volg ons op:
100 Rabobank en Kampong balletjes.png 110 Kids Kick-off.png 120 H1.png 125 Klapperboom vanuit spelerstunnel.png 130 D1.png 135 Hockeybal en deel pion.png 140 Buddy Kellerman.jpg 150 BlauwHartTips.jpg 155 Rolstoelers.jpg 160 Terras.png 165 David Harte.jpg 170 Pionnen.png 175 Sproeier.jpg 180 BlauwHartTips.jpg 185 Philip Meulenbroek.jpg 190 clubhuisfotowand.jpg 195 Shirts2.jpg 200 Zonnebril.jpg 210 Jongens op het veld ruggen.jpg
Jeugd
Senioren

Dames 14


Spelers Dames 14


Wedstrijdschema
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
2 okt U.S.H.C. D8
10
15:40 15:50 uit route
9 okt Hockey Club Houten D2
16:00 thuis Kunstgras veld 5
16 okt SV Kampong Hockey D16
0
12:30 uit route
30 okt MHCN D3
16:00 thuis Kunstgras veld 7
6 nov MMHC Voordaan D6
15
uit route
13 nov HC IJsseloever D3
thuis
20 nov HC Rijnvliet D3
uit route
27 nov Dorsteti D2
thuis
12 mrt Hockeyclub UNO D4
thuis
19 mrt Hockeyclub SCHC D3
20
uit route
26 mrt MHC Leusden D3
15
uit route
2 apr U.S.H.C. D8
thuis
16 apr Hockey Club Houten D2
20
uit route
23 apr SV Kampong Hockey D16
thuis
14 mei MHCN D3
15
uit route
21 mei MMHC Voordaan D6
thuis
4 jun HC IJsseloever D3
20
uit route
11 jun HC Rijnvliet D3
20
thuis
18 jun Dorsteti D2
30
uit route
9 thuiswedstrijden en 10 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leusden D3 3 9 3 0 0 15 1 0
2 Nieuwegein D3 3 7 2 1 0 12 4 0
3 Dorsteti D2 3 7 2 1 0 10 5 0
4 Rijnvliet D3 3 6 2 0 1 15 6 0
5 USHC D8 3 4 1 1 1 20 6 0
6 Kampong D16 3 4 1 1 1 9 5 0
7 UNO D4 3 4 1 1 1 6 5 0
8 Kampong D14 3 3 1 0 2 11 4 0
9 IJsseloever D3 3 3 1 0 2 5 14 0
10 Houten D2 3 3 1 0 2 3 16 0
11 Voordaan D6 3 1 0 1 2 4 8 0
12 SCHC D3 3 0 0 0 3 1 37 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. SCHC D3 Leusden D3 (1-12)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet D3 Houten D2 (10-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D6 Nieuwegein D3 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. UNO D4 Kampong D14 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. IJsseloever D3 Kampong D16 (0-6)final Nog niet bevestigd.
.. Dorsteti D2 USHC D8 (4-3)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Kampong D16 Rijnvliet D3 (2-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. USHC D8 UNO D4 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leusden D3 Voordaan D6 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Nieuwegein D3 IJsseloever D3 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. Houten D2 Dorsteti D2 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D14 SCHC D3 (10-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. SCHC D3 USHC D8 (0-15)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D14 Leusden D3 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. IJsseloever D3 Voordaan D6 (4-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. UNO D4 Houten D2 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Dorsteti D2 Kampong D16 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet D3 Nieuwegein D3 (1-4)scheduled Nog niet bevestigd.

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
  Leusden D3 IJsseloever D3 10:30 Sportpark 'De Vallei'
  Houten D2 SCHC D3 10:30 Groene Hoon
  Nieuwegein D3 Dorsteti D2 12:45 Sportpark 'Rijnhuizen'
  Voordaan D6 Rijnvliet D3 14:00 Sportpark Bos
  USHC D8 Kampong D14 15:50 Sportpark'Olympos'
  Kampong D16 UNO D4 17:45 Laan van Maarschalkerweerd
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
  UNO D4 Nieuwegein D3 11:15 Sportpark Vechtzoom
  Dorsteti D2 Voordaan D6 11:45 Sportpark Mariënhoeve
  Rijnvliet D3 IJsseloever D3 14:00 Sportpark Rijnvliet
  SCHC D3 Kampong D16 15:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Kampong D14 Houten D2 16:00 Laan van Maarschalkerweerd
  USHC D8 Leusden D3 17:40 Sportpark'Olympos'
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
  Voordaan D6 UNO D4 8:45 Sportpark Bos
  IJsseloever D3 Dorsteti D2 11:00 Sportp. IJsseloever
  Nieuwegein D3 SCHC D3 11:00 Sportpark 'Rijnhuizen'
  Kampong D16 Kampong D14 12:30 Laan van Maarschalkerweerd
  Leusden D3 Rijnvliet D3 15:00 Sportpark 'De Vallei'
  Houten D2 USHC D8 16:30 Groene Hoon
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
  USHC D8 Kampong D16 0:00 Sportpark'Olympos'
  SCHC D3 Voordaan D6 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  UNO D4 IJsseloever D3 0:00 Sportpark'Olympos'
  Houten D2 Leusden D3 12:45 Groene Hoon
  Dorsteti D2 Rijnvliet D3 13:55 Sportpark Mariënhoeve
  Kampong D14 Nieuwegein D3 16:00 Laan van Maarschalkerweerd
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
  Rijnvliet D3 UNO D4 0:00 Sportpark Rijnvliet
  Voordaan D6 Kampong D14 0:00 Sportpark Bos
  Nieuwegein D3 USHC D8 0:00 Sportpark 'Rijnhuizen'
  Kampong D16 Houten D2 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Leusden D3 Dorsteti D2 0:00 Sportpark 'De Vallei'
  IJsseloever D3 SCHC D3 13:00 Sportp. IJsseloever
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
  USHC D8 Voordaan D6 0:00 Sportpark'Olympos'
  Kampong D14 IJsseloever D3 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  SCHC D3 Rijnvliet D3 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  UNO D4 Dorsteti D2 0:00 Sportpark'Olympos'
  Kampong D16 Leusden D3 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Houten D2 Nieuwegein D3 10:45 Groene Hoon
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
  UNO D4 Leusden D3 0:00 Sportpark'Olympos'
  Rijnvliet D3 Kampong D14 0:00 Sportpark Rijnvliet
  Voordaan D6 Houten D2 0:00 Sportpark Bos
  Nieuwegein D3 Kampong D16 0:00 Sportpark 'Rijnhuizen'
  Dorsteti D2 SCHC D3 12:00 Sportpark Mariënhoeve
  IJsseloever D3 USHC D8 13:00 Sportp. IJsseloever
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
  SCHC D3 UNO D4 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Kampong D16 Voordaan D6 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  USHC D8 Rijnvliet D3 0:00 Sportpark'Olympos'
  Kampong D14 Dorsteti D2 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Leusden D3 Nieuwegein D3 0:00 Sportpark 'De Vallei'
  Houten D2 IJsseloever D3 14:45 Groene Hoon
ZONDAG 12 MAART 2023
  Nieuwegein D3 Voordaan D6 0:00 Sportpark 'Rijnhuizen'
  Kampong D16 IJsseloever D3 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Houten D2 Rijnvliet D3 0:00 Groene Hoon
  USHC D8 Dorsteti D2 0:00 Sportpark'Olympos'
  Kampong D14 UNO D4 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Leusden D3 SCHC D3 0:00 Sportpark 'De Vallei'
ZONDAG 19 MAART 2023
  SCHC D3 Kampong D14 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  UNO D4 USHC D8 0:00 Sportpark'Olympos'
  Dorsteti D2 Houten D2 0:00 Sportpark Mariënhoeve
  Rijnvliet D3 Kampong D16 0:00 Sportpark Rijnvliet
  IJsseloever D3 Nieuwegein D3 0:00 Sportp. IJsseloever
  Voordaan D6 Leusden D3 0:00 Sportpark Bos
ZONDAG 26 MAART 2023
  Voordaan D6 IJsseloever D3 0:00 Sportpark Bos
  Nieuwegein D3 Rijnvliet D3 0:00 Sportpark 'Rijnhuizen'
  Kampong D16 Dorsteti D2 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Houten D2 UNO D4 0:00 Groene Hoon
  USHC D8 SCHC D3 0:00 Sportpark'Olympos'
  Leusden D3 Kampong D14 0:00 Sportpark 'De Vallei'
ZONDAG 2 APRIL 2023
  SCHC D3 Houten D2 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  UNO D4 Kampong D16 0:00 Sportpark'Olympos'
  Dorsteti D2 Nieuwegein D3 0:00 Sportpark Mariënhoeve
  Rijnvliet D3 Voordaan D6 0:00 Sportpark Rijnvliet
  IJsseloever D3 Leusden D3 0:00 Sportp. IJsseloever
  Kampong D14 USHC D8 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
ZONDAG 16 APRIL 2023
  IJsseloever D3 Rijnvliet D3 0:00 Sportp. IJsseloever
  Voordaan D6 Dorsteti D2 0:00 Sportpark Bos
  Nieuwegein D3 UNO D4 0:00 Sportpark 'Rijnhuizen'
  Kampong D16 SCHC D3 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Houten D2 Kampong D14 0:00 Groene Hoon
  Leusden D3 USHC D8 0:00 Sportpark 'De Vallei'
ZONDAG 23 APRIL 2023
  SCHC D3 Nieuwegein D3 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  UNO D4 Voordaan D6 0:00 Sportpark'Olympos'
  Dorsteti D2 IJsseloever D3 0:00 Sportpark Mariënhoeve
  Rijnvliet D3 Leusden D3 0:00 Sportpark Rijnvliet
  USHC D8 Houten D2 0:00 Sportpark'Olympos'
  Kampong D14 Kampong D16 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
ZONDAG 14 MEI 2023
  Rijnvliet D3 Dorsteti D2 0:00 Sportpark Rijnvliet
  IJsseloever D3 UNO D4 0:00 Sportp. IJsseloever
  Voordaan D6 SCHC D3 0:00 Sportpark Bos
  Nieuwegein D3 Kampong D14 0:00 Sportpark 'Rijnhuizen'
  Kampong D16 USHC D8 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Leusden D3 Houten D2 0:00 Sportpark 'De Vallei'
ZONDAG 21 MEI 2023
  SCHC D3 IJsseloever D3 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  UNO D4 Rijnvliet D3 0:00 Sportpark'Olympos'
  Dorsteti D2 Leusden D3 0:00 Sportpark Mariënhoeve
  Houten D2 Kampong D16 0:00 Groene Hoon
  USHC D8 Nieuwegein D3 0:00 Sportpark'Olympos'
  Kampong D14 Voordaan D6 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Dorsteti D2 UNO D4 0:00 Sportpark Mariënhoeve
  Rijnvliet D3 SCHC D3 0:00 Sportpark Rijnvliet
  IJsseloever D3 Kampong D14 0:00 Sportp. IJsseloever
  Voordaan D6 USHC D8 0:00 Sportpark Bos
  Nieuwegein D3 Houten D2 0:00 Sportpark 'Rijnhuizen'
  Leusden D3 Kampong D16 0:00 Sportpark 'De Vallei'
ZONDAG 11 JUNI 2023
  SCHC D3 Dorsteti D2 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Kampong D16 Nieuwegein D3 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Houten D2 Voordaan D6 0:00 Groene Hoon
  USHC D8 IJsseloever D3 0:00 Sportpark'Olympos'
  Kampong D14 Rijnvliet D3 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Leusden D3 UNO D4 0:00 Sportpark 'De Vallei'
ZONDAG 18 JUNI 2023
  UNO D4 SCHC D3 0:00 Sportpark'Olympos'
  Dorsteti D2 Kampong D14 0:00 Sportpark Mariënhoeve
  Rijnvliet D3 USHC D8 0:00 Sportpark Rijnvliet
  IJsseloever D3 Houten D2 0:00 Sportp. IJsseloever
  Voordaan D6 Kampong D16 0:00 Sportpark Bos
  Nieuwegein D3 Leusden D3 0:00 Sportpark 'Rijnhuizen'

Powered by LISA