volg ons op:
100 Rabobank en Kampong balletjes.png 110 Kids Kick-off.png 120 H1.png 125 Klapperboom vanuit spelerstunnel.png 130 D1.png 135 Hockeybal en deel pion.png 140 Buddy Kellerman.jpg 150 BlauwHartTips.jpg 155 Rolstoelers.jpg 160 Terras.png 165 David Harte.jpg 170 Pionnen.png 175 Sproeier.jpg 180 BlauwHartTips.jpg 185 Philip Meulenbroek.jpg 190 clubhuisfotowand.jpg 195 Shirts2.jpg 200 Zonnebril.jpg 210 Jongens op het veld ruggen.jpg
Jeugd
Senioren

Dames 30-6


Spelers Dames 30-6


Wedstrijdschema
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
2 okt MHC Soest D30-1
12:30 thuis Kunstgras veld 6
9 okt M.H.C. Weesp D30-2
35
12:10 12:45 uit route
16 okt Larensche Mixed Hockey Club D30-2
14:15 thuis Kunstgras veld 9
30 okt Hockey Club Houten D30-2
20
10:25 10:45 uit route
6 nov MMHC Voordaan D30-2
thuis
13 nov Gooische Hockey Club D30-4
30
uit route
20 nov MHC Maarn D30-1
thuis
27 nov Hockeyclub Amersfoort D30-2
20
uit route
12 mrt MHC Fletiomare D30-2
18
uit route
19 mrt 't Spandersbosch D30-2
thuis
26 mrt MHV Maarssen D30-2
thuis
2 apr MHC Soest D30-1
30
uit route
16 apr M.H.C. Weesp D30-2
thuis
23 apr Larensche Mixed Hockey Club D30-2
20
uit route
14 mei Hockey Club Houten D30-2
thuis
21 mei MMHC Voordaan D30-2
15
uit route
4 jun Gooische Hockey Club D30-4
thuis
11 jun MHC Maarn D30-1
0
11:45 uit route
18 jun Hockeyclub Amersfoort D30-2
thuis
10 thuiswedstrijden en 9 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Gooische D30-4 3 9 3 0 0 15 2 0
2 Maarssen D30-2 3 7 2 1 0 9 4 0
3 Spandersbosch D30-2 3 7 2 1 0 6 4 0
4 Voordaan D30-2 3 6 2 0 1 6 2 0
5 Weesp D30-2 3 6 2 0 1 7 9 0
6 Kampong D30-6 3 5 1 2 0 8 5 0
7 Laren D30-2 3 3 1 0 2 4 7 0
8 Soest D30-1 3 3 0 3 0 5 5 0
9 Maarn D30-1 3 1 0 1 2 3 6 0
10 Fletiomare D30-2 3 1 0 1 2 5 9 0
11 Amersfoort D30-2 3 1 0 1 2 2 9 0
12 Houten D30-2 3 0 0 0 3 2 10 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Houten D30-2 Spandersbosch D30-2 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D30-6 Fletiomare D30-2 (4-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Laren D30-2 Voordaan D30-2 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Maarssen D30-2 Amersfoort D30-2 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Soest D30-1 Maarn D30-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Weesp D30-2 Gooische D30-4 (1-7)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Fletiomare D30-2 Maarssen D30-2 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D30-2 Houten D30-2 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Maarn D30-1 Weesp D30-2 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Gooische D30-4 Laren D30-2 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Spandersbosch D30-2 Kampong D30-6 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Amersfoort D30-2 Soest D30-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Maarssen D30-2 Kampong D30-6 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Soest D30-1 Fletiomare D30-2 (3-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Weesp D30-2 Amersfoort D30-2 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Houten D30-2 Gooische D30-4 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Laren D30-2 Maarn D30-1 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D30-2 Spandersbosch D30-2 (1-2)final Nog niet bevestigd.

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
  Maarn D30-1 Houten D30-2 10:00 Sportpark Planetenbaan
  Gooische D30-4 Voordaan D30-2 11:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Amersfoort D30-2 Laren D30-2 11:00 Sportpark 'Birkhoven'
  Kampong D30-6 Soest D30-1 12:30 Laan van Maarschalkerweerd
  Fletiomare D30-2 Weesp D30-2 12:45 Fletiomare Novum
  Spandersbosch D30-2 Maarssen D30-2 13:15 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
  Soest D30-1 Maarssen D30-2 10:45 Sportpark Bosstraat
  Gooische D30-4 Spandersbosch D30-2 12:45 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Weesp D30-2 Kampong D30-6 12:45 Sportpark ´s Gravelandseweg
  Laren D30-2 Fletiomare D30-2 15:00 Sportpark Eemnesserweg
  Houten D30-2 Amersfoort D30-2 16:30 Groene Hoon
  Voordaan D30-2 Maarn D30-1 17:30 Sportpark Bos
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
  Spandersbosch D30-2 Soest D30-1 0:00 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
  Amersfoort D30-2 Voordaan D30-2 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  Fletiomare D30-2 Houten D30-2 11:10 Fletiomare Novum
  Maarn D30-1 Gooische D30-4 11:45 Sportpark Planetenbaan
  Kampong D30-6 Laren D30-2 14:15 Laan van Maarschalkerweerd
  Maarssen D30-2 Weesp D30-2 16:45 Sportpark Oostwaard
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
  Voordaan D30-2 Fletiomare D30-2 0:00 Sportpark Bos
  Weesp D30-2 Soest D30-1 10:45 Sportpark ´s Gravelandseweg
  Gooische D30-4 Amersfoort D30-2 10:45 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Houten D30-2 Kampong D30-6 10:45 Groene Hoon
  Maarn D30-1 Spandersbosch D30-2 11:45 Sportpark Planetenbaan
  Laren D30-2 Maarssen D30-2 13:20 Sportpark Eemnesserweg
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
  Maarssen D30-2 Houten D30-2 0:00 Sportpark Oostwaard
  Kampong D30-6 Voordaan D30-2 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Fletiomare D30-2 Gooische D30-4 0:00 Fletiomare Novum
  Amersfoort D30-2 Maarn D30-1 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  Spandersbosch D30-2 Weesp D30-2 0:00 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
  Soest D30-1 Laren D30-2 10:30 Sportpark Bosstraat
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
  Gooische D30-4 Kampong D30-6 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Voordaan D30-2 Maarssen D30-2 0:00 Sportpark Bos
  Amersfoort D30-2 Spandersbosch D30-2 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  Maarn D30-1 Fletiomare D30-2 11:45 Sportpark Planetenbaan
  Houten D30-2 Soest D30-1 12:30 Groene Hoon
  Laren D30-2 Weesp D30-2 13:40 Sportpark Eemnesserweg
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
  Soest D30-1 Voordaan D30-2 0:00 Sportpark Bosstraat
  Maarssen D30-2 Gooische D30-4 0:00 Sportpark Oostwaard
  Kampong D30-6 Maarn D30-1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Fletiomare D30-2 Amersfoort D30-2 0:00 Fletiomare Novum
  Laren D30-2 Spandersbosch D30-2 11:15 Sportpark Eemnesserweg
  Weesp D30-2 Houten D30-2 12:45 Sportpark ´s Gravelandseweg
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
  Gooische D30-4 Soest D30-1 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Voordaan D30-2 Weesp D30-2 0:00 Sportpark Bos
  Spandersbosch D30-2 Fletiomare D30-2 0:00 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
  Amersfoort D30-2 Kampong D30-6 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  Houten D30-2 Laren D30-2 10:45 Groene Hoon
  Maarn D30-1 Maarssen D30-2 11:45 Sportpark Planetenbaan
ZONDAG 12 MAART 2023
  Fletiomare D30-2 Kampong D30-6 0:00 Fletiomare Novum
  Amersfoort D30-2 Maarssen D30-2 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  Gooische D30-4 Weesp D30-2 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Voordaan D30-2 Laren D30-2 0:00 Sportpark Bos
  Spandersbosch D30-2 Houten D30-2 0:00 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
  Maarn D30-1 Soest D30-1 11:45 Sportpark Planetenbaan
ZONDAG 19 MAART 2023
  Houten D30-2 Voordaan D30-2 0:00 Groene Hoon
  Laren D30-2 Gooische D30-4 0:00 Sportpark Eemnesserweg
  Weesp D30-2 Maarn D30-1 0:00 Sportpark ´s Gravelandseweg
  Soest D30-1 Amersfoort D30-2 0:00 Sportpark Bosstraat
  Maarssen D30-2 Fletiomare D30-2 0:00 Sportpark Oostwaard
  Kampong D30-6 Spandersbosch D30-2 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
ZONDAG 26 MAART 2023
  Kampong D30-6 Maarssen D30-2 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Fletiomare D30-2 Soest D30-1 0:00 Fletiomare Novum
  Amersfoort D30-2 Weesp D30-2 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  Gooische D30-4 Houten D30-2 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Spandersbosch D30-2 Voordaan D30-2 0:00 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
  Maarn D30-1 Laren D30-2 10:00 Sportpark Planetenbaan
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Houten D30-2 Maarn D30-1 0:00 Groene Hoon
  Laren D30-2 Amersfoort D30-2 0:00 Sportpark Eemnesserweg
  Weesp D30-2 Fletiomare D30-2 0:00 Sportpark ´s Gravelandseweg
  Soest D30-1 Kampong D30-6 0:00 Sportpark Bosstraat
  Maarssen D30-2 Spandersbosch D30-2 0:00 Sportpark Oostwaard
  Voordaan D30-2 Gooische D30-4 0:00 Sportpark Bos
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Maarssen D30-2 Soest D30-1 0:00 Sportpark Oostwaard
  Kampong D30-6 Weesp D30-2 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Fletiomare D30-2 Laren D30-2 0:00 Fletiomare Novum
  Amersfoort D30-2 Houten D30-2 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  Spandersbosch D30-2 Gooische D30-4 0:00 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
  Maarn D30-1 Voordaan D30-2 11:45 Sportpark Planetenbaan
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Houten D30-2 Fletiomare D30-2 0:00 Groene Hoon
  Laren D30-2 Kampong D30-6 0:00 Sportpark Eemnesserweg
  Weesp D30-2 Maarssen D30-2 0:00 Sportpark ´s Gravelandseweg
  Soest D30-1 Spandersbosch D30-2 0:00 Sportpark Bosstraat
  Gooische D30-4 Maarn D30-1 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Voordaan D30-2 Amersfoort D30-2 0:00 Sportpark Bos
ZONDAG 14 MEI 2023
  Soest D30-1 Weesp D30-2 0:00 Sportpark Bosstraat
  Maarssen D30-2 Laren D30-2 0:00 Sportpark Oostwaard
  Kampong D30-6 Houten D30-2 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Fletiomare D30-2 Voordaan D30-2 0:00 Fletiomare Novum
  Amersfoort D30-2 Gooische D30-4 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  Spandersbosch D30-2 Maarn D30-1 0:00 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
ZONDAG 21 MEI 2023
  Houten D30-2 Maarssen D30-2 0:00 Groene Hoon
  Laren D30-2 Soest D30-1 0:00 Sportpark Eemnesserweg
  Weesp D30-2 Spandersbosch D30-2 0:00 Sportpark ´s Gravelandseweg
  Gooische D30-4 Fletiomare D30-2 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Voordaan D30-2 Kampong D30-6 0:00 Sportpark Bos
  Maarn D30-1 Amersfoort D30-2 11:45 Sportpark Planetenbaan
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Weesp D30-2 Laren D30-2 0:00 Sportpark ´s Gravelandseweg
  Soest D30-1 Houten D30-2 0:00 Sportpark Bosstraat
  Maarssen D30-2 Voordaan D30-2 0:00 Sportpark Oostwaard
  Kampong D30-6 Gooische D30-4 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Fletiomare D30-2 Maarn D30-1 0:00 Fletiomare Novum
  Spandersbosch D30-2 Amersfoort D30-2 0:00 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Houten D30-2 Weesp D30-2 0:00 Groene Hoon
  Amersfoort D30-2 Fletiomare D30-2 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  Gooische D30-4 Maarssen D30-2 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Voordaan D30-2 Soest D30-1 0:00 Sportpark Bos
  Spandersbosch D30-2 Laren D30-2 0:00 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
  Maarn D30-1 Kampong D30-6 11:45 Sportpark Planetenbaan
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Laren D30-2 Houten D30-2 0:00 Sportpark Eemnesserweg
  Weesp D30-2 Voordaan D30-2 0:00 Sportpark ´s Gravelandseweg
  Soest D30-1 Gooische D30-4 0:00 Sportpark Bosstraat
  Maarssen D30-2 Maarn D30-1 0:00 Sportpark Oostwaard
  Kampong D30-6 Amersfoort D30-2 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Fletiomare D30-2 Spandersbosch D30-2 0:00 Fletiomare Novum

Powered by LISA