volg ons op:
100 Rabobank en Kampong balletjes.png 110 Kids Kick-off.png 120 H1.png 125 Klapperboom vanuit spelerstunnel.png 130 D1.png 135 Hockeybal en deel pion.png 140 Buddy Kellerman.jpg 150 BlauwHartTips.jpg 155 Rolstoelers.jpg 160 Terras.png 165 David Harte.jpg 170 Pionnen.png 175 Sproeier.jpg 180 BlauwHartTips.jpg 185 Philip Meulenbroek.jpg 190 clubhuisfotowand.jpg 195 Shirts2.jpg 200 Zonnebril.jpg 210 Jongens op het veld ruggen.jpg
Jeugd
Senioren

Dames 25


Spelers Dames 25


Wedstrijdschema
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
2 okt U.S.H.C. D10
10
17:30 17:40 uit route
9 okt MHV Maarssen D6
17:45 thuis Kunstgras veld 7
16 okt SV Kampong Hockey D22
0
09:00 uit route
30 okt M.H.C. Weesp D4
35
14:10 14:45 uit route
6 nov Zwaluwen Utrecht D9
thuis
13 nov MHCN D5
15
14:45 15:00 uit route
20 nov U.S.H.C. D12
thuis
27 nov Schaerweijde D6
15
uit route
12 mrt HC Rijnvliet D7
15
uit route
19 mrt MMHC Voordaan D14
thuis
26 mrt Baarnse Mixed Hockey Vereniging D3
25
uit route
2 apr U.S.H.C. D10
thuis
16 apr MHV Maarssen D6
20
uit route
23 apr SV Kampong Hockey D22
thuis
14 mei M.H.C. Weesp D4
thuis
21 mei Zwaluwen Utrecht D9
0
uit route
4 jun MHCN D5
thuis
11 jun U.S.H.C. D12
10
uit route
18 jun Schaerweijde D6
thuis
9 thuiswedstrijden en 10 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kampong D22 3 9 3 0 0 14 3 0
2 Rijnvliet D7 3 9 3 0 0 13 3 0
3 Maarssen D6 3 9 3 0 0 10 3 0
4 Schaerweijde D6 3 7 2 1 0 9 2 0
5 Kampong D25 3 6 2 0 1 7 7 0
6 Zwaluwen D9 3 4 1 1 1 7 5 0
7 Nieuwegein D5 3 3 1 0 2 8 6 0
8 Weesp D4 3 3 1 0 2 4 11 0
9 Baarn D3 3 1 0 1 2 4 6 0
10 USHC D10 3 1 0 1 2 5 11 0
11 Voordaan D14 3 0 0 0 3 5 11 0
12 USHC D12 3 0 0 0 3 1 19 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Kampong D25 Rijnvliet D7 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D10 Baarn D3 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Nieuwegein D5 Kampong D22 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D9 USHC D12 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Maarssen D6 Voordaan D14 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Weesp D4 Schaerweijde D6 (0-5)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Baarn D3 Maarssen D6 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D6 Zwaluwen D9 (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D12 Nieuwegein D5 (0-6)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet D7 Weesp D4 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D22 USHC D10 (5-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D14 Kampong D25 (2-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. USHC D12 Kampong D22 (1-7)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D25 Baarn D3 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D9 Rijnvliet D7 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Weesp D4 Voordaan D14 (4-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Nieuwegein D5 Schaerweijde D6 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Maarssen D6 USHC D10 (4-1)final Nog niet bevestigd.

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
  Baarn D3 Weesp D4 11:00 Sportp. 'Ter Eem'
  Voordaan D14 Zwaluwen D9 12:15 Sportpark Bos
  Rijnvliet D7 Nieuwegein D5 12:25 Sportpark Rijnvliet
  Schaerweijde D6 USHC D12 14:40 Schaerweijde
  Kampong D22 Maarssen D6 16:00 Laan van Maarschalkerweerd
  USHC D10 Kampong D25 17:40 Sportpark'Olympos'
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
  USHC D12 Rijnvliet D7 8:30 Sportpark'Olympos'
  Schaerweijde D6 Kampong D22 10:30 Schaerweijde
  Zwaluwen D9 Baarn D3 11:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Weesp D4 USHC D10 14:45 Sportpark ´s Gravelandseweg
  Nieuwegein D5 Voordaan D14 15:00 Sportpark 'Rijnhuizen'
  Kampong D25 Maarssen D6 17:45 Laan van Maarschalkerweerd
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
  Maarssen D6 Weesp D4 8:45 Sportpark Oostwaard
  Voordaan D14 USHC D12 8:45 Sportpark Bos
  USHC D10 Zwaluwen D9 9:00 Sportpark'Olympos'
  Kampong D22 Kampong D25 9:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Baarn D3 Nieuwegein D5 11:00 Sportp. 'Ter Eem'
  Rijnvliet D7 Schaerweijde D6 14:00 Sportpark Rijnvliet
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
  Schaerweijde D6 Voordaan D14 11:10 Schaerweijde
  Rijnvliet D7 Kampong D22 12:10 Sportpark Rijnvliet
  Nieuwegein D5 USHC D10 13:00 Sportpark 'Rijnhuizen'
  USHC D12 Baarn D3 13:15 Sportpark'Olympos'
  Weesp D4 Kampong D25 14:45 Sportpark ´s Gravelandseweg
  Zwaluwen D9 Maarssen D6 16:15 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
  Voordaan D14 Rijnvliet D7 0:00 Sportpark Bos
  Kampong D22 Weesp D4 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong D25 Zwaluwen D9 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Maarssen D6 Nieuwegein D5 0:00 Sportpark Oostwaard
  USHC D10 USHC D12 0:00 Sportpark'Olympos'
  Baarn D3 Schaerweijde D6 11:00 Sportp. 'Ter Eem'
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
  Voordaan D14 Kampong D22 0:00 Sportpark Bos
  Rijnvliet D7 Baarn D3 0:00 Sportpark Rijnvliet
  Schaerweijde D6 USHC D10 0:00 Schaerweijde
  USHC D12 Maarssen D6 0:00 Sportpark'Olympos'
  Zwaluwen D9 Weesp D4 12:45 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Nieuwegein D5 Kampong D25 15:00 Sportpark 'Rijnhuizen'
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
  Kampong D25 USHC D12 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Maarssen D6 Schaerweijde D6 0:00 Sportpark Oostwaard
  USHC D10 Rijnvliet D7 0:00 Sportpark'Olympos'
  Zwaluwen D9 Kampong D22 10:45 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Baarn D3 Voordaan D14 11:00 Sportp. 'Ter Eem'
  Weesp D4 Nieuwegein D5 16:45 Sportpark ´s Gravelandseweg
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
  Voordaan D14 USHC D10 0:00 Sportpark Bos
  Rijnvliet D7 Maarssen D6 0:00 Sportpark Rijnvliet
  Schaerweijde D6 Kampong D25 0:00 Schaerweijde
  USHC D12 Weesp D4 0:00 Sportpark'Olympos'
  Kampong D22 Baarn D3 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Nieuwegein D5 Zwaluwen D9 15:00 Sportpark 'Rijnhuizen'
ZONDAG 12 MAART 2023
  Baarn D3 USHC D10 0:00 Sportp. 'Ter Eem'
  Voordaan D14 Maarssen D6 0:00 Sportpark Bos
  Rijnvliet D7 Kampong D25 0:00 Sportpark Rijnvliet
  Schaerweijde D6 Weesp D4 0:00 Schaerweijde
  USHC D12 Zwaluwen D9 0:00 Sportpark'Olympos'
  Kampong D22 Nieuwegein D5 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
ZONDAG 19 MAART 2023
  Nieuwegein D5 USHC D12 0:00 Sportpark 'Rijnhuizen'
  Zwaluwen D9 Schaerweijde D6 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Weesp D4 Rijnvliet D7 0:00 Sportpark ´s Gravelandseweg
  Kampong D25 Voordaan D14 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Maarssen D6 Baarn D3 0:00 Sportpark Oostwaard
  USHC D10 Kampong D22 0:00 Sportpark'Olympos'
ZONDAG 26 MAART 2023
  USHC D10 Maarssen D6 0:00 Sportpark'Olympos'
  Baarn D3 Kampong D25 0:00 Sportp. 'Ter Eem'
  Voordaan D14 Weesp D4 0:00 Sportpark Bos
  Rijnvliet D7 Zwaluwen D9 0:00 Sportpark Rijnvliet
  Schaerweijde D6 Nieuwegein D5 0:00 Schaerweijde
  Kampong D22 USHC D12 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Nieuwegein D5 Rijnvliet D7 0:00 Sportpark 'Rijnhuizen'
  Zwaluwen D9 Voordaan D14 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Weesp D4 Baarn D3 0:00 Sportpark ´s Gravelandseweg
  Kampong D25 USHC D10 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Maarssen D6 Kampong D22 0:00 Sportpark Oostwaard
  USHC D12 Schaerweijde D6 0:00 Sportpark'Olympos'
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Maarssen D6 Kampong D25 0:00 Sportpark Oostwaard
  USHC D10 Weesp D4 0:00 Sportpark'Olympos'
  Baarn D3 Zwaluwen D9 0:00 Sportp. 'Ter Eem'
  Voordaan D14 Nieuwegein D5 0:00 Sportpark Bos
  Rijnvliet D7 USHC D12 0:00 Sportpark Rijnvliet
  Kampong D22 Schaerweijde D6 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Nieuwegein D5 Baarn D3 0:00 Sportpark 'Rijnhuizen'
  Zwaluwen D9 USHC D10 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Weesp D4 Maarssen D6 0:00 Sportpark ´s Gravelandseweg
  Kampong D25 Kampong D22 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Schaerweijde D6 Rijnvliet D7 0:00 Schaerweijde
  USHC D12 Voordaan D14 0:00 Sportpark'Olympos'
ZONDAG 14 MEI 2023
  Kampong D25 Weesp D4 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Maarssen D6 Zwaluwen D9 0:00 Sportpark Oostwaard
  USHC D10 Nieuwegein D5 0:00 Sportpark'Olympos'
  Baarn D3 USHC D12 0:00 Sportp. 'Ter Eem'
  Voordaan D14 Schaerweijde D6 0:00 Sportpark Bos
  Kampong D22 Rijnvliet D7 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
ZONDAG 21 MEI 2023
  Nieuwegein D5 Maarssen D6 0:00 Sportpark 'Rijnhuizen'
  Zwaluwen D9 Kampong D25 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Weesp D4 Kampong D22 0:00 Sportpark ´s Gravelandseweg
  Rijnvliet D7 Voordaan D14 0:00 Sportpark Rijnvliet
  Schaerweijde D6 Baarn D3 0:00 Schaerweijde
  USHC D12 USHC D10 0:00 Sportpark'Olympos'
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Weesp D4 Zwaluwen D9 0:00 Sportpark ´s Gravelandseweg
  Kampong D25 Nieuwegein D5 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Maarssen D6 USHC D12 0:00 Sportpark Oostwaard
  USHC D10 Schaerweijde D6 0:00 Sportpark'Olympos'
  Baarn D3 Rijnvliet D7 0:00 Sportp. 'Ter Eem'
  Kampong D22 Voordaan D14 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Nieuwegein D5 Weesp D4 0:00 Sportpark 'Rijnhuizen'
  Voordaan D14 Baarn D3 0:00 Sportpark Bos
  Rijnvliet D7 USHC D10 0:00 Sportpark Rijnvliet
  Schaerweijde D6 Maarssen D6 0:00 Schaerweijde
  USHC D12 Kampong D25 0:00 Sportpark'Olympos'
  Kampong D22 Zwaluwen D9 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Zwaluwen D9 Nieuwegein D5 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Weesp D4 USHC D12 0:00 Sportpark ´s Gravelandseweg
  Kampong D25 Schaerweijde D6 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Maarssen D6 Rijnvliet D7 0:00 Sportpark Oostwaard
  USHC D10 Voordaan D14 0:00 Sportpark'Olympos'
  Baarn D3 Kampong D22 0:00 Sportp. 'Ter Eem'

Powered by LISA