volg ons op:
100 Rabobank en Kampong balletjes.png 110 Kids Kick-off.png 120 H1.png 125 Klapperboom vanuit spelerstunnel.png 130 D1.png 135 Hockeybal en deel pion.png 140 Buddy Kellerman.jpg 150 BlauwHartTips.jpg 155 Rolstoelers.jpg 160 Terras.png 165 David Harte.jpg 170 Pionnen.png 175 Sproeier.jpg 180 BlauwHartTips.jpg 185 Philip Meulenbroek.jpg 190 clubhuisfotowand.jpg 195 Shirts2.jpg 200 Zonnebril.jpg 210 Jongens op het veld ruggen.jpg
Jeugd
Senioren

Trimhockey T1mix



Wedstrijdschema
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
13 mrt Gooische Hockey Club -mix
30
uit route
27 mrt Gooische Hockey Club -mix
30
uit route
17 apr Schaerweijde -mix
thuis
8 mei Buitenhout MHC -mix
20:00 20:30 uit route
1 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zwaluwen T1 -mix 5 15 5 0 0 12 6 0
2 Buitenhout T1 -mix 5 10 3 1 1 21 7 0
3 Fletiomare T1 -mix 5 10 3 1 1 9 4 0
4 Gooische T1 -mix 5 8 2 2 1 12 8 0
5 Schaerweijde T1 -mix 5 7 2 1 2 11 10 0
6 Phoenix T1 -mix 5 6 1 3 1 11 10 0
7 Kampong T1 -mix 5 4 1 1 3 5 7 0
8 Maarssen T1 -mix 5 4 1 1 3 7 11 0
9 Laren T1 -mix 5 3 1 0 4 3 12 0
10 Gooische T2 -mix 5 3 1 0 4 3 19 0


Uitslagen
MAANDAG 12 SEPTEMBER 2022
.. Schaerweijde T1 -mix Gooische T2 -mix (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Gooische T1 -mix Buitenhout T1 -mix (4-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Laren T1 -mix Maarssen T1 -mix (0-5)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong T1 -mix Phoenix T1 -mix (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare T1 -mix Zwaluwen T1 -mix (2-3)final Nog niet bevestigd.
MAANDAG 26 SEPTEMBER 2022
.. Buitenhout T1 -mix Schaerweijde T1 -mix (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Gooische T2 -mix Fletiomare T1 -mix (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen T1 -mix Laren T1 -mix (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Phoenix T1 -mix Gooische T1 -mix (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
MAANDAG 10 OKTOBER 2022
.. Gooische T1 -mix Maarssen T1 -mix (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong T1 -mix Zwaluwen T1 -mix (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Laren T1 -mix Fletiomare T1 -mix (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Buitenhout T1 -mix Gooische T2 -mix (8-0)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde T1 -mix Phoenix T1 -mix (5-3)final Nog niet bevestigd.
MAANDAG 17 OKTOBER 2022
.. Maarssen T1 -mix Kampong T1 -mix (1-2)final Nog niet bevestigd.
MAANDAG 7 NOVEMBER 2022
.. Fletiomare T1 -mix Kampong T1 -mix (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Maarssen T1 -mix Schaerweijde T1 -mix (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Gooische T2 -mix Laren T1 -mix (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen T1 -mix Gooische T1 -mix (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Phoenix T1 -mix Buitenhout T1 -mix (3-3)final Nog niet bevestigd.
MAANDAG 21 NOVEMBER 2022
.. Buitenhout T1 -mix Maarssen T1 -mix (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Gooische T1 -mix Fletiomare T1 -mix (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kampong T1 -mix Laren T1 -mix (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Phoenix T1 -mix Gooische T2 -mix (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde T1 -mix Zwaluwen T1 -mix (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.

Het complete wedstrijdschema van de poule
MAANDAG 13 MAART 2023
  Laren T1 -mix Gooische T1 -mix 0:00 Sportpark Eemnesserweg
  Zwaluwen T1 -mix Buitenhout T1 -mix 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Fletiomare T1 -mix Schaerweijde T1 -mix 0:00 Fletiomare Novum
  Gooische T2 -mix Kampong T1 -mix 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Maarssen T1 -mix Phoenix T1 -mix 20:30 Sportpark Oostwaard
MAANDAG 27 MAART 2023
  Gooische T1 -mix Kampong T1 -mix 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Schaerweijde T1 -mix Laren T1 -mix 0:00 Schaerweijde
  Maarssen T1 -mix Gooische T2 -mix 20:30 Sportpark Oostwaard
  Buitenhout T1 -mix Fletiomare T1 -mix 20:30 Sportpark Buitenhout
  Phoenix T1 -mix Zwaluwen T1 -mix 20:45 Sportpark Koeburgweg
MAANDAG 17 APRIL 2023
  Gooische T1 -mix Gooische T2 -mix 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Kampong T1 -mix Schaerweijde T1 -mix 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Zwaluwen T1 -mix Maarssen T1 -mix 0:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
  Fletiomare T1 -mix Phoenix T1 -mix 0:00 Fletiomare Novum
  Laren T1 -mix Buitenhout T1 -mix 0:00 Sportpark Eemnesserweg
MAANDAG 8 MEI 2023
  Schaerweijde T1 -mix Gooische T1 -mix 0:00 Schaerweijde
  Gooische T2 -mix Zwaluwen T1 -mix 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Buitenhout T1 -mix Kampong T1 -mix 20:30 Sportpark Buitenhout
  Maarssen T1 -mix Fletiomare T1 -mix 20:30 Sportpark Oostwaard
  Phoenix T1 -mix Laren T1 -mix 20:45 Sportpark Koeburgweg

Powered by LISA