volg ons op:
100 Rabobank en Kampong balletjes.png 110 Kids Kick-off.png 120 H1.png 125 Klapperboom vanuit spelerstunnel.png 130 D1.png 135 Hockeybal en deel pion.png 140 Buddy Kellerman.jpg 150 BlauwHartTips.jpg 155 Rolstoelers.jpg 160 Terras.png 165 David Harte.jpg 170 Pionnen.png 175 Sproeier.jpg 180 BlauwHartTips.jpg 185 Philip Meulenbroek.jpg 190 clubhuisfotowand.jpg 195 Shirts2.jpg 200 Zonnebril.jpg 210 Jongens op het veld ruggen.jpg
Jeugd
Senioren

Heren 07



Wedstrijdschema
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
18 feb SV Kampong Hockey Heren 07
12:50 thuis Kunstgras veld 7
18 feb SV Kampong Hockey Heren 07
0
uit route
12 mrt SV Kampong Hockey H4
thuis
19 mrt DSHC H2-O
50
uit route
26 mrt SV Kampong Hockey H5
thuis
2 apr HV Victoria H3
40
uit route
16 apr HC Schiedam H2-O
40
thuis
23 apr Hockey Club Houten H2-O
20
uit route
14 mei R.H.V. Leonidas H4
thuis
21 mei HC IJsseloever H2-O
20
uit route
4 jun Hockey Club Rotterdam H3
thuis
11 jun Berkel Rodenrijs H2-O
thuis
18 jun Hockeyclub Barendrecht H2-O
uit route
7 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leonidas H4 11 24 7 3 1 29 13 0
2 Rotterdam H3 11 24 7 3 1 29 14 0
3 Kampong H4 11 21 7 0 4 31 19 0
4 Schiedam H2-O 10 20 6 2 2 45 21 0
5 Kampong H7 11 20 6 2 3 25 19 0
6 Berkel-Rodenrijs H2-O 11 19 5 4 2 34 19 0
7 Victoria H3 11 15 5 0 6 26 25 0
8 Barendrecht H2-O 11 15 4 3 4 26 29 0
9 Kampong H5 11 12 4 0 7 20 41 0
10 IJsseloever H2-O 11 7 2 1 8 24 43 0
11 Houten H2-O 11 6 2 0 9 13 45 0
12 DSHC H2-O 10 -4 0 2 8 17 31 6


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. IJsseloever H2-O Schiedam H2-O (4-5)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Rodenrijs H2-O Kampong H5 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong H4 Kampong H7 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria H3 Rotterdam H3 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Houten H2-O Leonidas H4 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. DSHC H2-O Barendrecht H2-O (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Leonidas H4 IJsseloever H2-O (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam H3 Houten H2-O (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. Barendrecht H2-O Victoria H3 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong H7 DSHC H2-O (3-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Schiedam H2-O Berkel-Rodenrijs H2-O (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong H5 Kampong H4 (1-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. IJsseloever H2-O Rotterdam H3 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Rodenrijs H2-O Leonidas H4 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria H3 DSHC H2-O (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kampong H5 Kampong H7 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong H4 Schiedam H2-O (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Houten H2-O Barendrecht H2-O (2-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. Leonidas H4 Kampong H4 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam H3 Berkel-Rodenrijs H2-O (4-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Barendrecht H2-O IJsseloever H2-O (5-5)final Nog niet bevestigd.
.. Schiedam H2-O Kampong H5 (11-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong H7 Victoria H3 (2-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. DSHC H2-O Houten H2-O (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Houten H2-O Victoria H3 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kampong H5 Leonidas H4 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Rodenrijs H2-O Barendrecht H2-O (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Schiedam H2-O Kampong H7 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong H4 Rotterdam H3 (1-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Leonidas H4 Schiedam H2-O (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria H3 IJsseloever H2-O (8-3)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam H3 Kampong H5 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Barendrecht H2-O Kampong H4 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. DSHC H2-O Berkel-Rodenrijs H2-O (3-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kampong H7 Houten H2-O (5-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
.. IJsseloever H2-O DSHC H2-O (4-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. IJsseloever H2-O Houten H2-O (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas H4 Kampong H7 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Rodenrijs H2-O Victoria H3 (5-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Schiedam H2-O Rotterdam H3 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong H5 Barendrecht H2-O (3-5)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong H4 DSHC H2-O (4-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Victoria H3 Kampong H4 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Barendrecht H2-O Schiedam H2-O (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam H3 Leonidas H4 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Houten H2-O Berkel-Rodenrijs H2-O (1-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kampong H7 IJsseloever H2-O (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. DSHC H2-O Kampong H5 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. Berkel-Rodenrijs H2-O IJsseloever H2-O (5-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kampong H4 Houten H2-O (8-0)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam H3 Kampong H7 (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong H5 Victoria H3 (2-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leonidas H4 Barendrecht H2-O (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. Berkel-Rodenrijs H2-O Kampong H7 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Barendrecht H2-O Rotterdam H3 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria H3 Schiedam H2-O (2-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. DSHC H2-O Leonidas H4 (5-7)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. Kampong H5 IJsseloever H2-O (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong H4 Berkel-Rodenrijs H2-O (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam H3 DSHC H2-O (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Schiedam H2-O Houten H2-O (7-0)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas H4 Victoria H3 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kampong H7 Barendrecht H2-O (4-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
.. IJsseloever H2-O Kampong H4 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Houten H2-O Kampong H5 (1-3)final Nog niet bevestigd.

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 5 MAART 2023
  Schiedam H2-O DSHC H2-O 12:30 Sportpark HC Schiedam
ZONDAG 12 MAART 2023
  Barendrecht H2-O DSHC H2-O 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  Schiedam H2-O IJsseloever H2-O 0:00 Sportpark HC Schiedam
  Leonidas H4 Houten H2-O 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rotterdam H3 Victoria H3 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Kampong H7 Kampong H4 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong H5 Berkel-Rodenrijs H2-O 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
ZONDAG 19 MAART 2023
  Houten H2-O Rotterdam H3 0:00 Groene Hoon
  IJsseloever H2-O Leonidas H4 0:00 Sportpark IJsseloever
  DSHC H2-O Kampong H7 0:00 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Victoria H3 Barendrecht H2-O 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Berkel-Rodenrijs H2-O Schiedam H2-O 0:00 Sportpark 'Het Hoge Land'
  Kampong H4 Kampong H5 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
ZONDAG 26 MAART 2023
  Schiedam H2-O Kampong H4 0:00 Sportpark HC Schiedam
  Leonidas H4 Berkel-Rodenrijs H2-O 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rotterdam H3 IJsseloever H2-O 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Barendrecht H2-O Houten H2-O 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  DSHC H2-O Victoria H3 0:00 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Kampong H7 Kampong H5 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Houten H2-O DSHC H2-O 0:00 Groene Hoon
  IJsseloever H2-O Barendrecht H2-O 0:00 Sportpark IJsseloever
  Berkel-Rodenrijs H2-O Rotterdam H3 0:00 Sportpark 'Het Hoge Land'
  Kampong H4 Leonidas H4 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong H5 Schiedam H2-O 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Victoria H3 Kampong H7 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Rotterdam H3 Kampong H4 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Barendrecht H2-O Berkel-Rodenrijs H2-O 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  DSHC H2-O IJsseloever H2-O 0:00 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Kampong H7 Schiedam H2-O 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Leonidas H4 Kampong H5 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Victoria H3 Houten H2-O 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Houten H2-O Kampong H7 0:00 Groene Hoon
  IJsseloever H2-O Victoria H3 0:00 Sportpark IJsseloever
  Berkel-Rodenrijs H2-O DSHC H2-O 0:00 Sportpark 'Het Hoge Land'
  Kampong H4 Barendrecht H2-O 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong H5 Rotterdam H3 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Schiedam H2-O Leonidas H4 0:00 Sportpark HC Schiedam
ZONDAG 14 MEI 2023
  DSHC H2-O Kampong H4 0:00 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Victoria H3 Berkel-Rodenrijs H2-O 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Houten H2-O IJsseloever H2-O 0:00 Groene Hoon
  Kampong H7 Leonidas H4 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Rotterdam H3 Schiedam H2-O 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Barendrecht H2-O Kampong H5 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
ZONDAG 21 MEI 2023
  IJsseloever H2-O Kampong H7 0:00 Sportpark IJsseloever
  Berkel-Rodenrijs H2-O Houten H2-O 0:00 Sportpark 'Het Hoge Land'
  Kampong H4 Victoria H3 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Schiedam H2-O Barendrecht H2-O 0:00 Sportpark HC Schiedam
  Leonidas H4 Rotterdam H3 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Kampong H5 DSHC H2-O 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
ZONDAG 4 JUNI 2023
  DSHC H2-O Schiedam H2-O 0:00 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Victoria H3 Kampong H5 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Houten H2-O Kampong H4 0:00 Groene Hoon
  IJsseloever H2-O Berkel-Rodenrijs H2-O 0:00 Sportpark IJsseloever
  Kampong H7 Rotterdam H3 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Barendrecht H2-O Leonidas H4 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Leonidas H4 DSHC H2-O 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rotterdam H3 Barendrecht H2-O 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Schiedam H2-O Victoria H3 0:00 Sportpark HC Schiedam
  Kampong H5 Houten H2-O 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong H7 Berkel-Rodenrijs H2-O 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong H4 IJsseloever H2-O 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Berkel-Rodenrijs H2-O Kampong H4 0:00 Sportpark 'Het Hoge Land'
  IJsseloever H2-O Kampong H5 0:00 Sportpark IJsseloever
  Houten H2-O Schiedam H2-O 0:00 Groene Hoon
  Victoria H3 Leonidas H4 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  DSHC H2-O Rotterdam H3 0:00 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Barendrecht H2-O Kampong H7 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'

Powered by LISA