volg ons op:
100 Rabobank en Kampong balletjes.png 110 Kids Kick-off.png 120 H1.png 125 Klapperboom vanuit spelerstunnel.png 130 D1.png 135 Hockeybal en deel pion.png 140 Buddy Kellerman.jpg 150 BlauwHartTips.jpg 155 Rolstoelers.jpg 160 Terras.png 165 David Harte.jpg 170 Pionnen.png 175 Sproeier.jpg 180 BlauwHartTips.jpg 185 Philip Meulenbroek.jpg 190 clubhuisfotowand.jpg 195 Shirts2.jpg 200 Zonnebril.jpg 210 Jongens op het veld ruggen.jpg
Jeugd
Senioren

Heren 30-1


Spelers Heren 30-1


Wedstrijdschema
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
2 okt MHV Maarssen H30-1
12:30 thuis De Klapperboom
9 okt AMHC FIT H30-1
16:45 uit route
16 okt SV Phoenix H30-1
10:45 thuis Kunstgras veld 7
30 okt MHC Leusden H30-1
15
uit route
6 nov DMHC Shinty H30-1
thuis
13 nov Hockeyclub Amersfoort H30-1
20
uit route
20 nov Schaerweijde H30-1
15
uit route
27 nov Hockeyclub SCHC H30-1
thuis
12 mrt MHC Fletiomare H30-1
thuis
19 mrt AH & BC H30-2
35
uit route
26 mrt Schaerweijde H30-2
thuis
2 apr MHV Maarssen H30-1
20
uit route
16 apr AMHC FIT H30-1
20
thuis
23 apr SV Phoenix H30-1
15
uit route
14 mei MHC Leusden H30-1
thuis
21 mei DMHC Shinty H30-1
15
uit route
4 jun Hockeyclub Amersfoort H30-1
thuis
11 jun Schaerweijde H30-1
thuis
18 jun Hockeyclub SCHC H30-1
20
uit route
10 thuiswedstrijden en 9 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kampong H30-1 3 9 3 0 0 16 1 0
2 Schaerweijde H30-1 3 7 2 1 0 7 4 0
3 Phoenix H30-1 3 6 2 0 1 9 8 0
4 SCHC H30-1 3 5 1 2 0 9 6 0
5 Maarssen H30-1 3 5 1 2 0 7 5 0
6 FIT H30-1 3 4 1 1 1 6 5 0
7 Leusden H30-1 3 3 1 0 2 6 6 0
8 Schaerweijde H30-2 3 3 1 0 2 6 10 0
9 Fletiomare H30-1 3 3 1 0 2 3 7 0
10 Amersfoort H30-1 3 2 0 2 1 5 8 0
11 Shinty H30-1 3 1 0 1 2 3 7 0
12 Amsterdam H30-2 3 1 0 1 2 4 14 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Phoenix H30-1 Leusden H30-1 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare H30-1 Kampong H30-1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde H30-1 Schaerweijde H30-2 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Shinty H30-1 FIT H30-1 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Maarssen H30-1 Amersfoort H30-1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam H30-2 SCHC H30-1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Kampong H30-1 Amsterdam H30-2 (8-0)final Nog niet bevestigd.
.. Leusden H30-1 Shinty H30-1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. SCHC H30-1 Maarssen H30-1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Amersfoort H30-1 Phoenix H30-1 (2-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. FIT H30-1 Schaerweijde H30-1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde H30-2 Fletiomare H30-1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Schaerweijde H30-2 Kampong H30-1 (1-6)final Nog niet bevestigd.
.. Phoenix H30-1 SCHC H30-1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Maarssen H30-1 Amsterdam H30-2 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare H30-1 FIT H30-1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde H30-1 Leusden H30-1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Shinty H30-1 Amersfoort H30-1 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
  Leusden H30-1 Fletiomare H30-1 11:00 Sportpark 'De Vallei'
  Amersfoort H30-1 Schaerweijde H30-1 11:00 Sportpark 'Birkhoven'
  Kampong H30-1 Maarssen H30-1 12:30 Laan van Maarschalkerweerd
  Amsterdam H30-2 Phoenix H30-1 12:30 Wagener Stadion
  SCHC H30-1 Shinty H30-1 12:30 Sportpark Kees Boekelaan
  FIT H30-1 Schaerweijde H30-2 13:00 Sportp. 'Kadoelen'
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
  Phoenix H30-1 Maarssen H30-1 10:00 Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde H30-2 Leusden H30-1 11:20 Schaerweijde
  Shinty H30-1 Amsterdam H30-2 12:15 Beerschoten-Willinksburg
  Schaerweijde H30-1 SCHC H30-1 12:50 Schaerweijde
  Fletiomare H30-1 Amersfoort H30-1 15:00 Fletiomare Novum
  FIT H30-1 Kampong H30-1 16:45 Sportp. 'Kadoelen'
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
  Amersfoort H30-1 Schaerweijde H30-2 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  Kampong H30-1 Phoenix H30-1 10:45 Laan van Maarschalkerweerd
  Amsterdam H30-2 Schaerweijde H30-1 12:30 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  SCHC H30-1 Fletiomare H30-1 12:30 Sportpark Kees Boekelaan
  Leusden H30-1 FIT H30-1 14:30 Sportpark 'De Vallei'
  Maarssen H30-1 Shinty H30-1 14:45 Sportpark Oostwaard
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
  Leusden H30-1 Kampong H30-1 0:00 Sportpark 'De Vallei'
  FIT H30-1 Amersfoort H30-1 0:00 Sportp. 'Kadoelen'
  Fletiomare H30-1 Amsterdam H30-2 0:00 Fletiomare Novum
  Schaerweijde H30-2 SCHC H30-1 11:00 Schaerweijde
  Shinty H30-1 Phoenix H30-1 12:30 Beerschoten-Willinksburg
  Schaerweijde H30-1 Maarssen H30-1 12:50 Schaerweijde
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
  Phoenix H30-1 Schaerweijde H30-1 0:00 Sportpark Koeburgweg
  Maarssen H30-1 Fletiomare H30-1 0:00 Sportpark Oostwaard
  Amsterdam H30-2 Schaerweijde H30-2 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  SCHC H30-1 FIT H30-1 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Amersfoort H30-1 Leusden H30-1 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  Kampong H30-1 Shinty H30-1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
  Fletiomare H30-1 Phoenix H30-1 0:00 Fletiomare Novum
  Schaerweijde H30-1 Shinty H30-1 0:00 Schaerweijde
  Amersfoort H30-1 Kampong H30-1 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  Leusden H30-1 SCHC H30-1 0:00 Sportpark 'De Vallei'
  FIT H30-1 Amsterdam H30-2 0:00 Sportp. 'Kadoelen'
  Schaerweijde H30-2 Maarssen H30-1 0:00 Schaerweijde
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
  Maarssen H30-1 FIT H30-1 0:00 Sportpark Oostwaard
  Phoenix H30-1 Schaerweijde H30-2 0:00 Sportpark Koeburgweg
  Shinty H30-1 Fletiomare H30-1 0:00 Beerschoten-Willinksburg
  SCHC H30-1 Amersfoort H30-1 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Amsterdam H30-2 Leusden H30-1 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Schaerweijde H30-1 Kampong H30-1 0:00 Schaerweijde
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
  Leusden H30-1 Maarssen H30-1 0:00 Sportpark 'De Vallei'
  Amersfoort H30-1 Amsterdam H30-2 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  Kampong H30-1 SCHC H30-1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Schaerweijde H30-2 Shinty H30-1 0:00 Schaerweijde
  FIT H30-1 Phoenix H30-1 0:00 Sportp. 'Kadoelen'
  Fletiomare H30-1 Schaerweijde H30-1 0:00 Fletiomare Novum
ZONDAG 12 MAART 2023
  Kampong H30-1 Fletiomare H30-1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Leusden H30-1 Phoenix H30-1 0:00 Sportpark 'De Vallei'
  Amersfoort H30-1 Maarssen H30-1 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  SCHC H30-1 Amsterdam H30-2 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Schaerweijde H30-2 Schaerweijde H30-1 0:00 Schaerweijde
  FIT H30-1 Shinty H30-1 0:00 Sportp. 'Kadoelen'
ZONDAG 19 MAART 2023
  Schaerweijde H30-1 FIT H30-1 0:00 Schaerweijde
  Fletiomare H30-1 Schaerweijde H30-2 0:00 Fletiomare Novum
  Phoenix H30-1 Amersfoort H30-1 0:00 Sportpark Koeburgweg
  Shinty H30-1 Leusden H30-1 0:00 Beerschoten-Willinksburg
  Amsterdam H30-2 Kampong H30-1 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Maarssen H30-1 SCHC H30-1 0:00 Sportpark Oostwaard
ZONDAG 26 MAART 2023
  Leusden H30-1 Schaerweijde H30-1 0:00 Sportpark 'De Vallei'
  Amersfoort H30-1 Shinty H30-1 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  SCHC H30-1 Phoenix H30-1 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Kampong H30-1 Schaerweijde H30-2 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  FIT H30-1 Fletiomare H30-1 0:00 Sportp. 'Kadoelen'
  Amsterdam H30-2 Maarssen H30-1 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Schaerweijde H30-1 Amersfoort H30-1 0:00 Schaerweijde
  Fletiomare H30-1 Leusden H30-1 0:00 Fletiomare Novum
  Schaerweijde H30-2 FIT H30-1 0:00 Schaerweijde
  Maarssen H30-1 Kampong H30-1 0:00 Sportpark Oostwaard
  Phoenix H30-1 Amsterdam H30-2 0:00 Sportpark Koeburgweg
  Shinty H30-1 SCHC H30-1 0:00 Beerschoten-Willinksburg
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Amsterdam H30-2 Shinty H30-1 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Maarssen H30-1 Phoenix H30-1 0:00 Sportpark Oostwaard
  Leusden H30-1 Schaerweijde H30-2 0:00 Sportpark 'De Vallei'
  Amersfoort H30-1 Fletiomare H30-1 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  SCHC H30-1 Schaerweijde H30-1 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Kampong H30-1 FIT H30-1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Phoenix H30-1 Kampong H30-1 0:00 Sportpark Koeburgweg
  Shinty H30-1 Maarssen H30-1 0:00 Beerschoten-Willinksburg
  Schaerweijde H30-2 Amersfoort H30-1 0:00 Schaerweijde
  FIT H30-1 Leusden H30-1 0:00 Sportp. 'Kadoelen'
  Schaerweijde H30-1 Amsterdam H30-2 0:00 Schaerweijde
  Fletiomare H30-1 SCHC H30-1 0:00 Fletiomare Novum
ZONDAG 14 MEI 2023
  SCHC H30-1 Schaerweijde H30-2 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Amsterdam H30-2 Fletiomare H30-1 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Maarssen H30-1 Schaerweijde H30-1 0:00 Sportpark Oostwaard
  Kampong H30-1 Leusden H30-1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Amersfoort H30-1 FIT H30-1 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  Phoenix H30-1 Shinty H30-1 0:00 Sportpark Koeburgweg
ZONDAG 21 MEI 2023
  Shinty H30-1 Kampong H30-1 0:00 Beerschoten-Willinksburg
  Schaerweijde H30-1 Phoenix H30-1 0:00 Schaerweijde
  Fletiomare H30-1 Maarssen H30-1 0:00 Fletiomare Novum
  Leusden H30-1 Amersfoort H30-1 0:00 Sportpark 'De Vallei'
  Schaerweijde H30-2 Amsterdam H30-2 0:00 Schaerweijde
  FIT H30-1 SCHC H30-1 0:00 Sportp. 'Kadoelen'
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Maarssen H30-1 Schaerweijde H30-2 0:00 Sportpark Oostwaard
  Phoenix H30-1 Fletiomare H30-1 0:00 Sportpark Koeburgweg
  Shinty H30-1 Schaerweijde H30-1 0:00 Beerschoten-Willinksburg
  Kampong H30-1 Amersfoort H30-1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  SCHC H30-1 Leusden H30-1 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Amsterdam H30-2 FIT H30-1 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Leusden H30-1 Amsterdam H30-2 0:00 Sportpark 'De Vallei'
  Amersfoort H30-1 SCHC H30-1 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  Fletiomare H30-1 Shinty H30-1 0:00 Fletiomare Novum
  Kampong H30-1 Schaerweijde H30-1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Schaerweijde H30-2 Phoenix H30-1 0:00 Schaerweijde
  FIT H30-1 Maarssen H30-1 0:00 Sportp. 'Kadoelen'
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Phoenix H30-1 FIT H30-1 0:00 Sportpark Koeburgweg
  Shinty H30-1 Schaerweijde H30-2 0:00 Beerschoten-Willinksburg
  Schaerweijde H30-1 Fletiomare H30-1 0:00 Schaerweijde
  SCHC H30-1 Kampong H30-1 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Amsterdam H30-2 Amersfoort H30-1 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Maarssen H30-1 Leusden H30-1 0:00 Sportpark Oostwaard

Powered by LISA