volg ons op:
100 Rabobank en Kampong balletjes.png 110 Kids Kick-off.png 120 H1.png 125 Klapperboom vanuit spelerstunnel.png 130 D1.png 135 Hockeybal en deel pion.png 140 Buddy Kellerman.jpg 150 BlauwHartTips.jpg 155 Rolstoelers.jpg 160 Terras.png 165 David Harte.jpg 170 Pionnen.png 175 Sproeier.jpg 180 BlauwHartTips.jpg 185 Philip Meulenbroek.jpg 190 clubhuisfotowand.jpg 195 Shirts2.jpg 200 Zonnebril.jpg 210 Jongens op het veld ruggen.jpg
Jeugd
Senioren

Heren 23



Wedstrijdschema
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 mrt SV Kampong Hockey H19
0
uit route
19 mrt SV Kampong Hockey H20
thuis
26 mrt Schaerweijde H3
15
uit route
2 apr MMHC Voordaan H10
thuis
16 apr MHC Leusden H4
15
uit route
23 apr Hockeyclub UNO H4
thuis
14 mei U.S.H.C. H7
thuis
21 mei M.H.C. Barneveld H2-O
30
uit route
4 jun U.S.H.C. H4
thuis
11 jun MMHC Voordaan H7
15
uit route
18 jun Almeerse HC H3
thuis
6 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leusden H4 11 28 9 1 1 39 18 0
2 Kampong H23 11 25 8 1 2 46 20 0
3 Barneveld H2-O 11 24 7 3 1 52 20 0
4 Voordaan H10 10 22 7 1 2 50 14 0
5 Schaerweijde H3 11 17 5 2 4 26 28 0
6 USHC H4 10 16 5 1 4 24 15 0
7 Voordaan H7 11 16 5 1 5 21 38 0
8 Almere H3 11 15 5 0 6 21 25 0
9 Kampong H19 10 13 4 1 5 17 23 0
10 USHC H7 10 6 2 0 8 19 50 0
11 UNO H4 11 4 1 1 9 13 49 0
12 Kampong H20 11 0 0 0 11 15 43 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Kampong H23 Kampong H19 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. USHC H4 UNO H4 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Barneveld H2-O Voordaan H7 (10-0)final Nog niet bevestigd.
.. Leusden H4 Kampong H20 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. USHC H7 Almere H3 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Voordaan H10 Schaerweijde H3 (4-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Voordaan H7 USHC H4 (0-9)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde H3 Leusden H4 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong H19 USHC H7 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Almere H3 Barneveld H2-O (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong H20 Kampong H23 (4-6)final Nog niet bevestigd.
.. UNO H4 Voordaan H10 (0-5)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. USHC H7 Kampong H20 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Barneveld H2-O Kampong H19 (7-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong H23 Schaerweijde H3 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Voordaan H7 UNO H4 (4-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leusden H4 Voordaan H10 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. USHC H4 Almere H3 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. Schaerweijde H3 USHC H7 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan H10 Kampong H23 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. UNO H4 Leusden H4 (1-7)final Nog niet bevestigd.
.. Almere H3 Voordaan H7 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kampong H20 Barneveld H2-O (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong H19 USHC H4 (1-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. USHC H7 Voordaan H10 (0-15)final Nog niet bevestigd.
.. USHC H4 Kampong H20 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan H7 Kampong H19 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Almere H3 UNO H4 (6-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kampong H23 Leusden H4 (3-6)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Barneveld H2-O Schaerweijde H3 (3-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Kampong H20 Voordaan H7 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan H10 Barneveld H2-O (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde H3 USHC H4 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Leusden H4 USHC H7 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong H19 Almere H3 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. UNO H4 Kampong H23 (0-6)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. USHC H4 Voordaan H10 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong H19 UNO H4 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Barneveld H2-O Leusden H4 (4-4)final Nog niet bevestigd.
.. Almere H3 Kampong H20 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan H7 Schaerweijde H3 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. USHC H7 Kampong H23 (1-8)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Kampong H20 Kampong H19 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde H3 Almere H3 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan H10 Voordaan H7 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Leusden H4 USHC H4 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. UNO H4 USHC H7 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kampong H23 Barneveld H2-O (0-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. Barneveld H2-O USHC H7 (5-3)final Nog niet bevestigd.
.. Almere H3 Voordaan H10 (1-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kampong H19 Schaerweijde H3 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan H7 Leusden H4 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. USHC H4 Kampong H23 (3-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kampong H20 UNO H4 (0-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. Schaerweijde H3 Kampong H20 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Barneveld H2-O UNO H4 (10-2)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong H23 Voordaan H7 (3-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. Voordaan H7 USHC H7 (6-4)final Nog niet bevestigd.
.. Almere H3 Kampong H23 (0-6)scheduled Nog niet bevestigd.
.. USHC H4 Barneveld H2-O (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. UNO H4 Schaerweijde H3 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kampong H20 Voordaan H10 (2-10)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong H19 Leusden H4 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
.. Leusden H4 Almere H3 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 26 FEBRUARI 2023
  Voordaan H10 Kampong H19 11:00 Sportpark Bos
ZONDAG 12 MAART 2023
  Kampong H20 Leusden H4 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Schaerweijde H3 Voordaan H10 0:00 Schaerweijde
  Voordaan H7 Barneveld H2-O 0:00 Sportpark Bos
  Almere H3 USHC H7 0:00 Sportpark 'Klein Brandt'
  Kampong H19 Kampong H23 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  UNO H4 USHC H4 0:00 Sportpark 'Olympos'
ZONDAG 19 MAART 2023
  USHC H7 Kampong H19 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Barneveld H2-O Almere H3 0:00 Weth. Rebellaan
  Leusden H4 Schaerweijde H3 0:00 Sportpark 'De Vallei'
  Kampong H23 Kampong H20 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Voordaan H10 UNO H4 0:00 Sportpark Bos
  USHC H4 Voordaan H7 0:00 Sportpark 'Olympos'
ZONDAG 26 MAART 2023
  UNO H4 Voordaan H7 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Almere H3 USHC H4 0:00 Sportpark 'Klein Brandt'
  Voordaan H10 Leusden H4 0:00 Sportpark Bos
  Kampong H19 Barneveld H2-O 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong H20 USHC H7 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Schaerweijde H3 Kampong H23 0:00 Schaerweijde
ZONDAG 2 APRIL 2023
  USHC H4 Kampong H19 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Kampong H23 Voordaan H10 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  USHC H7 Schaerweijde H3 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Barneveld H2-O Kampong H20 0:00 Weth. Rebellaan
  Voordaan H7 Almere H3 0:00 Sportpark Bos
  Leusden H4 UNO H4 0:00 Sportpark 'De Vallei'
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Kampong H19 Voordaan H7 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong H20 USHC H4 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Schaerweijde H3 Barneveld H2-O 0:00 Schaerweijde
  Voordaan H10 USHC H7 0:00 Sportpark Bos
  Leusden H4 Kampong H23 0:00 Sportpark 'De Vallei'
  UNO H4 Almere H3 0:00 Sportpark 'Olympos'
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Voordaan H7 Kampong H20 0:00 Sportpark Bos
  Almere H3 Kampong H19 0:00 Sportpark 'Klein Brandt'
  Kampong H23 UNO H4 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  USHC H7 Leusden H4 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Barneveld H2-O Voordaan H10 0:00 Weth. Rebellaan
  USHC H4 Schaerweijde H3 0:00 Sportpark 'Olympos'
ZONDAG 14 MEI 2023
  Voordaan H10 USHC H4 0:00 Sportpark Bos
  Leusden H4 Barneveld H2-O 0:00 Sportpark 'De Vallei'
  Kampong H23 USHC H7 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  UNO H4 Kampong H19 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Kampong H20 Almere H3 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Schaerweijde H3 Voordaan H7 0:00 Schaerweijde
ZONDAG 21 MEI 2023
  USHC H7 UNO H4 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Barneveld H2-O Kampong H23 0:00 Weth. Rebellaan
  USHC H4 Leusden H4 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan H7 Voordaan H10 0:00 Sportpark Bos
  Almere H3 Schaerweijde H3 0:00 Sportpark 'Klein Brandt'
  Kampong H19 Kampong H20 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Kampong H23 USHC H4 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  USHC H7 Barneveld H2-O 0:00 Sportpark 'Olympos'
  UNO H4 Kampong H20 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Schaerweijde H3 Kampong H19 0:00 Schaerweijde
  Voordaan H10 Almere H3 0:00 Sportpark Bos
  Leusden H4 Voordaan H7 0:00 Sportpark 'De Vallei'
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Kampong H19 Voordaan H10 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong H20 Schaerweijde H3 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  USHC H4 USHC H7 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan H7 Kampong H23 0:00 Sportpark Bos
  Almere H3 Leusden H4 0:00 Sportpark 'Klein Brandt'
  UNO H4 Barneveld H2-O 0:00 Sportpark 'Olympos'
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Voordaan H10 Kampong H20 0:00 Sportpark Bos
  Leusden H4 Kampong H19 0:00 Sportpark 'De Vallei'
  Kampong H23 Almere H3 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Schaerweijde H3 UNO H4 0:00 Schaerweijde
  USHC H7 Voordaan H7 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Barneveld H2-O USHC H4 0:00 Weth. Rebellaan

Powered by LISA