volg ons op:
100 Rabobank en Kampong balletjes.png 110 Kids Kick-off.png 120 H1.png 125 Klapperboom vanuit spelerstunnel.png 130 D1.png 135 Hockeybal en deel pion.png 140 Buddy Kellerman.jpg 150 BlauwHartTips.jpg 155 Rolstoelers.jpg 160 Terras.png 165 David Harte.jpg 170 Pionnen.png 175 Sproeier.jpg 180 BlauwHartTips.jpg 185 Philip Meulenbroek.jpg 190 clubhuisfotowand.jpg 195 Shirts2.jpg 200 Zonnebril.jpg 210 Jongens op het veld ruggen.jpg
Jeugd
Senioren

Meisjes Onder 10-04 zaal



Wedstrijdschema
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 feb 't Spandersbosch MO10-3
0
09:40 10:10 uit Topsportcentrum Almere Poort
  Topsportcentrum Almere Poort
Pierre de Coubertinlaan 7
1362LA
ALMERE 
12 feb Almeerse HC MO10-3
0
09:00 09:30 uit Topsportcentrum Almere Poort
  Topsportcentrum Almere Poort
Pierre de Coubertinlaan 7
1362LA
ALMERE 
18 feb 't Spandersbosch MO10-3
8
12:55 13:30 thuis Kamponghal XXL
  Kamponghal XXL
Ln van Maarschalkerweerd 14
3585LJ
UTRECHT 
18 feb M.H.C. Weesp MO10-1
8
14:15 14:50 thuis Kamponghal XXL
  Kamponghal XXL
Ln van Maarschalkerweerd 14
3585LJ
UTRECHT 
2 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.



Het complete wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 11 FEBRUARI 2023
  Spandersbosch MO10-3 Muiden MO10-1 9:30 Hilversum Hockey Dome
  Muiden MO10-1 Laren MO10-Geel 10:10 Hilversum Hockey Dome
  Spandersbosch MO10-3 Laren MO10-Geel 10:50 Hilversum Hockey Dome
  Weesp MO10-1 Almere MO10-3 11:00 Aetsveld
  Naarden MO10-5 Almere MO10-3 11:40 Aetsveld
  Weesp MO10-1 Naarden MO10-5 12:20 Aetsveld
ZONDAG 12 FEBRUARI 2023
  Almere MO10-3 Kampong MO10-4 9:30 Topsportcentrum Almere Poort
  Spandersbosch MO10-3 Kampong MO10-4 10:10 Topsportcentrum Almere Poort
  Almere MO10-3 Spandersbosch MO10-3 10:50 Topsportcentrum Almere Poort
  Muiden MO10-1 Naarden MO10-5 13:00 Fuik, De
  Naarden MO10-5 Weesp MO10-1 13:40 Fuik, De
  Muiden MO10-1 Weesp MO10-1 14:20 Fuik, De
ZATERDAG 18 FEBRUARI 2023
  Kampong MO10-4 Spandersbosch MO10-3 13:30 Kamponghal XXL
  Laren MO10-Geel Muiden MO10-1 13:30 Weetabix Hal Laren
  Almere MO10-3 Muiden MO10-1 14:10 Weetabix Hal Laren
  Spandersbosch MO10-3 Weesp MO10-1 14:10 Kamponghal XXL
  Kampong MO10-4 Weesp MO10-1 14:50 Kamponghal XXL
  Laren MO10-Geel Almere MO10-3 14:50 Weetabix Hal Laren
ZONDAG 19 FEBRUARI 2023
  Almere MO10-3 Weesp MO10-1 9:30 Topsportcentrum Almere Poort
  Weesp MO10-1 Laren MO10-Geel 10:10 Topsportcentrum Almere Poort
  Almere MO10-3 Laren MO10-Geel 10:50 Topsportcentrum Almere Poort

Powered by LISA