volg ons op:
100 Rabobank en Kampong balletjes.png 110 Kids Kick-off.png 120 H1.png 125 Klapperboom vanuit spelerstunnel.png 130 D1.png 135 Hockeybal en deel pion.png 140 Buddy Kellerman.jpg 150 BlauwHartTips.jpg 155 Rolstoelers.jpg 160 Terras.png 165 David Harte.jpg 170 Pionnen.png 175 Sproeier.jpg 180 BlauwHartTips.jpg 185 Philip Meulenbroek.jpg 190 clubhuisfotowand.jpg 195 Shirts2.jpg 200 Zonnebril.jpg 210 Jongens op het veld ruggen.jpg
Jeugd
Senioren

Jongens Onder 14-05 zaal



Wedstrijdschema
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
5 feb MHV Maarssen JO14-4
0
09:40 10:10 thuis Randhorst, De
  Randhorst, De
Randweg 7
4191NN
GELDERMALSEN 
5 feb HC Geldermalsen JO14-1
0
09:00 09:30 uit Randhorst, De
  Randhorst, De
Randweg 7
4191NN
GELDERMALSEN 
12 feb MHC Fletiomare JO14-6
8
16:15 16:50 thuis Kamponghal XXL
  Kamponghal XXL
Ln van Maarschalkerweerd 14
3585LJ
UTRECHT 
12 feb HC Kromme Rijn JO14-1
8
14:55 15:30 thuis Kamponghal XXL
  Kamponghal XXL
Ln van Maarschalkerweerd 14
3585LJ
UTRECHT 
19 feb MHV Maarssen JO14-4
0
14:15 14:45 uit Stinzenhal
  Stinzenhal
Broekdijk Oost 28
3621LN
BREUKELEN UT 
19 feb DMHC Shinty JO14-2
0
14:55 15:25 thuis Stinzenhal
  Stinzenhal
Broekdijk Oost 28
3621LN
BREUKELEN UT 
4 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kromme Rijn JO14-1 6 18 6 0 0 25 5 0
2 Maarssen JO14-4 8 13 4 1 3 20 19 0
3 Fletiomare JO14-6 8 13 3 4 1 16 13 0
4 Shinty JO14-2 6 8 2 2 2 12 10 0
5 Geldermalsen JO14-1 6 6 1 3 2 11 12 0
6 Kampong JO14-5 6 5 1 2 3 8 11 0
7 Zwaluwen JO14-2 8 3 1 0 7 5 27 0


Uitslagen
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
.. Kromme Rijn JO14-1 Maarssen JO14-4 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Maarssen JO14-4 Zwaluwen JO14-2 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kromme Rijn JO14-1 Zwaluwen JO14-2 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare JO14-6 Geldermalsen JO14-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Shinty JO14-2 Geldermalsen JO14-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare JO14-6 Shinty JO14-2 (2-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
.. Zwaluwen JO14-2 Fletiomare JO14-6 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Maarssen JO14-4 Fletiomare JO14-6 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen JO14-2 Maarssen JO14-4 (1-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Shinty JO14-2 Kromme Rijn JO14-1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Kromme Rijn JO14-1 Kampong JO14-5 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. Shinty JO14-2 Kampong JO14-5 (4-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 8 JANUARI 2023
.. Maarssen JO14-4 Geldermalsen JO14-1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Geldermalsen JO14-1 Kromme Rijn JO14-1 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Maarssen JO14-4 Kromme Rijn JO14-1 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare JO14-6 Zwaluwen JO14-2 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen JO14-2 Kampong JO14-5 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare JO14-6 Kampong JO14-5 (0-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 15 JANUARI 2023
.. Kampong JO14-5 Zwaluwen JO14-2 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen JO14-2 Geldermalsen JO14-1 (2-7)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong JO14-5 Geldermalsen JO14-1 (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. Shinty JO14-2 Maarssen JO14-4 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare JO14-6 Maarssen JO14-4 (6-3)final Nog niet bevestigd.
.. Shinty JO14-2 Fletiomare JO14-6 (4-0)final Nog niet bevestigd.

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 5 FEBRUARI 2023
  Geldermalsen JO14-1 Kampong JO14-5 9:30 Randhorst, De
  Kampong JO14-5 Maarssen JO14-4 10:10 Randhorst, De
  Geldermalsen JO14-1 Maarssen JO14-4 10:50 Randhorst, De
  Zwaluwen JO14-2 Shinty JO14-2 13:30 Hoograven
  Kromme Rijn JO14-1 Shinty JO14-2 14:10 Hoograven
  Zwaluwen JO14-2 Kromme Rijn JO14-1 14:50 Hoograven
ZONDAG 12 FEBRUARI 2023
  Geldermalsen JO14-1 Shinty JO14-2 11:30 Randhorst, De
  Shinty JO14-2 Zwaluwen JO14-2 12:10 Randhorst, De
  Geldermalsen JO14-1 Zwaluwen JO14-2 12:50 Randhorst, De
  Kampong JO14-5 Kromme Rijn JO14-1 15:30 Kamponghal XXL
  Fletiomare JO14-6 Kromme Rijn JO14-1 16:10 Kamponghal XXL
  Kampong JO14-5 Fletiomare JO14-6 16:50 Kamponghal XXL
ZATERDAG 18 FEBRUARI 2023
  Kromme Rijn JO14-1 Fletiomare JO14-6 17:45 Sportdome Bunnik
  Geldermalsen JO14-1 Fletiomare JO14-6 18:25 Sportdome Bunnik
  Kromme Rijn JO14-1 Geldermalsen JO14-1 19:05 Sportdome Bunnik
ZONDAG 19 FEBRUARI 2023
  Maarssen JO14-4 Kampong JO14-5 14:45 Stinzenhal
  Kampong JO14-5 Shinty JO14-2 15:25 Stinzenhal
  Maarssen JO14-4 Shinty JO14-2 16:05 Stinzenhal

Powered by LISA