarssen D4 11 14 4 2 5 15 31 0
8 Zwaluwen D5 10 10 3 1 6 23 16 0
9 Barneveld D3 10 10 3 1 6 20 28 0
10 Mezen D2-O 11 10 3 1 7 15 26 0
11 Rijnvliet D5 11 3 1 0 10 19 43 0
12 Schaerweijde D4 11 3 1 0 10 8 59 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. USHC D9 UNO D7 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D10 Maarssen D4 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Barneveld D3 Woerden D2-O (3-5)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D8 Kampong D18 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Mezen D2-O Rijnvliet D5 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D4 Zwaluwen D5 (1-9)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Maarssen D4 Barneveld D3 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. UNO D7 Mezen D2-O (0-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D5 Voordaan D8 (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. Woerden D2-O Schaerweijde D4 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet D5 Voordaan D10 (1-7)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kampong D18 USHC D9 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 21 SEPTEMBER 2022
.. Barneveld D3 Rijnvliet D5 (6-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Mezen D2-O Kampong D18 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D9 Voordaan D8 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D10 UNO D7 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Woerden D2-O Zwaluwen D5 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D4 Maarssen D4 (2-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. Kampong D18 Voordaan D10 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D8 Mezen D2-O (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D5 USHC D9 (2-5)final Nog niet bevestigd.
.. Maarssen D4 Woerden D2-O (2-6)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet D5 Schaerweijde D4 (9-0)final Nog niet bevestigd.
.. UNO D7 Barneveld D3 (4-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Maarssen D4 Zwaluwen D5 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Barneveld D3 Kampong D18 (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. Woerden D2-O Rijnvliet D5 (6-2)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D10 Voordaan D8 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Mezen D2-O USHC D9 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D4 UNO D7 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Zwaluwen D5 Mezen D2-O (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. UNO D7 Woerden D2-O (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D8 Barneveld D3 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D18 Schaerweijde D4 (5-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet D5 Maarssen D4 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D9 Voordaan D10 (0-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. Barneveld D3 USHC D9 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Woerden D2-O Kampong D18 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet D5 Zwaluwen D5 (0-5)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D10 Mezen D2-O (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D4 Voordaan D8 (1-7)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Maarssen D4 UNO D7 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Kampong D18 Maarssen D4 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Mezen D2-O Barneveld D3 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D8 Woerden D2-O (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D5 Voordaan D10 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. UNO D7 Rijnvliet D5 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D9 Schaerweijde D4 (4-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. Barneveld D3 Voordaan D10 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. UNO D7 Zwaluwen D5 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Maarssen D4 Voordaan D8 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Woerden D2-O USHC D9 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D4 Mezen D2-O (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet D5 Kampong D18 (0-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. Mezen D2-O Woerden D2-O (3-7)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D18 UNO D7 (1-1)final Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 23 NOVEMBER 2022
.. Voordaan D8 Rijnvliet D5 (4-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. Maarssen D4 Mezen D2-O (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D5 Kampong D18 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet D5 USHC D9 (2-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D4 Barneveld D3 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Woerden D2-O Voordaan D10 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. UNO D7 Voordaan D8 (1-4)scheduled Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
.. USHC D9 Maarssen D4 (9-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
.. Voordaan D10 Schaerweijde D4 (11-1)final Nog niet bevestigd.

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 5 MAART 2023
  Barneveld D3 Zwaluwen D5 0:00 Weth. Rebellaan
ZONDAG 12 MAART 2023
  Kampong D18 Voordaan D8 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  UNO D7 USHC D9 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Rijnvliet D5 Mezen D2-O 0:00 Sportpark Rijnvliet
  Maarssen D4 Voordaan D10 0:00 Sportpark Oostwaard
  Woerden D2-O Barneveld D3 0:00 Sportpark 'Cromwijck II'
  Zwaluwen D5 Schaerweijde D4 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 19 MAART 2023
  Schaerweijde D4 Woerden D2-O 0:00 Schaerweijde
  Barneveld D3 Maarssen D4 0:00 Weth. Rebellaan
  Voordaan D10 Rijnvliet D5 0:00 Sportpark Bos
  Mezen D2-O UNO D7 0:00 Sportpark Parkweg
  USHC D9 Kampong D18 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D8 Zwaluwen D5 0:00 Sportpark Bos
ZONDAG 26 MAART 2023
  Voordaan D8 USHC D9 0:00 Sportpark Bos
  Kampong D18 Mezen D2-O 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  UNO D7 Voordaan D10 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Rijnvliet D5 Barneveld D3 0:00 Sportpark Rijnvliet
  Maarssen D4 Schaerweijde D4 0:00 Sportpark Oostwaard
  Zwaluwen D5 Woerden D2-O 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Schaerweijde D4 Rijnvliet D5 0:00 Schaerweijde
  Barneveld D3 UNO D7 0:00 Weth. Rebellaan
  Voordaan D10 Kampong D18 0:00 Sportpark Bos
  Mezen D2-O Voordaan D8 0:00 Sportpark Parkweg
  USHC D9 Zwaluwen D5 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Woerden D2-O Maarssen D4 0:00 Sportpark 'Cromwijck II'
ZONDAG 16 APRIL 2023
  USHC D9 Mezen D2-O 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D8 Voordaan D10 0:00 Sportpark Bos
  Kampong D18 Barneveld D3 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  UNO D7 Schaerweijde D4 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Rijnvliet D5 Woerden D2-O 0:00 Sportpark Rijnvliet
  Zwaluwen D5 Maarssen D4 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Schaerweijde D4 Kampong D18 0:00 Schaerweijde
  Barneveld D3 Voordaan D8 0:00 Weth. Rebellaan
  Voordaan D10 USHC D9 0:00 Sportpark Bos
  Mezen D2-O Zwaluwen D5 0:00 Sportpark Parkweg
  Maarssen D4 Rijnvliet D5 0:00 Sportpark Oostwaard
  Woerden D2-O UNO D7 0:00 Sportpark 'Cromwijck II'
ZONDAG 14 MEI 2023
  Mezen D2-O Voordaan D10 0:00 Sportpark Parkweg
  USHC D9 Barneveld D3 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D8 Schaerweijde D4 0:00 Sportpark Bos
  Kampong D18 Woerden D2-O 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  UNO D7 Maarssen D4 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Zwaluwen D5 Rijnvliet D5 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 21 MEI 2023
  Schaerweijde D4 USHC D9 0:00 Schaerweijde
  Barneveld D3 Mezen D2-O 0:00 Weth. Rebellaan
  Voordaan D10 Zwaluwen D5 0:00 Sportpark Bos
  Rijnvliet D5 UNO D7 0:00 Sportpark Rijnvliet
  Maarssen D4 Kampong D18 0:00 Sportpark Oostwaard
  Woerden D2-O Voordaan D8 0:00 Sportpark 'Cromwijck II'
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Voordaan D10 Barneveld D3 0:00 Sportpark Bos
  Mezen D2-O Schaerweijde D4 0:00 Sportpark Parkweg
  USHC D9 Woerden D2-O 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D8 Maarssen D4 0:00 Sportpark Bos
  Kampong D18 Rijnvliet D5 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Zwaluwen D5 UNO D7 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Schaerweijde D4 Voordaan D10 0:00 Schaerweijde
  UNO D7 Kampong D18 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Rijnvliet D5 Voordaan D8 0:00 Sportpark Rijnvliet
  Maarssen D4 USHC D9 0:00 Sportpark Oostwaard
  Woerden D2-O Mezen D2-O 0:00 Sportpark 'Cromwijck II'
  Zwaluwen D5 Barneveld D3 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Barneveld D3 Schaerweijde D4 0:00 Weth. Rebellaan
  Voordaan D10 Woerden D2-O 0:00 Sportpark Bos
  Mezen D2-O Maarssen D4 0:00 Sportpark Parkweg
  USHC D9 Rijnvliet D5 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D8 UNO D7 0:00 Sportpark Bos
  Kampong D18 Zwaluwen D5 0:00 Laan van Maarschalkerweerd

Powered by LISA