volg ons op:
100 Rabobank en Kampong balletjes.png 110 Kids Kick-off.png 120 H1.png 125 Klapperboom vanuit spelerstunnel.png 130 D1.png 135 Hockeybal en deel pion.png 140 Buddy Kellerman.jpg 150 BlauwHartTips.jpg 155 Rolstoelers.jpg 160 Terras.png 165 David Harte.jpg 170 Pionnen.png 175 Sproeier.jpg 180 BlauwHartTips.jpg 185 Philip Meulenbroek.jpg 190 clubhuisfotowand.jpg 195 Shirts2.jpg 200 Zonnebril.jpg 210 Jongens op het veld ruggen.jpg
Jeugd
Senioren

Dames 21



Wedstrijdschema
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 mrt MHV Maarssen D3
thuis
19 mrt MMHC Voordaan D12
15
uit route
26 mrt MHC Leusden D4
thuis
2 apr M.H.C. Barneveld D2-O
30
uit route
16 apr Zwaluwen Utrecht D4
thuis
23 apr Hockeyclub SCHC D3
20
uit route
14 mei Schaerweijde D5
thuis
21 mei MHC Fletiomare D3
18
uit route
4 jun MMHC Voordaan D9
thuis
18 jun Hockeyclub UNO D6
thuis
6 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Maarssen D3 9 24 8 0 1 30 4 0
2 Barneveld D2-O 9 22 7 1 1 37 9 0
3 Voordaan D12 9 18 6 0 3 19 17 0
4 Zwaluwen D4 9 14 4 2 3 18 26 0
5 UNO D6 9 13 3 4 2 13 14 0
6 Kampong D21 9 12 4 0 5 17 19 0
7 Voordaan D9 9 9 2 3 4 15 20 0
8 Schaerweijde D5 9 6 2 0 7 16 32 0
9 Fletiomare D3 9 6 2 0 7 8 24 0
10 Leusden D4 9 5 1 2 6 11 19 0
11 SCHC D3 0 0 0 0 0 0 0 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Barneveld D2-O Fletiomare D3 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. Leusden D4 Voordaan D9 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D4 Schaerweijde D5 (6-3)final Nog niet bevestigd.
.. Maarssen D3 Kampong D21 (2-1)final Nog niet bevestigd.
DINSDAG 13 SEPTEMBER 2022
.. UNO D6 Maarssen D3 (0-5)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Voordaan D9 Barneveld D2-O (0-7)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare D3 Zwaluwen D4 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kampong D21 Voordaan D12 (0-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Voordaan D12 Maarssen D3 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D4 Voordaan D9 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Leusden D4 Kampong D21 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D5 UNO D6 (0-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. Maarssen D3 Leusden D4 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare D3 Schaerweijde D5 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. UNO D6 Voordaan D12 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D21 Barneveld D2-O (1-5)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Barneveld D2-O Maarssen D3 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Leusden D4 Voordaan D12 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D4 Kampong D21 (1-6)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D5 Voordaan D9 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare D3 UNO D6 (0-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Voordaan D12 Barneveld D2-O (5-3)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D9 Fletiomare D3 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Maarssen D3 Zwaluwen D4 (7-0)final Nog niet bevestigd.
.. UNO D6 Leusden D4 (2-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. Barneveld D2-O Leusden D4 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D5 Kampong D21 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D4 Voordaan D12 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D9 UNO D6 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. UNO D6 Barneveld D2-O (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Leusden D4 Zwaluwen D4 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Maarssen D3 Schaerweijde D5 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D21 Fletiomare D3 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. Zwaluwen D4 Barneveld D2-O (0-5)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D5 Voordaan D12 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare D3 Maarssen D3 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D9 Kampong D21 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. Maarssen D3 Voordaan D9 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Barneveld D2-O Kampong D19 (0-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. Fletiomare D3 Leusden D4 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. UNO D6 Kampong D21 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D5 Barneveld D2-O (1-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D9 Voordaan D12 (2-3)final Nog niet bevestigd.
DINSDAG 29 NOVEMBER 2022
.. UNO D6 Zwaluwen D4 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
.. Leusden D4 Schaerweijde D5 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D12 Fletiomare D3 (4-0)final Nog niet bevestigd.

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 26 FEBRUARI 2023
  Voordaan D9 Leusden D4 0:00 Sportpark Bos
ZONDAG 12 MAART 2023
  Fletiomare D3 Barneveld D2-O 0:00 Fletiomare Novum
  Schaerweijde D5 Zwaluwen D4 0:00 Schaerweijde
  Kampong D21 Maarssen D3 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  UNO D6 SCHC D3 0:00 Sportpark 'Olympos'
ZONDAG 19 MAART 2023
  SCHC D3 Schaerweijde D5 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Zwaluwen D4 Fletiomare D3 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Barneveld D2-O Voordaan D9 0:00 Weth. Rebellaan
  Voordaan D12 Kampong D21 0:00 Sportpark Bos
  Maarssen D3 UNO D6 0:00 Sportpark Oostwaard
ZONDAG 26 MAART 2023
  Maarssen D3 Voordaan D12 0:00 Sportpark Oostwaard
  Kampong D21 Leusden D4 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Voordaan D9 Zwaluwen D4 0:00 Sportpark Bos
  UNO D6 Schaerweijde D5 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Fletiomare D3 SCHC D3 0:00 Fletiomare Novum
ZONDAG 2 APRIL 2023
  SCHC D3 Voordaan D9 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Barneveld D2-O Kampong D21 0:00 Weth. Rebellaan
  Leusden D4 Maarssen D3 0:00 Sportpark 'De Vallei'
  Voordaan D12 UNO D6 0:00 Sportpark Bos
  Schaerweijde D5 Fletiomare D3 0:00 Schaerweijde
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Voordaan D12 Leusden D4 0:00 Sportpark Bos
  Maarssen D3 Barneveld D2-O 0:00 Sportpark Oostwaard
  Kampong D21 Zwaluwen D4 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  UNO D6 Fletiomare D3 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D9 Schaerweijde D5 0:00 Sportpark Bos
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Leusden D4 UNO D6 0:00 Sportpark 'De Vallei'
  Barneveld D2-O Voordaan D12 0:00 Weth. Rebellaan
  Zwaluwen D4 Maarssen D3 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Fletiomare D3 Voordaan D9 0:00 Fletiomare Novum
  SCHC D3 Kampong D21 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
ZONDAG 14 MEI 2023
  Maarssen D3 SCHC D3 0:00 Sportpark Oostwaard
  Kampong D21 Schaerweijde D5 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Voordaan D12 Zwaluwen D4 0:00 Sportpark Bos
  Leusden D4 Barneveld D2-O 0:00 Sportpark 'De Vallei'
  UNO D6 Voordaan D9 0:00 Sportpark 'Olympos'
ZONDAG 21 MEI 2023
  Fletiomare D3 Kampong D21 0:00 Fletiomare Novum
  Barneveld D2-O UNO D6 0:00 Weth. Rebellaan
  Schaerweijde D5 Maarssen D3 0:00 Schaerweijde
  Zwaluwen D4 Leusden D4 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  SCHC D3 Voordaan D12 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Leusden D4 SCHC D3 0:00 Sportpark 'De Vallei'
  Kampong D21 Voordaan D9 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Maarssen D3 Fletiomare D3 0:00 Sportpark Oostwaard
  Voordaan D12 Schaerweijde D5 0:00 Sportpark Bos
  Barneveld D2-O Zwaluwen D4 0:00 Weth. Rebellaan
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Schaerweijde D5 Leusden D4 0:00 Schaerweijde
  Fletiomare D3 Voordaan D12 0:00 Fletiomare Novum
  Voordaan D9 Maarssen D3 0:00 Sportpark Bos
  Zwaluwen D4 UNO D6 0:00 Sportpark 'Olympos'
  SCHC D3 Barneveld D2-O 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Zwaluwen D4 SCHC D3 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Barneveld D2-O Schaerweijde D5 0:00 Weth. Rebellaan
  Voordaan D12 Voordaan D9 0:00 Sportpark Bos
  Leusden D4 Fletiomare D3 0:00 Sportpark 'De Vallei'
  Kampong D21 UNO D6 0:00 Laan van Maarschalkerweerd

Powered by LISA