volg ons op:
100 Rabobank en Kampong balletjes.png 110 Kids Kick-off.png 120 H1.png 125 Klapperboom vanuit spelerstunnel.png 130 D1.png 135 Hockeybal en deel pion.png 140 Buddy Kellerman.jpg 150 BlauwHartTips.jpg 155 Rolstoelers.jpg 160 Terras.png 165 David Harte.jpg 170 Pionnen.png 175 Sproeier.jpg 180 BlauwHartTips.jpg 185 Philip Meulenbroek.jpg 190 clubhuisfotowand.jpg 195 Shirts2.jpg 200 Zonnebril.jpg 210 Jongens op het veld ruggen.jpg
Jeugd
Senioren

Dames 20



Wedstrijdschema
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 mrt MMHC Voordaan D13
15
uit route
19 mrt HC Rijnvliet D6
15
thuis
26 mrt HC IJsseloever D4
20
uit route
16 apr Schaerweijde D3
15
uit route
23 apr MHV Maarssen D5
thuis
14 mei 't Spandersbosch D2-O
25
uit route
21 mei Hockeyclub UNO D5
thuis
4 jun Zwaluwen Utrecht D6
thuis
11 jun HMHC D2-O
25
uit route
18 jun MMHC Voordaan D11
thuis
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 UNO D5 10 26 8 2 0 30 11 0
2 Hilversum D2-O 10 25 8 1 1 22 9 0
3 Rijnvliet D6 10 18 6 0 4 24 11 0
4 Voordaan D11 9 15 5 0 4 11 12 0
5 Maarssen D5 10 13 4 1 5 16 12 0
6 Voordaan D13 10 12 4 0 6 20 16 0
7 Kampong D20 10 12 4 0 6 13 27 0
8 Schaerweijde D3 10 12 3 3 4 16 21 0
9 Spandersbosch D2-O 9 8 3 2 4 11 16 3
10 Zwaluwen D6 10 7 2 1 7 10 23 0
11 IJsseloever D4 10 6 2 0 8 10 25 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Kampong D20 Voordaan D13 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Maarssen D5 IJsseloever D4 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D6 Voordaan D11 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Spandersbosch D2-O Rijnvliet D6 (0-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Hilversum D2-O UNO D5 (2-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. UNO D5 Schaerweijde D3 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet D6 Kampong D20 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. IJsseloever D4 Spandersbosch D2-O (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D13 Zwaluwen D6 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D11 Hilversum D2-O (0-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Voordaan D11 UNO D5 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Maarssen D5 Schaerweijde D3 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D6 Rijnvliet D6 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Hilversum D2-O Voordaan D13 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D20 IJsseloever D4 (2-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. Rijnvliet D6 Hilversum D2-O (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. UNO D5 Maarssen D5 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. IJsseloever D4 Zwaluwen D6 (2-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D13 Voordaan D11 (1-2)final Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 5 OKTOBER 2022
.. Schaerweijde D3 Spandersbosch D2-O (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Hilversum D2-O IJsseloever D4 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D11 Rijnvliet D6 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D13 UNO D5 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D20 Schaerweijde D3 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Spandersbosch D2-O Maarssen D5 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. UNO D5 Spandersbosch D2-O (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet D6 Voordaan D13 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D3 Zwaluwen D6 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. IJsseloever D4 Voordaan D11 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Maarssen D5 Kampong D20 (4-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. Voordaan D13 IJsseloever D4 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D20 Spandersbosch D2-O (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Hilversum D2-O Schaerweijde D3 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet D6 UNO D5 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D6 Maarssen D5 (1-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Schaerweijde D3 Voordaan D11 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. UNO D5 Kampong D20 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Spandersbosch D2-O Zwaluwen D6 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. IJsseloever D4 Rijnvliet D6 (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Maarssen D5 Hilversum D2-O (2-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. Voordaan D13 Schaerweijde D3 (5-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D6 Kampong D20 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Hilversum D2-O Spandersbosch D2-O (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. IJsseloever D4 UNO D5 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D11 Maarssen D5 (1-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. Schaerweijde D3 Rijnvliet D6 (4-3)final Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 23 NOVEMBER 2022
.. Kampong D20 Hilversum D2-O (2-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. Rijnvliet D6 Maarssen D5 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Hilversum D2-O Zwaluwen D6 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. IJsseloever D4 Schaerweijde D3 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D11 Kampong D20 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D13 Spandersbosch D2-O (1-3)final Nog niet bevestigd.
DINSDAG 29 NOVEMBER 2022
.. Maarssen D5 Voordaan D13 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
.. UNO D5 Zwaluwen D6 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 5 MAART 2023
  Spandersbosch D2-O Voordaan D11 0:00 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
ZONDAG 12 MAART 2023
  IJsseloever D4 Maarssen D5 0:00 Sportpark IJsseloever
  Voordaan D11 Zwaluwen D6 0:00 Sportpark Bos
  Voordaan D13 Kampong D20 0:00 Sportpark Bos
  Rijnvliet D6 Spandersbosch D2-O 0:00 Sportpark Rijnvliet
  UNO D5 Hilversum D2-O 0:00 Sportpark 'Olympos'
ZONDAG 19 MAART 2023
  Spandersbosch D2-O IJsseloever D4 0:00 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
  Kampong D20 Rijnvliet D6 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Zwaluwen D6 Voordaan D13 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Hilversum D2-O Voordaan D11 0:00 Sportpark Loosdrecht
  Schaerweijde D3 UNO D5 0:00 Schaerweijde
ZONDAG 26 MAART 2023
  Voordaan D13 Hilversum D2-O 0:00 Sportpark Bos
  Rijnvliet D6 Zwaluwen D6 0:00 Sportpark Rijnvliet
  IJsseloever D4 Kampong D20 0:00 Sportpark IJsseloever
  UNO D5 Voordaan D11 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Schaerweijde D3 Maarssen D5 0:00 Schaerweijde
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Maarssen D5 UNO D5 0:00 Sportpark Oostwaard
  Spandersbosch D2-O Schaerweijde D3 0:00 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
  Zwaluwen D6 IJsseloever D4 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Hilversum D2-O Rijnvliet D6 0:00 Sportpark Loosdrecht
  Voordaan D11 Voordaan D13 0:00 Sportpark Bos
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Rijnvliet D6 Voordaan D11 0:00 Sportpark Rijnvliet
  IJsseloever D4 Hilversum D2-O 0:00 Sportpark IJsseloever
  UNO D5 Voordaan D13 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Schaerweijde D3 Kampong D20 0:00 Schaerweijde
  Maarssen D5 Spandersbosch D2-O 0:00 Sportpark Oostwaard
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Voordaan D13 Rijnvliet D6 0:00 Sportpark Bos
  Spandersbosch D2-O UNO D5 0:00 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
  Kampong D20 Maarssen D5 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Zwaluwen D6 Schaerweijde D3 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Voordaan D11 IJsseloever D4 0:00 Sportpark Bos
ZONDAG 14 MEI 2023
  Schaerweijde D3 Hilversum D2-O 0:00 Schaerweijde
  Maarssen D5 Zwaluwen D6 0:00 Sportpark Oostwaard
  Spandersbosch D2-O Kampong D20 0:00 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
  UNO D5 Rijnvliet D6 0:00 Sportpark 'Olympos'
  IJsseloever D4 Voordaan D13 0:00 Sportpark IJsseloever
ZONDAG 21 MEI 2023
  Kampong D20 UNO D5 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Zwaluwen D6 Spandersbosch D2-O 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Voordaan D11 Schaerweijde D3 0:00 Sportpark Bos
  Rijnvliet D6 IJsseloever D4 0:00 Sportpark Rijnvliet
  Hilversum D2-O Maarssen D5 0:00 Sportpark Loosdrecht
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Maarssen D5 Voordaan D11 0:00 Sportpark Oostwaard
  Spandersbosch D2-O Hilversum D2-O 0:00 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
  Kampong D20 Zwaluwen D6 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  UNO D5 IJsseloever D4 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Schaerweijde D3 Voordaan D13 0:00 Schaerweijde
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Hilversum D2-O Kampong D20 0:00 Sportpark Loosdrecht
  Voordaan D11 Spandersbosch D2-O 0:00 Sportpark Bos
  Voordaan D13 Maarssen D5 0:00 Sportpark Bos
  Rijnvliet D6 Schaerweijde D3 0:00 Sportpark Rijnvliet
  Zwaluwen D6 UNO D5 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Zwaluwen D6 Hilversum D2-O 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Maarssen D5 Rijnvliet D6 0:00 Sportpark Oostwaard
  Spandersbosch D2-O Voordaan D13 0:00 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
  Kampong D20 Voordaan D11 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Schaerweijde D3 IJsseloever D4 0:00 Schaerweijde

Powered by LISA