volg ons op:
100 Rabobank en Kampong balletjes.png 110 Kids Kick-off.png 120 H1.png 125 Klapperboom vanuit spelerstunnel.png 130 D1.png 135 Hockeybal en deel pion.png 140 Buddy Kellerman.jpg 150 BlauwHartTips.jpg 155 Rolstoelers.jpg 160 Terras.png 165 David Harte.jpg 170 Pionnen.png 175 Sproeier.jpg 180 BlauwHartTips.jpg 185 Philip Meulenbroek.jpg 190 clubhuisfotowand.jpg 195 Shirts2.jpg 200 Zonnebril.jpg 210 Jongens op het veld ruggen.jpg
Jeugd
Senioren

Dames 23



Wedstrijdschema
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 mrt MMHC Voordaan D15
15
uit route
19 mrt HC IJsseloever D5
thuis
26 mrt HC Leerdam D1
30
uit route
2 apr Buitenhout MHC D3
30
thuis
16 apr CMHC D2-O
25
uit route
23 apr Schaerweijde D8
thuis
14 mei MHC Fletiomare D4
18
uit route
21 mei Hockeyclub SCHC D4
thuis
4 jun SV Kampong Hockey D24
thuis
11 jun THCC De Kromhouters D3
45
uit route
18 jun U.S.H.C. D13
thuis
6 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leerdam D1 11 33 11 0 0 55 3 0
2 Culemborg D2-O 11 25 8 1 2 37 15 0
3 Buitenhout D3 11 23 7 2 2 40 13 0
4 Schaerweijde D8 11 22 7 1 3 25 15 0
5 Kampong D24 11 21 6 3 2 36 14 0
6 Kampong D23 11 16 5 1 5 26 21 0
7 IJsseloever D5 11 13 4 1 6 34 38 0
8 Voordaan D15 11 13 4 1 6 19 35 0
9 Fletiomare D4 10 10 3 1 6 10 35 0
10 SCHC D4 11 9 3 0 8 14 39 0
11 USHC D13 10 4 1 1 8 11 40 0
12 Kromhouters D3 11 0 0 0 11 5 44 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Kampong D24 USHC D13 (7-0)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare D4 IJsseloever D5 (0-6)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D8 Leerdam D1 (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kampong D23 Voordaan D15 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Kromhouters D3 SCHC D4 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Culemborg D2-O Buitenhout D3 (5-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Buitenhout D3 Schaerweijde D8 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Leerdam D1 Fletiomare D4 (7-0)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D13 Kromhouters D3 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. SCHC D4 Culemborg D2-O (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. IJsseloever D5 Kampong D23 (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D15 Kampong D24 (2-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Kampong D24 IJsseloever D5 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D8 Culemborg D2-O (2-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kampong D23 Leerdam D1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Kromhouters D3 Voordaan D15 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare D4 Buitenhout D3 (0-7)scheduled Nog niet bevestigd.
.. USHC D13 SCHC D4 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. Voordaan D15 USHC D13 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Buitenhout D3 Kampong D23 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leerdam D1 Kampong D24 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. IJsseloever D5 Kromhouters D3 (8-0)final Nog niet bevestigd.
.. SCHC D4 Schaerweijde D8 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Culemborg D2-O Fletiomare D4 (0-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. USHC D13 IJsseloever D5 (3-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kromhouters D3 Leerdam D1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D24 Buitenhout D3 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D15 SCHC D4 (2-5)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare D4 Schaerweijde D8 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D23 Culemborg D2-O (2-6)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Culemborg D2-O Kampong D24 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Buitenhout D3 Kromhouters D3 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. SCHC D4 Fletiomare D4 (3-5)final Nog niet bevestigd.
.. Leerdam D1 USHC D13 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D8 Kampong D23 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. IJsseloever D5 Voordaan D15 (5-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. USHC D13 Buitenhout D3 (0-8)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D15 Leerdam D1 (0-11)final Nog niet bevestigd.
.. IJsseloever D5 SCHC D4 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kromhouters D3 Culemborg D2-O (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D23 Fletiomare D4 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D24 Schaerweijde D8 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Buitenhout D3 Voordaan D15 (3-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leerdam D1 IJsseloever D5 (11-2)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D8 Kromhouters D3 (4-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare D4 Kampong D24 (0-7)final Nog niet bevestigd.
.. Culemborg D2-O USHC D13 (5-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. SCHC D4 Kampong D23 (1-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. IJsseloever D5 Buitenhout D3 (2-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D15 Culemborg D2-O (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Leerdam D1 SCHC D4 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kromhouters D3 Fletiomare D4 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D24 Kampong D23 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D13 Schaerweijde D8 (2-5)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. Buitenhout D3 Leerdam D1 (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kampong D24 SCHC D4 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D8 Voordaan D15 (2-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. USHC D13 Kampong D23 (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D15 Fletiomare D4 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. SCHC D4 Buitenhout D3 (0-6)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leerdam D1 Culemborg D2-O (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kromhouters D3 Kampong D24 (0-5)final Nog niet bevestigd.
.. IJsseloever D5 Schaerweijde D8 (0-3)final Nog niet bevestigd.
DINSDAG 29 NOVEMBER 2022
.. Culemborg D2-O IJsseloever D5 (9-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
.. Kampong D23 Kromhouters D3 (5-1)final Nog niet bevestigd.

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 26 FEBRUARI 2023
  Fletiomare D4 USHC D13 11:00 Fletiomare Novum
ZONDAG 12 MAART 2023
  USHC D13 Kampong D24 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D15 Kampong D23 0:00 Sportpark Bos
  IJsseloever D5 Fletiomare D4 0:00 Sportpark IJsseloever
  SCHC D4 Kromhouters D3 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Leerdam D1 Schaerweijde D8 0:00 Sportpark Glaspark
  Buitenhout D3 Culemborg D2-O 12:00 Sportpark Buitenhout
ZONDAG 19 MAART 2023
  Kampong D23 IJsseloever D5 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong D24 Voordaan D15 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Culemborg D2-O SCHC D4 0:00 Sportpark 'Ter Weijde'
  Schaerweijde D8 Buitenhout D3 0:00 Schaerweijde
  Fletiomare D4 Leerdam D1 0:00 Fletiomare Novum
  Kromhouters D3 USHC D13 0:00 Sportpark Rauwenhof
ZONDAG 26 MAART 2023
  SCHC D4 USHC D13 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Voordaan D15 Kromhouters D3 0:00 Sportpark Bos
  IJsseloever D5 Kampong D24 0:00 Sportpark IJsseloever
  Culemborg D2-O Schaerweijde D8 0:00 Sportpark 'Ter Weijde'
  Leerdam D1 Kampong D23 0:00 Sportpark Glaspark
  Buitenhout D3 Fletiomare D4 12:45 Sportpark Buitenhout
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Kampong D24 Leerdam D1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Schaerweijde D8 SCHC D4 0:00 Schaerweijde
  Fletiomare D4 Culemborg D2-O 0:00 Fletiomare Novum
  Kampong D23 Buitenhout D3 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Kromhouters D3 IJsseloever D5 0:00 Sportpark Rauwenhof
  USHC D13 Voordaan D15 0:00 Sportpark 'Olympos'
ZONDAG 16 APRIL 2023
  SCHC D4 Voordaan D15 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  IJsseloever D5 USHC D13 0:00 Sportpark IJsseloever
  Leerdam D1 Kromhouters D3 0:00 Sportpark Glaspark
  Culemborg D2-O Kampong D23 0:00 Sportpark 'Ter Weijde'
  Schaerweijde D8 Fletiomare D4 0:00 Schaerweijde
  Buitenhout D3 Kampong D24 10:30 Sportpark Buitenhout
ZONDAG 23 APRIL 2023
  USHC D13 Leerdam D1 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Kampong D23 Schaerweijde D8 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong D24 Culemborg D2-O 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Kromhouters D3 Buitenhout D3 0:00 Sportpark Rauwenhof
  Voordaan D15 IJsseloever D5 0:00 Sportpark Bos
  Fletiomare D4 SCHC D4 0:00 Fletiomare Novum
ZONDAG 14 MEI 2023
  Schaerweijde D8 Kampong D24 0:00 Schaerweijde
  Fletiomare D4 Kampong D23 0:00 Fletiomare Novum
  Culemborg D2-O Kromhouters D3 0:00 Sportpark 'Ter Weijde'
  SCHC D4 IJsseloever D5 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Leerdam D1 Voordaan D15 0:00 Sportpark Glaspark
  Buitenhout D3 USHC D13 10:30 Sportpark Buitenhout
ZONDAG 21 MEI 2023
  IJsseloever D5 Leerdam D1 0:00 Sportpark IJsseloever
  Kampong D23 SCHC D4 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  USHC D13 Culemborg D2-O 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D15 Buitenhout D3 0:00 Sportpark Bos
  Kampong D24 Fletiomare D4 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Kromhouters D3 Schaerweijde D8 0:00 Sportpark Rauwenhof
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Schaerweijde D8 USHC D13 0:00 Schaerweijde
  Fletiomare D4 Kromhouters D3 0:00 Fletiomare Novum
  Kampong D23 Kampong D24 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  SCHC D4 Leerdam D1 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Culemborg D2-O Voordaan D15 0:00 Sportpark 'Ter Weijde'
  Buitenhout D3 IJsseloever D5 10:30 Sportpark Buitenhout
ZONDAG 11 JUNI 2023
  IJsseloever D5 Culemborg D2-O 0:00 Sportpark IJsseloever
  Leerdam D1 Buitenhout D3 0:00 Sportpark Glaspark
  Kromhouters D3 Kampong D23 0:00 Sportpark Rauwenhof
  SCHC D4 Kampong D24 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  USHC D13 Fletiomare D4 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D15 Schaerweijde D8 0:00 Sportpark Bos
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Fletiomare D4 Voordaan D15 0:00 Fletiomare Novum
  Kampong D23 USHC D13 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong D24 Kromhouters D3 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Culemborg D2-O Leerdam D1 0:00 Sportpark 'Ter Weijde'
  Schaerweijde D8 IJsseloever D5 0:00 Schaerweijde
  Buitenhout D3 SCHC D4 10:30 Sportpark Buitenhout

Powered by LISA