volg ons op:
100 Rabobank en Kampong balletjes.png 110 Kids Kick-off.png 120 H1.png 125 Klapperboom vanuit spelerstunnel.png 130 D1.png 135 Hockeybal en deel pion.png 140 Buddy Kellerman.jpg 150 BlauwHartTips.jpg 155 Rolstoelers.jpg 160 Terras.png 165 David Harte.jpg 170 Pionnen.png 175 Sproeier.jpg 180 BlauwHartTips.jpg 185 Philip Meulenbroek.jpg 190 clubhuisfotowand.jpg 195 Shirts2.jpg 200 Zonnebril.jpg 210 Jongens op het veld ruggen.jpg
Jeugd
Senioren

Dames 30-7


Spelers Dames 30-7


Wedstrijdschema
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
2 okt DMHC Shinty D30-2
15
11:30 11:45 uit route
9 okt Gooische Hockey Club D30-10
30
10:30 11:00 uit route
30 okt Hockey Club Naarden D30-5
10:45 thuis Kunstgras veld 5
6 nov Hockeyclub SCHC D30-3
20
uit route
13 nov HC Kromme Rijn D30-2
thuis
20 nov SV Phoenix D30-4
15
uit route
12 mrt MHC De Mezen D30-1
0
uit route
19 mrt Hockeyclub Amersfoort D30-3
thuis
26 mrt Hockeyclub De Haaskamp D30-1
30
uit route
2 apr DMHC Shinty D30-2
thuis
16 apr Gooische Hockey Club D30-10
thuis
23 apr Hockey Club Naarden D30-5
25
uit route
14 mei Hockeyclub SCHC D30-3
thuis
21 mei HC Kromme Rijn D30-2
0
uit route
4 jun SV Phoenix D30-4
thuis
7 thuiswedstrijden en 8 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Haaskamp D30-1 3 9 3 0 0 17 0 0
2 Naarden D30-5 3 6 2 0 1 11 5 0
3 SCHC D30-3 3 6 2 0 1 10 5 0
4 Gooische D30-10 3 6 2 0 1 5 1 0
5 Kromme Rijn D30-2 3 6 2 0 1 4 2 0
6 Amersfoort D30-3 3 6 2 0 1 4 7 0
7 Mezen D30-1 3 3 1 0 2 11 5 0
8 Shinty D30-2 3 3 1 0 2 3 12 0
9 Phoenix/Shinty D30-4 3 0 0 0 3 2 15 0
10 Kampong D30-7 3 0 0 0 3 2 17 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Kampong D30-7 Mezen D30-1 (0-9)final Nog niet bevestigd.
.. Gooische D30-10 Phoenix/Shinty D30-4 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Haaskamp D30-1 Amersfoort D30-3 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Naarden D30-5 Kromme Rijn D30-2 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. SCHC D30-3 Shinty D30-2 (5-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Amersfoort D30-3 Kampong D30-7 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Phoenix/Shinty D30-4 Naarden D30-5 (1-7)final Nog niet bevestigd.
.. Kromme Rijn D30-2 SCHC D30-3 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Mezen D30-1 Gooische D30-10 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Shinty D30-2 Haaskamp D30-1 (0-7)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Gooische D30-10 Amersfoort D30-3 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D30-7 Haaskamp D30-1 (0-5)final Nog niet bevestigd.
.. Kromme Rijn D30-2 Shinty D30-2 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Naarden D30-5 Mezen D30-1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. SCHC D30-3 Phoenix/Shinty D30-4 (4-1)final Nog niet bevestigd.

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
  Phoenix/Shinty D30-4 Kromme Rijn D30-2 10:15 Sportpark Koeburgweg
  Haaskamp D30-1 Gooische D30-10 11:00 sportp. 'de Burgwal'
  Shinty D30-2 Kampong D30-7 11:45 Beerschoten-Willinksburg
  Mezen D30-1 SCHC D30-3 12:00 Sportpark Parkweg
  Amersfoort D30-3 Naarden D30-5 12:45 Sportpark 'Birkhoven'
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
  Kromme Rijn D30-2 Mezen D30-1 10:30 Sportpark Tolhuislaan
  Gooische D30-10 Kampong D30-7 11:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  SCHC D30-3 Amersfoort D30-3 11:45 Sportpark Kees Boekelaan
  Phoenix/Shinty D30-4 Shinty D30-2 14:30 Sportpark Koeburgweg
  Naarden D30-5 Haaskamp D30-1 16:00 Sportpark 'Naarden'
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
  Haaskamp D30-1 SCHC D30-3 0:00 sportp. 'de Burgwal'
  Amersfoort D30-3 Kromme Rijn D30-2 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  Mezen D30-1 Phoenix/Shinty D30-4 0:00 Sportpark Parkweg
  Kampong D30-7 Naarden D30-5 10:45 Laan van Maarschalkerweerd
  Shinty D30-2 Gooische D30-10 14:00 Beerschoten-Willinksburg
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
  SCHC D30-3 Kampong D30-7 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Naarden D30-5 Gooische D30-10 0:00 Sportpark 'Naarden'
  Mezen D30-1 Shinty D30-2 0:00 Sportpark Parkweg
  Phoenix/Shinty D30-4 Amersfoort D30-3 0:00 Sportpark Koeburgweg
  Kromme Rijn D30-2 Haaskamp D30-1 11:00 Sportpark Tolhuislaan
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
  Naarden D30-5 Shinty D30-2 0:00 Sportpark 'Naarden'
  Gooische D30-10 SCHC D30-3 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Kampong D30-7 Kromme Rijn D30-2 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Haaskamp D30-1 Phoenix/Shinty D30-4 0:00 sportp. 'de Burgwal'
  Amersfoort D30-3 Mezen D30-1 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
  SCHC D30-3 Naarden D30-5 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Mezen D30-1 Haaskamp D30-1 0:00 Sportpark Parkweg
  Phoenix/Shinty D30-4 Kampong D30-7 0:00 Sportpark Koeburgweg
  Shinty D30-2 Amersfoort D30-3 0:00 Beerschoten-Willinksburg
  Kromme Rijn D30-2 Gooische D30-10 11:00 Sportpark Tolhuislaan
ZONDAG 12 MAART 2023
  Amersfoort D30-3 Haaskamp D30-1 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  Mezen D30-1 Kampong D30-7 0:00 Sportpark Parkweg
  Phoenix/Shinty D30-4 Gooische D30-10 0:00 Sportpark Koeburgweg
  Kromme Rijn D30-2 Naarden D30-5 0:00 Sportpark Tolhuislaan
  Shinty D30-2 SCHC D30-3 0:00 Beerschoten-Willinksburg
ZONDAG 19 MAART 2023
  SCHC D30-3 Kromme Rijn D30-2 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Naarden D30-5 Phoenix/Shinty D30-4 0:00 Sportpark 'Naarden'
  Gooische D30-10 Mezen D30-1 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Kampong D30-7 Amersfoort D30-3 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Haaskamp D30-1 Shinty D30-2 0:00 sportp. 'de Burgwal'
ZONDAG 26 MAART 2023
  Haaskamp D30-1 Kampong D30-7 0:00 sportp. 'de Burgwal'
  Amersfoort D30-3 Gooische D30-10 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  Mezen D30-1 Naarden D30-5 0:00 Sportpark Parkweg
  Phoenix/Shinty D30-4 SCHC D30-3 0:00 Sportpark Koeburgweg
  Shinty D30-2 Kromme Rijn D30-2 0:00 Beerschoten-Willinksburg
ZONDAG 2 APRIL 2023
  SCHC D30-3 Mezen D30-1 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Naarden D30-5 Amersfoort D30-3 0:00 Sportpark 'Naarden'
  Gooische D30-10 Haaskamp D30-1 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Kampong D30-7 Shinty D30-2 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Kromme Rijn D30-2 Phoenix/Shinty D30-4 0:00 Sportpark Tolhuislaan
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Kampong D30-7 Gooische D30-10 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Haaskamp D30-1 Naarden D30-5 0:00 sportp. 'de Burgwal'
  Amersfoort D30-3 SCHC D30-3 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  Mezen D30-1 Kromme Rijn D30-2 0:00 Sportpark Parkweg
  Shinty D30-2 Phoenix/Shinty D30-4 0:00 Beerschoten-Willinksburg
ZONDAG 23 APRIL 2023
  SCHC D30-3 Haaskamp D30-1 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Naarden D30-5 Kampong D30-7 0:00 Sportpark 'Naarden'
  Gooische D30-10 Shinty D30-2 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Phoenix/Shinty D30-4 Mezen D30-1 0:00 Sportpark Koeburgweg
  Kromme Rijn D30-2 Amersfoort D30-3 0:00 Sportpark Tolhuislaan
ZONDAG 14 MEI 2023
  Gooische D30-10 Naarden D30-5 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Kampong D30-7 SCHC D30-3 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Haaskamp D30-1 Kromme Rijn D30-2 0:00 sportp. 'de Burgwal'
  Amersfoort D30-3 Phoenix/Shinty D30-4 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  Shinty D30-2 Mezen D30-1 0:00 Beerschoten-Willinksburg
ZONDAG 21 MEI 2023
  SCHC D30-3 Gooische D30-10 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Mezen D30-1 Amersfoort D30-3 0:00 Sportpark Parkweg
  Phoenix/Shinty D30-4 Haaskamp D30-1 0:00 Sportpark Koeburgweg
  Kromme Rijn D30-2 Kampong D30-7 0:00 Sportpark Tolhuislaan
  Shinty D30-2 Naarden D30-5 0:00 Beerschoten-Willinksburg
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Naarden D30-5 SCHC D30-3 0:00 Sportpark 'Naarden'
  Gooische D30-10 Kromme Rijn D30-2 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Kampong D30-7 Phoenix/Shinty D30-4 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Haaskamp D30-1 Mezen D30-1 0:00 sportp. 'de Burgwal'
  Amersfoort D30-3 Shinty D30-2 0:00 Sportpark 'Birkhoven'

Powered by LISA