volg ons op:
100 Rabobank en Kampong balletjes.png 110 Kids Kick-off.png 120 H1.png 125 Klapperboom vanuit spelerstunnel.png 130 D1.png 135 Hockeybal en deel pion.png 140 Buddy Kellerman.jpg 150 BlauwHartTips.jpg 155 Rolstoelers.jpg 160 Terras.png 165 David Harte.jpg 170 Pionnen.png 175 Sproeier.jpg 180 BlauwHartTips.jpg 185 Philip Meulenbroek.jpg 190 clubhuisfotowand.jpg 195 Shirts2.jpg 200 Zonnebril.jpg 210 Jongens op het veld ruggen.jpg
Jeugd
Senioren

Trimhockey T2mix


Spelers Trimhockey T2mix


Wedstrijdschema
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
10 okt MMHC Voordaan T1
15
20:15 21:00 uit route
7 nov Hockey Club Houten T1
20:00 20:30 thuis Kunstgras veld 7
21 nov DMHC Shinty T2
15
uit route
20 mrt Hockeyclub SCHC T1
thuis
27 mrt HC Leerdam T1
30
uit route
24 apr Schaerweijde T2
15
uit route
15 mei HMHC T1
thuis
22 mei MMHC Voordaan T1
thuis
4 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Shinty T1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Shinty T2 2 6 2 0 0 2 0 0
3 SCHC T1 2 3 1 0 1 4 1 0
4 Voordaan T1 1 3 1 0 0 1 0 0
5 Schaerweijde T2 1 3 1 0 0 1 0 0
6 Houten T1 2 3 1 0 1 4 4 0
7 Hilversum T1 2 3 1 0 1 1 1 0
8 Kampong T2 2 0 0 0 2 0 2 0
9 Leerdam T1 2 0 0 0 2 0 5 0


Uitslagen
MAANDAG 12 SEPTEMBER 2022
.. Houten T1 SCHC T1 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Shinty T2 Hilversum T1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan T1 Leerdam T1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
MAANDAG 19 SEPTEMBER 2022
.. Kampong T2 Schaerweijde T2 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
MAANDAG 26 SEPTEMBER 2022
.. Hilversum T1 Kampong T2 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Leerdam T1 Houten T1 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. SCHC T1 Shinty T2 (0-1)final Nog niet bevestigd.

Het complete wedstrijdschema van de poule
MAANDAG 3 OKTOBER 2022
  Schaerweijde T2 Voordaan T1 20:45 Schaerweijde
MAANDAG 10 OKTOBER 2022
  Shinty T2 Leerdam T1 0:00 Beerschoten-Willinksburg
  Voordaan T1 Kampong T2 21:00 Sportpark Bos
  SCHC T1 Hilversum T1 21:00 Sportpark Kees Boekelaan
MAANDAG 31 OKTOBER 2022
  Houten T1 Schaerweijde T2 20:30 Groene Hoon
MAANDAG 7 NOVEMBER 2022
  Hilversum T1 Voordaan T1 0:00 Sportpark Loosdrecht
  Leerdam T1 SCHC T1 0:00 Sportpark Glaspark
  Kampong T2 Houten T1 20:30 Laan van Maarschalkerweerd
MAANDAG 14 NOVEMBER 2022
  Schaerweijde T2 Shinty T2 20:45 Schaerweijde
MAANDAG 21 NOVEMBER 2022
  Shinty T2 Kampong T2 0:00 Beerschoten-Willinksburg
  Leerdam T1 Hilversum T1 0:00 Sportpark Glaspark
  Houten T1 Voordaan T1 20:30 Groene Hoon
MAANDAG 28 NOVEMBER 2022
  SCHC T1 Schaerweijde T2 21:00 Sportpark Kees Boekelaan
MAANDAG 13 MAART 2023
  Voordaan T1 Shinty T2 0:00 Sportpark Bos
  Houten T1 Hilversum T1 0:00 Groene Hoon
MAANDAG 20 MAART 2023
  Kampong T2 SCHC T1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Schaerweijde T2 Leerdam T1 0:00 Schaerweijde
MAANDAG 27 MAART 2023
  Leerdam T1 Kampong T2 0:00 Sportpark Glaspark
  Shinty T2 Houten T1 0:00 Beerschoten-Willinksburg
  SCHC T1 Voordaan T1 21:00 Sportpark Kees Boekelaan
MAANDAG 3 APRIL 2023
  Hilversum T1 Schaerweijde T2 0:00 Sportpark Loosdrecht
MAANDAG 17 APRIL 2023
  Leerdam T1 Voordaan T1 0:00 Sportpark Glaspark
  Hilversum T1 Shinty T2 0:00 Sportpark Loosdrecht
  SCHC T1 Houten T1 21:00 Sportpark Kees Boekelaan
MAANDAG 24 APRIL 2023
  Schaerweijde T2 Kampong T2 0:00 Schaerweijde
MAANDAG 8 MEI 2023
  Houten T1 Leerdam T1 0:00 Groene Hoon
  Shinty T2 SCHC T1 0:00 Beerschoten-Willinksburg
MAANDAG 15 MEI 2023
  Kampong T2 Hilversum T1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Voordaan T1 Schaerweijde T2 0:00 Sportpark Bos
MAANDAG 22 MEI 2023
  Schaerweijde T2 Houten T1 0:00 Schaerweijde
  Kampong T2 Voordaan T1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Hilversum T1 SCHC T1 0:00 Sportpark Loosdrecht
  Leerdam T1 Shinty T2 0:00 Sportpark Glaspark

Powered by LISA