volg ons op:
100 Rabobank en Kampong balletjes.png 110 Kids Kick-off.png 120 H1.png 125 Klapperboom vanuit spelerstunnel.png 130 D1.png 135 Hockeybal en deel pion.png 140 Buddy Kellerman.jpg 150 BlauwHartTips.jpg 155 Rolstoelers.jpg 160 Terras.png 165 David Harte.jpg 170 Pionnen.png 175 Sproeier.jpg 180 BlauwHartTips.jpg 185 Philip Meulenbroek.jpg 190 clubhuisfotowand.jpg 195 Shirts2.jpg 200 Zonnebril.jpg 210 Jongens op het veld ruggen.jpg
Jeugd
Senioren

Heren 30-4


Spelers Heren 30-4


Wedstrijdschema
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
9 okt MHV Maarssen H30-4
20
14:55 15:15 uit route
16 okt Zwaluwen Utrecht H30-1
09:15 thuis Kunstgras veld 8
30 okt DMHC Shinty H30-2
15
14:00 14:15 uit route
6 nov Larensche Mixed Hockey Club H30-4
thuis
13 nov Hockey Club Naarden H30-3
25
14:35 15:00 uit route
20 nov MHC Fletiomare H30-3
thuis
27 nov Dorsteti H30-1
30
13:00 13:30 uit route
19 mrt HMHC H30-3
thuis
26 mrt Gooische Hockey Club H30-8
thuis
2 apr Baarnse Mixed Hockey Vereniging H30-1
25
uit route
16 apr MHV Maarssen H30-4
thuis
23 apr Zwaluwen Utrecht H30-1
0
uit route
14 mei DMHC Shinty H30-2
thuis
21 mei Larensche Mixed Hockey Club H30-4
20
uit route
4 jun Hockey Club Naarden H30-3
thuis
11 jun MHC Fletiomare H30-3
18
uit route
18 jun Dorsteti H30-1
thuis
9 thuiswedstrijden en 8 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hilversum H30-3 4 10 3 1 0 10 4 0
2 Baarn H30-1 3 9 3 0 0 8 0 0
3 Naarden H30-3 3 9 3 0 0 10 3 0
4 Zwaluwen H30-1 4 5 1 2 1 10 11 0
5 Gooische H30-8 3 4 1 1 1 9 9 0
6 Dorsteti H30-1 4 4 1 1 2 5 9 0
7 Maarssen H30-4 2 3 1 0 1 3 3 0
8 Kampong H30-4 3 3 1 0 2 4 8 0
9 Shinty H30-2 4 3 1 0 3 3 7 0
10 Fletiomare H30-3 4 3 1 0 3 5 10 0
11 Laren H30-4 4 1 0 1 3 4 7 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Baarn H30-1 Fletiomare H30-3 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Gooische H30-8 Dorsteti H30-1 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Shinty H30-2 Hilversum H30-3 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen H30-1 Laren H30-4 (2-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Hilversum H30-3 Kampong H30-4 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Dorsteti H30-1 Baarn H30-1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare H30-3 Maarssen H30-4 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Laren H30-4 Shinty H30-2 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Naarden H30-3 Zwaluwen H30-1 (5-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Zwaluwen H30-1 Fletiomare H30-3 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Maarssen H30-4 Dorsteti H30-1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Gooische H30-8 Kampong H30-4 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Laren H30-4 Hilversum H30-3 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Shinty H30-2 Naarden H30-3 (0-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. Kampong H30-4 Baarn H30-1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Hilversum H30-3 Gooische H30-8 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Naarden H30-3 Laren H30-4 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Dorsteti H30-1 Zwaluwen H30-1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare H30-3 Shinty H30-2 (1-0)final Nog niet bevestigd.

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
  Shinty H30-2 Dorsteti H30-1 10:30 Beerschoten-Willinksburg
  Baarn H30-1 Gooische H30-8 12:15 Sportp. 'Ter Eem'
  Laren H30-4 Fletiomare H30-3 12:50 Sportpark Eemnesserweg
  Naarden H30-3 Hilversum H30-3 15:00 Sportpark 'Naarden'
  Maarssen H30-4 Kampong H30-4 15:15 Sportpark Oostwaard
WOENSDAG 12 OKTOBER 2022
  Hilversum H30-3 Baarn H30-1 21:00 Sportpark Loosdrecht
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
  Kampong H30-4 Zwaluwen H30-1 9:15 Laan van Maarschalkerweerd
  Dorsteti H30-1 Laren H30-4 12:00 Sportpark Mariënhoeve
  Gooische H30-8 Maarssen H30-4 14:45 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Fletiomare H30-3 Naarden H30-3 14:45 Fletiomare Novum
WOENSDAG 19 OKTOBER 2022
  Maarssen H30-4 Naarden H30-3 21:00 Sportpark Oostwaard
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
  Fletiomare H30-3 Hilversum H30-3 0:00 Fletiomare Novum
  Zwaluwen H30-1 Gooische H30-8 11:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Maarssen H30-4 Baarn H30-1 11:15 Sportpark Oostwaard
  Shinty H30-2 Kampong H30-4 14:15 Beerschoten-Willinksburg
  Naarden H30-3 Dorsteti H30-1 15:10 Sportpark 'Naarden'
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
  Kampong H30-4 Laren H30-4 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Baarn H30-1 Zwaluwen H30-1 11:00 Sportp. 'Ter Eem'
  Hilversum H30-3 Maarssen H30-4 12:45 Sportpark Loosdrecht
  Dorsteti H30-1 Fletiomare H30-3 13:50 Sportpark Mariënhoeve
  Gooische H30-8 Shinty H30-2 16:15 einde v/d Meerweg (Gooische)
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
  Shinty H30-2 Baarn H30-1 0:00 Beerschoten-Willinksburg
  Zwaluwen H30-1 Maarssen H30-4 9:15 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Laren H30-4 Gooische H30-8 10:20 Sportpark Eemnesserweg
  Dorsteti H30-1 Hilversum H30-3 12:30 Sportpark Mariënhoeve
  Naarden H30-3 Kampong H30-4 15:00 Sportpark 'Naarden'
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
  Maarssen H30-4 Shinty H30-2 0:00 Sportpark Oostwaard
  Kampong H30-4 Fletiomare H30-3 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Gooische H30-8 Naarden H30-3 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Baarn H30-1 Laren H30-4 11:00 Sportp. 'Ter Eem'
  Zwaluwen H30-1 Hilversum H30-3 16:30 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
  Fletiomare H30-3 Gooische H30-8 0:00 Fletiomare Novum
  Shinty H30-2 Zwaluwen H30-1 0:00 Beerschoten-Willinksburg
  Naarden H30-3 Baarn H30-1 0:00 Sportpark 'Naarden'
  Dorsteti H30-1 Kampong H30-4 13:30 Sportpark Mariënhoeve
  Laren H30-4 Maarssen H30-4 14:00 Sportpark Eemnesserweg
ZONDAG 12 MAART 2023
  Dorsteti H30-1 Gooische H30-8 0:00 Sportpark Mariënhoeve
  Naarden H30-3 Maarssen H30-4 0:00 Sportpark 'Naarden'
  Fletiomare H30-3 Baarn H30-1 0:00 Fletiomare Novum
  Hilversum H30-3 Shinty H30-2 0:00 Sportpark Loosdrecht
  Laren H30-4 Zwaluwen H30-1 0:00 Sportpark Eemnesserweg
ZONDAG 19 MAART 2023
  Zwaluwen H30-1 Naarden H30-3 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Baarn H30-1 Dorsteti H30-1 0:00 Sportp. 'Ter Eem'
  Maarssen H30-4 Fletiomare H30-3 0:00 Sportpark Oostwaard
  Kampong H30-4 Hilversum H30-3 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Shinty H30-2 Laren H30-4 0:00 Beerschoten-Willinksburg
ZONDAG 26 MAART 2023
  Fletiomare H30-3 Zwaluwen H30-1 0:00 Fletiomare Novum
  Dorsteti H30-1 Maarssen H30-4 0:00 Sportpark Mariënhoeve
  Kampong H30-4 Gooische H30-8 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Hilversum H30-3 Laren H30-4 0:00 Sportpark Loosdrecht
  Naarden H30-3 Shinty H30-2 0:00 Sportpark 'Naarden'
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Baarn H30-1 Kampong H30-4 0:00 Sportp. 'Ter Eem'
  Zwaluwen H30-1 Dorsteti H30-1 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Laren H30-4 Naarden H30-3 0:00 Sportpark Eemnesserweg
  Gooische H30-8 Hilversum H30-3 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Shinty H30-2 Fletiomare H30-3 0:00 Beerschoten-Willinksburg
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Hilversum H30-3 Naarden H30-3 0:00 Sportpark Loosdrecht
  Fletiomare H30-3 Laren H30-4 0:00 Fletiomare Novum
  Dorsteti H30-1 Shinty H30-2 0:00 Sportpark Mariënhoeve
  Kampong H30-4 Maarssen H30-4 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Gooische H30-8 Baarn H30-1 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Laren H30-4 Dorsteti H30-1 0:00 Sportpark Eemnesserweg
  Naarden H30-3 Fletiomare H30-3 0:00 Sportpark 'Naarden'
  Baarn H30-1 Hilversum H30-3 0:00 Sportp. 'Ter Eem'
  Maarssen H30-4 Gooische H30-8 0:00 Sportpark Oostwaard
  Zwaluwen H30-1 Kampong H30-4 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 14 MEI 2023
  Baarn H30-1 Maarssen H30-4 0:00 Sportp. 'Ter Eem'
  Kampong H30-4 Shinty H30-2 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Gooische H30-8 Zwaluwen H30-1 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Hilversum H30-3 Fletiomare H30-3 0:00 Sportpark Loosdrecht
  Dorsteti H30-1 Naarden H30-3 0:00 Sportpark Mariënhoeve
ZONDAG 21 MEI 2023
  Fletiomare H30-3 Dorsteti H30-1 0:00 Fletiomare Novum
  Maarssen H30-4 Hilversum H30-3 0:00 Sportpark Oostwaard
  Zwaluwen H30-1 Baarn H30-1 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Laren H30-4 Kampong H30-4 0:00 Sportpark Eemnesserweg
  Shinty H30-2 Gooische H30-8 0:00 Beerschoten-Willinksburg
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Kampong H30-4 Naarden H30-3 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Gooische H30-8 Laren H30-4 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Baarn H30-1 Shinty H30-2 0:00 Sportp. 'Ter Eem'
  Maarssen H30-4 Zwaluwen H30-1 0:00 Sportpark Oostwaard
  Hilversum H30-3 Dorsteti H30-1 0:00 Sportpark Loosdrecht
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Hilversum H30-3 Zwaluwen H30-1 0:00 Sportpark Loosdrecht
  Laren H30-4 Baarn H30-1 0:00 Sportpark Eemnesserweg
  Naarden H30-3 Gooische H30-8 0:00 Sportpark 'Naarden'
  Fletiomare H30-3 Kampong H30-4 0:00 Fletiomare Novum
  Shinty H30-2 Maarssen H30-4 0:00 Beerschoten-Willinksburg
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Baarn H30-1 Naarden H30-3 0:00 Sportp. 'Ter Eem'
  Maarssen H30-4 Laren H30-4 0:00 Sportpark Oostwaard
  Zwaluwen H30-1 Shinty H30-2 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Kampong H30-4 Dorsteti H30-1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Gooische H30-8 Fletiomare H30-3 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)

Powered by LISA