volg ons op:
100 Rabobank en Kampong balletjes.png 110 Kids Kick-off.png 120 H1.png 125 Klapperboom vanuit spelerstunnel.png 130 D1.png 135 Hockeybal en deel pion.png 140 Buddy Kellerman.jpg 150 BlauwHartTips.jpg 155 Rolstoelers.jpg 160 Terras.png 165 David Harte.jpg 170 Pionnen.png 175 Sproeier.jpg 180 BlauwHartTips.jpg 185 Philip Meulenbroek.jpg 190 clubhuisfotowand.jpg 195 Shirts2.jpg 200 Zonnebril.jpg 210 Jongens op het veld ruggen.jpg
Jeugd
Senioren

Dames 15



Wedstrijdschema
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 mrt HC Rijnvliet D4
thuis
19 mrt Hockeyclub Amersfoort D2-O
20
uit route
26 mrt Hockeyclub UNO D2-O
thuis
2 apr VMHC Spitsbergen D2-O
35
uit route
16 apr SV Kampong Hockey D12
thuis
23 apr U.S.H.C. D7
10
uit route
14 mei Zwaluwen Utrecht D3
0
uit route
21 mei MMHC Voordaan D5
thuis
4 jun THCC De Kromhouters D2-O
45
uit route
11 jun HC IJsseloever D2-O
thuis
18 jun MHC Leusden D2-O
15
uit route
5 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 IJsseloever D2-O 11 30 10 0 1 46 3 0
2 Kromhouters D2-O 11 27 9 0 2 44 8 0
3 Spitsbergen D2-O 10 26 8 2 0 27 4 0
4 Kampong D15 11 23 7 2 2 28 10 0
5 UNO D2-O 11 21 7 0 4 40 16 0
6 Voordaan D5 11 13 4 1 6 18 27 0
7 Rijnvliet D4 10 11 3 2 5 19 22 0
8 Leusden D2-O 10 11 3 2 5 15 20 0
9 Amersfoort D2-O 9 9 3 0 6 12 23 0
10 Zwaluwen D3 11 4 1 1 9 8 43 0
11 Kampong D12 9 3 0 3 6 5 24 0
12 USHC D7 10 1 0 1 9 3 65 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Spitsbergen D2-O Zwaluwen D3 (4-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Amersfoort D2-O USHC D7 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. IJsseloever D2-O Kromhouters D2-O (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. UNO D2-O Kampong D12 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Leusden D2-O Voordaan D5 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet D4 Kampong D15 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. USHC D7 UNO D2-O (0-11)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D5 Rijnvliet D4 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D15 Amersfoort D2-O (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D12 Spitsbergen D2-O (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Kromhouters D2-O Leusden D2-O (8-1)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D3 IJsseloever D2-O (0-6)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Kampong D12 Zwaluwen D3 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet D4 Kromhouters D2-O (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Leusden D2-O IJsseloever D2-O (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Amersfoort D2-O Voordaan D5 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Spitsbergen D2-O USHC D7 (10-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. UNO D2-O Kampong D15 (0-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. IJsseloever D2-O Rijnvliet D4 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D15 Spitsbergen D2-O (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kromhouters D2-O Amersfoort D2-O (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D5 UNO D2-O (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D3 Leusden D2-O (0-6)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D7 Kampong D12 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Amersfoort D2-O IJsseloever D2-O (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D12 Kampong D15 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet D4 Leusden D2-O (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Spitsbergen D2-O Voordaan D5 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. UNO D2-O Kromhouters D2-O (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D7 Zwaluwen D3 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Kampong D15 USHC D7 (8-1)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D3 Rijnvliet D4 (0-5)final Nog niet bevestigd.
.. IJsseloever D2-O UNO D2-O (8-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kromhouters D2-O Spitsbergen D2-O (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Leusden D2-O Amersfoort D2-O (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D5 Kampong D12 (2-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. USHC D7 Voordaan D5 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Spitsbergen D2-O IJsseloever D2-O (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Amersfoort D2-O Rijnvliet D4 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. UNO D2-O Leusden D2-O (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D12 Kromhouters D2-O (0-5)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D15 Zwaluwen D3 (3-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Kromhouters D2-O USHC D7 (12-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. IJsseloever D2-O Kampong D12 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Leusden D2-O Spitsbergen D2-O (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet D4 UNO D2-O (0-7)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D5 Kampong D15 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D3 Amersfoort D2-O (1-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. USHC D7 IJsseloever D2-O (0-8)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D15 Kromhouters D2-O (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Spitsbergen D2-O Rijnvliet D4 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kampong D12 Leusden D2-O (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. UNO D2-O Amersfoort D2-O (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D5 Zwaluwen D3 (3-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. UNO D2-O Zwaluwen D3 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kromhouters D2-O Voordaan D5 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. IJsseloever D2-O Kampong D15 (1-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. Kampong D15 Leusden D2-O (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Spitsbergen D2-O UNO D2-O (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D3 Kromhouters D2-O (0-6)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D7 Rijnvliet D4 (0-6)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D5 IJsseloever D2-O (1-7)final Nog niet bevestigd.

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 5 MAART 2023
  Kampong D12 Amersfoort D2-O 10:45 Laan van Maarschalkerweerd
  Rijnvliet D4 Kampong D12 12:30 Sportpark Rijnvliet
DINSDAG 7 MAART 2023
  Leusden D2-O USHC D7 0:00 Sportpark 'De Vallei'
ZONDAG 12 MAART 2023
  Voordaan D5 Leusden D2-O 0:00 Sportpark Bos
  Kromhouters D2-O IJsseloever D2-O 0:00 Sportpark Rauwenhof
  Kampong D12 UNO D2-O 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  USHC D7 Amersfoort D2-O 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Kampong D15 Rijnvliet D4 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Zwaluwen D3 Spitsbergen D2-O 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 19 MAART 2023
  Spitsbergen D2-O Kampong D12 0:00 Sportpark De Groene Velden
  UNO D2-O USHC D7 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Amersfoort D2-O Kampong D15 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  Leusden D2-O Kromhouters D2-O 0:00 Sportpark 'De Vallei'
  Rijnvliet D4 Voordaan D5 0:00 Sportpark Rijnvliet
  IJsseloever D2-O Zwaluwen D3 0:00 Sportpark IJsseloever
ZONDAG 26 MAART 2023
  Zwaluwen D3 Kampong D12 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  USHC D7 Spitsbergen D2-O 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Kampong D15 UNO D2-O 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Voordaan D5 Amersfoort D2-O 0:00 Sportpark Bos
  Kromhouters D2-O Rijnvliet D4 0:00 Sportpark Rauwenhof
  IJsseloever D2-O Leusden D2-O 0:00 Sportpark IJsseloever
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Amersfoort D2-O Kromhouters D2-O 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  UNO D2-O Voordaan D5 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Spitsbergen D2-O Kampong D15 0:00 Sportpark De Groene Velden
  Kampong D12 USHC D7 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Leusden D2-O Zwaluwen D3 0:00 Sportpark 'De Vallei'
  Rijnvliet D4 IJsseloever D2-O 0:00 Sportpark Rijnvliet
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Kromhouters D2-O UNO D2-O 0:00 Sportpark Rauwenhof
  IJsseloever D2-O Amersfoort D2-O 0:00 Sportpark IJsseloever
  Leusden D2-O Rijnvliet D4 0:00 Sportpark 'De Vallei'
  Zwaluwen D3 USHC D7 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Kampong D15 Kampong D12 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Voordaan D5 Spitsbergen D2-O 0:00 Sportpark Bos
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Amersfoort D2-O Leusden D2-O 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  UNO D2-O IJsseloever D2-O 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Spitsbergen D2-O Kromhouters D2-O 0:00 Sportpark De Groene Velden
  Kampong D12 Voordaan D5 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  USHC D7 Kampong D15 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Rijnvliet D4 Zwaluwen D3 0:00 Sportpark Rijnvliet
ZONDAG 14 MEI 2023
  IJsseloever D2-O Spitsbergen D2-O 0:00 Sportpark IJsseloever
  Leusden D2-O UNO D2-O 0:00 Sportpark 'De Vallei'
  Zwaluwen D3 Kampong D15 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Voordaan D5 USHC D7 0:00 Sportpark Bos
  Kromhouters D2-O Kampong D12 0:00 Sportpark Rauwenhof
  Rijnvliet D4 Amersfoort D2-O 0:00 Sportpark Rijnvliet
ZONDAG 21 MEI 2023
  Kampong D15 Voordaan D5 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Amersfoort D2-O Zwaluwen D3 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  UNO D2-O Rijnvliet D4 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Spitsbergen D2-O Leusden D2-O 0:00 Sportpark De Groene Velden
  Kampong D12 IJsseloever D2-O 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  USHC D7 Kromhouters D2-O 0:00 Sportpark 'Olympos'
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Leusden D2-O Kampong D12 0:00 Sportpark 'De Vallei'
  Rijnvliet D4 Spitsbergen D2-O 0:00 Sportpark Rijnvliet
  Zwaluwen D3 Voordaan D5 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Kromhouters D2-O Kampong D15 0:00 Sportpark Rauwenhof
  IJsseloever D2-O USHC D7 0:00 Sportpark IJsseloever
  Amersfoort D2-O UNO D2-O 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
ZONDAG 11 JUNI 2023
  USHC D7 Leusden D2-O 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Kampong D15 IJsseloever D2-O 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Voordaan D5 Kromhouters D2-O 0:00 Sportpark Bos
  Spitsbergen D2-O Amersfoort D2-O 0:00 Sportpark De Groene Velden
  Zwaluwen D3 UNO D2-O 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Kampong D12 Rijnvliet D4 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Leusden D2-O Kampong D15 0:00 Sportpark 'De Vallei'
  Rijnvliet D4 USHC D7 0:00 Sportpark Rijnvliet
  Amersfoort D2-O Kampong D12 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  Kromhouters D2-O Zwaluwen D3 0:00 Sportpark Rauwenhof
  IJsseloever D2-O Voordaan D5 0:00 Sportpark IJsseloever
  UNO D2-O Spitsbergen D2-O 0:00 Sportpark 'Olympos'

Powered by LISA