volg ons op:
100 Rabobank en Kampong balletjes.png 110 Kids Kick-off.png 120 H1.png 125 Klapperboom vanuit spelerstunnel.png 130 D1.png 135 Hockeybal en deel pion.png 140 Buddy Kellerman.jpg 150 BlauwHartTips.jpg 155 Rolstoelers.jpg 160 Terras.png 165 David Harte.jpg 170 Pionnen.png 175 Sproeier.jpg 180 BlauwHartTips.jpg 185 Philip Meulenbroek.jpg 190 clubhuisfotowand.jpg 195 Shirts2.jpg 200 Zonnebril.jpg 210 Jongens op het veld ruggen.jpg
Jeugd
Senioren

Dames 30-4


Spelers Dames 30-4


Wedstrijdschema
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
2 okt HC Kromme Rijn D30-1
10:15 10:45 thuis Kunstgras veld 2
9 okt 't Spandersbosch D30-1
12:00 12:30 thuis Kunstgras veld 5
16 okt MHC Leusden D30-1
15
10:15 11:00 uit route
30 okt SV Phoenix D30-1
08:30 09:00 thuis De Klapperboom
6 nov SV Kampong Hockey D30-5
0
uit route
13 nov Hockeyclub SCHC D30-2
thuis
20 nov Schaerweijde D30-2
15
uit route
27 nov MHV Maarssen D30-1
thuis
12 mrt MHC Fletiomare D30-1
thuis
19 mrt Hockey Club Houten D30-1
20
uit route
26 mrt Zwaluwen Utrecht D30-1
thuis
2 apr HC Kromme Rijn D30-1
0
uit route
16 apr 't Spandersbosch D30-1
25
uit route
23 apr MHC Leusden D30-1
thuis
14 mei SV Phoenix D30-1
15
uit route
21 mei SV Kampong Hockey D30-5
thuis
4 jun Hockeyclub SCHC D30-2
20
uit route
11 jun Schaerweijde D30-2
thuis
18 jun MHV Maarssen D30-1
20
uit route
10 thuiswedstrijden en 9 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zwaluwen D30-1 3 9 3 0 0 12 4 0
2 Kampong D30-5 3 7 2 1 0 9 4 0
3 Spandersbosch D30-1 3 6 2 0 1 11 9 0
4 Fletiomare D30-1 3 6 2 0 1 6 4 0
5 Kampong D30-4 3 6 2 0 1 6 6 0
6 Maarssen D30-1 3 5 1 2 0 4 1 0
7 Phoenix D30-1 3 4 1 1 1 3 4 0
8 Kromme Rijn D30-1 3 3 1 0 2 8 7 0
9 Schaerweijde D30-2 3 3 1 0 2 5 8 0
10 Houten D30-1 3 1 0 1 2 5 9 0
11 Leusden D30-1 3 1 0 1 2 3 8 0
12 SCHC D30-2 3 0 0 0 3 4 12 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Schaerweijde D30-2 Phoenix D30-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. SCHC D30-2 Kampong D30-5 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Houten D30-1 Kromme Rijn D30-1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen D30-1 Spandersbosch D30-1 (6-2)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare D30-1 Kampong D30-4 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Maarssen D30-1 Leusden D30-1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Kampong D30-5 Schaerweijde D30-2 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Phoenix D30-1 Maarssen D30-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kromme Rijn D30-1 Zwaluwen D30-1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D30-4 Houten D30-1 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leusden D30-1 Fletiomare D30-1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Spandersbosch D30-1 SCHC D30-2 (6-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Zwaluwen D30-1 Kampong D30-4 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Houten D30-1 Leusden D30-1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D30-2 SCHC D30-2 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kromme Rijn D30-1 Spandersbosch D30-1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Maarssen D30-1 Kampong D30-5 (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare D30-1 Phoenix D30-1 (2-0)final Nog niet bevestigd.

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
  Phoenix D30-1 Houten D30-1 9:15 Sportpark Koeburgweg
  SCHC D30-2 Maarssen D30-1 10:15 Sportpark Kees Boekelaan
  Kampong D30-4 Kromme Rijn D30-1 10:45 Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong D30-5 Fletiomare D30-1 11:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Leusden D30-1 Zwaluwen D30-1 13:30 Sportpark 'De Vallei'
  Spandersbosch D30-1 Schaerweijde D30-2 15:00 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
  Zwaluwen D30-1 Phoenix D30-1 9:15 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Fletiomare D30-1 SCHC D30-2 10:45 Fletiomare Novum
  Kromme Rijn D30-1 Leusden D30-1 12:15 Sportpark Tolhuislaan
  Kampong D30-4 Spandersbosch D30-1 12:30 Laan van Maarschalkerweerd
  Maarssen D30-1 Schaerweijde D30-2 13:15 Sportpark Oostwaard
  Houten D30-1 Kampong D30-5 14:45 Groene Hoon
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
  Phoenix D30-1 Kromme Rijn D30-1 0:00 Sportpark Koeburgweg
  Spandersbosch D30-1 Maarssen D30-1 0:00 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
  Kampong D30-5 Zwaluwen D30-1 10:45 Laan van Maarschalkerweerd
  SCHC D30-2 Houten D30-1 10:45 Sportpark Kees Boekelaan
  Schaerweijde D30-2 Fletiomare D30-1 11:00 Schaerweijde
  Leusden D30-1 Kampong D30-4 11:00 Sportpark 'De Vallei'
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
  Fletiomare D30-1 Maarssen D30-1 0:00 Fletiomare Novum
  Leusden D30-1 Spandersbosch D30-1 0:00 Sportpark 'De Vallei'
  Kampong D30-4 Phoenix D30-1 9:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Kromme Rijn D30-1 Kampong D30-5 10:30 Sportpark Tolhuislaan
  Zwaluwen D30-1 SCHC D30-2 12:45 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Houten D30-1 Schaerweijde D30-2 14:45 Groene Hoon
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
  Spandersbosch D30-1 Fletiomare D30-1 0:00 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
  Phoenix D30-1 Leusden D30-1 0:00 Sportpark Koeburgweg
  Kampong D30-5 Kampong D30-4 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  SCHC D30-2 Kromme Rijn D30-1 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Schaerweijde D30-2 Zwaluwen D30-1 0:00 Schaerweijde
  Maarssen D30-1 Houten D30-1 0:00 Sportpark Oostwaard
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
  Kampong D30-4 SCHC D30-2 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Leusden D30-1 Kampong D30-5 0:00 Sportpark 'De Vallei'
  Phoenix D30-1 Spandersbosch D30-1 0:00 Sportpark Koeburgweg
  Kromme Rijn D30-1 Schaerweijde D30-2 0:00 Sportpark Tolhuislaan
  Houten D30-1 Fletiomare D30-1 12:45 Groene Hoon
  Zwaluwen D30-1 Maarssen D30-1 12:45 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
  SCHC D30-2 Leusden D30-1 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Schaerweijde D30-2 Kampong D30-4 0:00 Schaerweijde
  Maarssen D30-1 Kromme Rijn D30-1 0:00 Sportpark Oostwaard
  Fletiomare D30-1 Zwaluwen D30-1 0:00 Fletiomare Novum
  Kampong D30-5 Phoenix D30-1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Houten D30-1 Spandersbosch D30-1 12:30 Groene Hoon
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
  Phoenix D30-1 SCHC D30-2 0:00 Sportpark Koeburgweg
  Kromme Rijn D30-1 Fletiomare D30-1 0:00 Sportpark Tolhuislaan
  Kampong D30-4 Maarssen D30-1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Leusden D30-1 Schaerweijde D30-2 0:00 Sportpark 'De Vallei'
  Spandersbosch D30-1 Kampong D30-5 0:00 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
  Zwaluwen D30-1 Houten D30-1 14:30 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 12 MAART 2023
  Spandersbosch D30-1 Zwaluwen D30-1 0:00 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
  Kromme Rijn D30-1 Houten D30-1 0:00 Sportpark Tolhuislaan
  Kampong D30-4 Fletiomare D30-1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Leusden D30-1 Maarssen D30-1 0:00 Sportpark 'De Vallei'
  Phoenix D30-1 Schaerweijde D30-2 0:00 Sportpark Koeburgweg
  Kampong D30-5 SCHC D30-2 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
ZONDAG 19 MAART 2023
  Zwaluwen D30-1 Kromme Rijn D30-1 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Maarssen D30-1 Phoenix D30-1 0:00 Sportpark Oostwaard
  Fletiomare D30-1 Leusden D30-1 0:00 Fletiomare Novum
  Houten D30-1 Kampong D30-4 0:00 Groene Hoon
  SCHC D30-2 Spandersbosch D30-1 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Schaerweijde D30-2 Kampong D30-5 0:00 Schaerweijde
ZONDAG 26 MAART 2023
  Leusden D30-1 Houten D30-1 0:00 Sportpark 'De Vallei'
  Phoenix D30-1 Fletiomare D30-1 0:00 Sportpark Koeburgweg
  Kampong D30-5 Maarssen D30-1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  SCHC D30-2 Schaerweijde D30-2 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Spandersbosch D30-1 Kromme Rijn D30-1 0:00 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
  Kampong D30-4 Zwaluwen D30-1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Fletiomare D30-1 Kampong D30-5 0:00 Fletiomare Novum
  Houten D30-1 Phoenix D30-1 0:00 Groene Hoon
  Zwaluwen D30-1 Leusden D30-1 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Kromme Rijn D30-1 Kampong D30-4 0:00 Sportpark Tolhuislaan
  Schaerweijde D30-2 Spandersbosch D30-1 0:00 Schaerweijde
  Maarssen D30-1 SCHC D30-2 0:00 Sportpark Oostwaard
ZONDAG 16 APRIL 2023
  SCHC D30-2 Fletiomare D30-1 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Schaerweijde D30-2 Maarssen D30-1 0:00 Schaerweijde
  Leusden D30-1 Kromme Rijn D30-1 0:00 Sportpark 'De Vallei'
  Phoenix D30-1 Zwaluwen D30-1 0:00 Sportpark Koeburgweg
  Kampong D30-5 Houten D30-1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Spandersbosch D30-1 Kampong D30-4 0:00 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Maarssen D30-1 Spandersbosch D30-1 0:00 Sportpark Oostwaard
  Fletiomare D30-1 Schaerweijde D30-2 0:00 Fletiomare Novum
  Houten D30-1 SCHC D30-2 0:00 Groene Hoon
  Zwaluwen D30-1 Kampong D30-5 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Kromme Rijn D30-1 Phoenix D30-1 0:00 Sportpark Tolhuislaan
  Kampong D30-4 Leusden D30-1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
ZONDAG 14 MEI 2023
  Kampong D30-5 Kromme Rijn D30-1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  SCHC D30-2 Zwaluwen D30-1 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Schaerweijde D30-2 Houten D30-1 0:00 Schaerweijde
  Spandersbosch D30-1 Leusden D30-1 0:00 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
  Phoenix D30-1 Kampong D30-4 0:00 Sportpark Koeburgweg
  Maarssen D30-1 Fletiomare D30-1 0:00 Sportpark Oostwaard
ZONDAG 21 MEI 2023
  Houten D30-1 Maarssen D30-1 0:00 Groene Hoon
  Zwaluwen D30-1 Schaerweijde D30-2 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Leusden D30-1 Phoenix D30-1 0:00 Sportpark 'De Vallei'
  Fletiomare D30-1 Spandersbosch D30-1 0:00 Fletiomare Novum
  Kromme Rijn D30-1 SCHC D30-2 0:00 Sportpark Tolhuislaan
  Kampong D30-4 Kampong D30-5 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
ZONDAG 4 JUNI 2023
  SCHC D30-2 Kampong D30-4 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Schaerweijde D30-2 Kromme Rijn D30-1 0:00 Schaerweijde
  Maarssen D30-1 Zwaluwen D30-1 0:00 Sportpark Oostwaard
  Fletiomare D30-1 Houten D30-1 0:00 Fletiomare Novum
  Kampong D30-5 Leusden D30-1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Spandersbosch D30-1 Phoenix D30-1 0:00 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Phoenix D30-1 Kampong D30-5 0:00 Sportpark Koeburgweg
  Leusden D30-1 SCHC D30-2 0:00 Sportpark 'De Vallei'
  Kampong D30-4 Schaerweijde D30-2 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Kromme Rijn D30-1 Maarssen D30-1 0:00 Sportpark Tolhuislaan
  Spandersbosch D30-1 Houten D30-1 0:00 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
  Zwaluwen D30-1 Fletiomare D30-1 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Houten D30-1 Zwaluwen D30-1 0:00 Groene Hoon
  Fletiomare D30-1 Kromme Rijn D30-1 0:00 Fletiomare Novum
  Maarssen D30-1 Kampong D30-4 0:00 Sportpark Oostwaard
  Schaerweijde D30-2 Leusden D30-1 0:00 Schaerweijde
  SCHC D30-2 Phoenix D30-1 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Kampong D30-5 Spandersbosch D30-1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd

Powered by LISA