volg ons op:
100 Rabobank en Kampong balletjes.png 110 Kids Kick-off.png 120 H1.png 125 Klapperboom vanuit spelerstunnel.png 130 D1.png 135 Hockeybal en deel pion.png 140 Buddy Kellerman.jpg 150 BlauwHartTips.jpg 155 Rolstoelers.jpg 160 Terras.png 165 David Harte.jpg 170 Pionnen.png 175 Sproeier.jpg 180 BlauwHartTips.jpg 185 Philip Meulenbroek.jpg 190 clubhuisfotowand.jpg 195 Shirts2.jpg 200 Zonnebril.jpg 210 Jongens op het veld ruggen.jpg
Jeugd
Senioren

Dames 26



Wedstrijdschema
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 mrt MMHC Voordaan D16
thuis
19 mrt U.S.H.C. D11
10
uit route
26 mrt U.S.H.C. D14
thuis
2 apr MHC De Mezen D3
0
uit route
16 apr Schaerweijde D7
thuis
23 apr Hockeyclub Amersfoort D3
20
uit route
14 mei MHC Fletiomare D5
thuis
21 mei Hockey Club Zeewolde D2-O
40
uit route
4 jun MHV Maarssen D7
thuis
11 jun Zwaluwen Utrecht D8
thuis
18 jun Buitenhout MHC D2-O
10:30 uit route
6 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Amersfoort D3 11 25 8 1 2 29 19 0
2 Maarssen D7 11 22 7 1 3 24 18 0
3 Zeewolde D2-O 10 21 7 0 3 39 19 0
4 Kampong D26 11 21 7 0 4 35 23 0
5 USHC D11 10 20 6 2 2 25 17 0
6 Fletiomare D5 10 17 5 2 3 28 18 0
7 Mezen D3 11 16 6 1 4 29 19 3
8 Zwaluwen D8 11 16 5 1 5 25 21 0
9 Buitenhout D2-O 11 15 5 0 6 20 16 0
10 Voordaan D16 10 9 3 0 7 29 34 0
11 USHC D14 11 3 1 0 10 17 37 0
12 Schaerweijde D7 11 0 0 0 11 5 64 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Zeewolde D2-O Schaerweijde D7 (11-0)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D8 USHC D14 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D16 Kampong D26 (3-6)final Nog niet bevestigd.
.. Mezen D3 Maarssen D7 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Amersfoort D3 Fletiomare D5 (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D11 Buitenhout D2-O (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Buitenhout D2-O Mezen D3 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D7 Zwaluwen D8 (0-9)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare D5 Zeewolde D2-O (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D14 Voordaan D16 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D26 USHC D11 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Maarssen D7 Amersfoort D3 (0-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Zeewolde D2-O Maarssen D7 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D16 Schaerweijde D7 (7-2)final Nog niet bevestigd.
.. Mezen D3 USHC D11 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Amersfoort D3 Buitenhout D2-O (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D8 Fletiomare D5 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D14 Kampong D26 (0-5)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. Maarssen D7 Zwaluwen D8 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Buitenhout D2-O Zeewolde D2-O (0-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kampong D26 Mezen D3 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D11 Amersfoort D3 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D7 USHC D14 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare D5 Voordaan D16 (1-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Zeewolde D2-O USHC D11 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D14 Fletiomare D5 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D8 Buitenhout D2-O (0-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Amersfoort D3 Mezen D3 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D7 Kampong D26 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D16 Maarssen D7 (1-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Mezen D3 Zeewolde D2-O (2-1)cancelled Nog niet bevestigd.
.. Kampong D26 Amersfoort D3 (3-5)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D11 Zwaluwen D8 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Maarssen D7 USHC D14 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare D5 Schaerweijde D7 (9-0)final Nog niet bevestigd.
DINSDAG 25 OKTOBER 2022
.. Buitenhout D2-O Voordaan D16 (2-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. USHC D14 Buitenhout D2-O (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D16 USHC D11 (6-8)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D7 Maarssen D7 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Zeewolde D2-O Amersfoort D3 (5-4)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D8 Mezen D3 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare D5 Kampong D26 (4-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. USHC D11 USHC D14 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Buitenhout D2-O Schaerweijde D7 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Amersfoort D3 Zwaluwen D8 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Maarssen D7 Fletiomare D5 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D26 Zeewolde D2-O (3-1)final Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 9 NOVEMBER 2022
.. Mezen D3 Voordaan D16 (3-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. USHC D14 Mezen D3 (2-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D16 Amersfoort D3 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare D5 Buitenhout D2-O (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D8 Zeewolde D2-O (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D7 USHC D11 (0-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Maarssen D7 Kampong D26 (2-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. Buitenhout D2-O Maarssen D7 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Mezen D3 Schaerweijde D7 (6-0)scheduled Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 23 NOVEMBER 2022
.. Amersfoort D3 USHC D14 (5-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. Voordaan D16 Zwaluwen D8 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Maarssen D7 USHC D11 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare D5 Mezen D3 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D7 Amersfoort D3 (2-5)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D26 Buitenhout D2-O (2-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. USHC D14 Zeewolde D2-O (2-3)final Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
.. Mezen D3 Zeewolde D2-O (2-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
.. Zwaluwen D8 Kampong D26 (1-3)final Nog niet bevestigd.

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 5 MAART 2023
  USHC D11 Fletiomare D5 0:00 Sportpark 'Olympos'
WOENSDAG 8 MAART 2023
  Zeewolde D2-O Voordaan D16 20:00 Sportpark Horsterweg
ZONDAG 12 MAART 2023
  Fletiomare D5 Amersfoort D3 0:00 Fletiomare Novum
  Maarssen D7 Mezen D3 0:00 Sportpark Oostwaard
  Schaerweijde D7 Zeewolde D2-O 0:00 Schaerweijde
  USHC D14 Zwaluwen D8 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Kampong D26 Voordaan D16 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Buitenhout D2-O USHC D11 12:00 Sportpark Buitenhout
ZONDAG 19 MAART 2023
  Voordaan D16 USHC D14 0:00 Sportpark Bos
  Zwaluwen D8 Schaerweijde D7 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Amersfoort D3 Maarssen D7 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  Mezen D3 Buitenhout D2-O 0:00 Sportpark Parkweg
  USHC D11 Kampong D26 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Zeewolde D2-O Fletiomare D5 10:45 Sportpark Horsterweg
ZONDAG 26 MAART 2023
  Maarssen D7 Zeewolde D2-O 0:00 Sportpark Oostwaard
  Fletiomare D5 Zwaluwen D8 0:00 Fletiomare Novum
  Schaerweijde D7 Voordaan D16 0:00 Schaerweijde
  Kampong D26 USHC D14 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  USHC D11 Mezen D3 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Buitenhout D2-O Amersfoort D3 10:30 Sportpark Buitenhout
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Voordaan D16 Fletiomare D5 0:00 Sportpark Bos
  Zwaluwen D8 Maarssen D7 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Zeewolde D2-O Buitenhout D2-O 0:00 Sportpark Horsterweg
  Amersfoort D3 USHC D11 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  Mezen D3 Kampong D26 0:00 Sportpark Parkweg
  USHC D14 Schaerweijde D7 0:00 Sportpark 'Olympos'
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Maarssen D7 Voordaan D16 0:00 Sportpark Oostwaard
  Fletiomare D5 USHC D14 0:00 Fletiomare Novum
  Kampong D26 Schaerweijde D7 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Mezen D3 Amersfoort D3 0:00 Sportpark Parkweg
  USHC D11 Zeewolde D2-O 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Buitenhout D2-O Zwaluwen D8 10:30 Sportpark Buitenhout
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Voordaan D16 Buitenhout D2-O 0:00 Sportpark Bos
  Zwaluwen D8 USHC D11 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Zeewolde D2-O Mezen D3 0:00 Sportpark Horsterweg
  Amersfoort D3 Kampong D26 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  Schaerweijde D7 Fletiomare D5 0:00 Schaerweijde
  USHC D14 Maarssen D7 0:00 Sportpark 'Olympos'
ZONDAG 14 MEI 2023
  Maarssen D7 Schaerweijde D7 0:00 Sportpark Oostwaard
  Kampong D26 Fletiomare D5 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Amersfoort D3 Zeewolde D2-O 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  Mezen D3 Zwaluwen D8 0:00 Sportpark Parkweg
  USHC D11 Voordaan D16 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Buitenhout D2-O USHC D14 10:30 Sportpark Buitenhout
ZONDAG 21 MEI 2023
  Voordaan D16 Mezen D3 0:00 Sportpark Bos
  Zwaluwen D8 Amersfoort D3 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Zeewolde D2-O Kampong D26 0:00 Sportpark Horsterweg
  Fletiomare D5 Maarssen D7 0:00 Fletiomare Novum
  Schaerweijde D7 Buitenhout D2-O 0:00 Schaerweijde
  USHC D14 USHC D11 0:00 Sportpark 'Olympos'
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Zeewolde D2-O Zwaluwen D8 0:00 Sportpark Horsterweg
  Amersfoort D3 Voordaan D16 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  Mezen D3 USHC D14 0:00 Sportpark Parkweg
  USHC D11 Schaerweijde D7 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Kampong D26 Maarssen D7 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Buitenhout D2-O Fletiomare D5 10:30 Sportpark Buitenhout
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Voordaan D16 Zeewolde D2-O 0:00 Sportpark Bos
  Maarssen D7 Buitenhout D2-O 0:00 Sportpark Oostwaard
  Fletiomare D5 USHC D11 0:00 Fletiomare Novum
  Schaerweijde D7 Mezen D3 0:00 Schaerweijde
  USHC D14 Amersfoort D3 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Kampong D26 Zwaluwen D8 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Zwaluwen D8 Voordaan D16 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Zeewolde D2-O USHC D14 0:00 Sportpark Horsterweg
  Amersfoort D3 Schaerweijde D7 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  Mezen D3 Fletiomare D5 0:00 Sportpark Parkweg
  USHC D11 Maarssen D7 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Buitenhout D2-O Kampong D26 10:30 Sportpark Buitenhout

Powered by LISA