volg ons op:
01. Vrijwilligers2019Caroussel.jpg 1.Dames1.jpg 10.Vrijwilligers.jpg 2. BlauwHartTips.jpg 2. DavidHarte.jpg 2. Shirts2.jpg 3. CDfeest.jpg 3.Zonnebril.jpg 4. BlauwHartTips.jpg 4. Rolstoelers.jpg 5. Jongens op het veld ruggen.jpg 5.Philip Meulenbroek.jpg 6. BlauwHartTips.jpg 6. Buddy SanderdeWijn.jpg 6. Volle Klapperboom 20 mei.jpg 8.clubhuisfotowand.jpg 9. Ballentassen.jpg 9.taartentoernooi.jpg 99Heren1 play-offs.jpg
Jeugd
Senioren

Heren 01


Spelers Heren 01

Lars Balk
Bram van Battum
Ties Ceulemans
Jonas de Geus
David Harte
Martijn Havenga
Jip Janssen
Bjorn Kellerman
Robbert Kemperman
Silas Lageman
Jasper Luijkx
Pepijn Luijkx
Boet Phijffer
Terrance Pieters
Floris de Ridder
Casper Roelofs
Derck de Vilder
Koen Visser
Sander de Wijn
David Wolff

Wedstrijdschema
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
3 mei 1395 HC Oranje Rood H1
uit route
10 mei 1329 Hockey Club Rotterdam H1
thuis
1 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bloemendaal H1 15 41 13 2 0 54 18 0
2 Den Bosch H1 15 34 11 1 3 39 22 0
3 HGC H1 15 32 10 2 3 45 30 0
4 Kampong H1 15 27 8 3 4 42 31 0
5 Rotterdam H1 15 27 8 3 4 38 32 0
6 Oranje-Rood H1 15 23 7 2 6 40 33 0
7 Amsterdam H1 15 23 6 5 4 44 28 0
8 Pinoké H1 15 21 6 3 6 36 33 0
9 Tilburg H1 15 13 4 1 10 25 43 0
10 Klein Zwitserland H1 15 10 3 1 11 17 43 0
11 Hurley H1 15 4 1 1 13 24 51 0
12 Almere H1 15 2 0 2 13 20 60 0

Matrix
  Almere H1Amsterdam H1Bloemendaal H1HGC H1Hurley H1Kampong H1Klein Zwitserland H1Pinoké H1Rotterdam H1Den Bosch H1Tilburg H1Oranje-Rood H1
Almere H1   1-3 3-5 3-4 3-4 1-4 1-2 2-2 1-5
Amsterdam H1 7-1   1-2 7-3 1-0 3-3 7-1 2-3 2-2
Bloemendaal H1 4-0   4-0 6-0 2-1 3-2 1-1 3-1
HGC H1 5-1 2-3   2-2 2-2 2-1 3-0 3-2
Hurley H1 3-4 1-5 1-4   1-4 1-2 2-4 0-3
Kampong H1 4-3 2-2 4-2   4-1 3-1 2-1 1-3
Klein Zwitserland H1 1-1 1-5 0-2 2-5   1-5 1-4 0-2 2-1
Pinoké H1 6-1 1-1 4-5 1-2 1-0 3-3   2-1
Rotterdam H1 2-2 2-4 4-3 3-2 3-0   1-1 5-1 3-1
Den Bosch H1 5-0 2-1 2-1 4-1 3-1 2-3   3-1 3-2
Tilburg H1 1-0 0-5 0-6 3-2 2-3 3-2   3-4
Oranje-Rood H1 3-1 1-1 2-4 4-5 4-1 1-2 2-4 3-2  

Uitslagen
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Tilburg H1 Oranje-Rood H1 3-4 Definitief
.. Den Bosch H1 Almere H1 5-0 Definitief
.. Amsterdam H1 Pinoké H1 3-3 Definitief
.. HGC H1 Rotterdam H1 3-0 Definitief
.. Bloemendaal H1 Hurley H1 6-0 Definitief
.. Kampong H1 Klein Zwitserland H1 4-1 Definitief
VRIJDAG 20 SEPTEMBER 2019
.. Oranje-Rood H1 Den Bosch H1 2-4 Definitief
.. Rotterdam H1 Tilburg H1 5-1 Definitief
.. Pinoké H1 Bloemendaal H1 4-5 Definitief
.. Klein Zwitserland H1 HGC H1 0-2 Definitief
.. Hurley H1 Kampong H1 1-4 Definitief
.. Almere H1 Amsterdam H1 1-3 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Den Bosch H1 Rotterdam H1 2-3 Definitief
.. Almere H1 Pinoké H1 3-4 Definitief
.. Kampong H1 Bloemendaal H1 2-2 Definitief
.. HGC H1 Hurley H1 2-2 Definitief
.. Amsterdam H1 Oranje-Rood H1 2-2 Definitief
.. Tilburg H1 Klein Zwitserland H1 2-3 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Oranje-Rood H1 Almere H1 3-1 Definitief
.. Pinoké H1 Kampong H1 3-3 Definitief
.. Bloemendaal H1 HGC H1 4-0 Definitief
.. Hurley H1 Tilburg H1 2-4 Definitief
.. Klein Zwitserland H1 Den Bosch H1 0-2 Definitief
.. Rotterdam H1 Amsterdam H1 2-2 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Amsterdam H1 Klein Zwitserland H1 1-0 Definitief
.. Almere H1 Rotterdam H1 1-4 Definitief
.. Tilburg H1 Bloemendaal H1 0-5 Definitief
.. Den Bosch H1 Hurley H1 2-1 Definitief
.. Oranje-Rood H1 Pinoké H1 1-2 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Pinoké H1 HGC H1 1-2 Definitief
.. Hurley H1 Amsterdam H1 3-4 Definitief
.. Rotterdam H1 Oranje-Rood H1 3-1 Definitief
.. Kampong H1 Tilburg H1 2-1 Definitief
.. Bloemendaal H1 Den Bosch H1 3-1 Definitief
.. Klein Zwitserland H1 Almere H1 1-1 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Oranje-Rood H1 Klein Zwitserland H1 4-1 Definitief
.. Tilburg H1 HGC H1 0-6 Definitief
.. Den Bosch H1 Kampong H1 2-1 Definitief
.. Rotterdam H1 Pinoké H1 3-0 Definitief
.. Amsterdam H1 Bloemendaal H1 1-2 Definitief
.. Almere H1 Hurley H1 3-5 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Kampong H1 Amsterdam H1 4-3 Definitief
.. Klein Zwitserland H1 Rotterdam H1 1-4 Definitief
.. Hurley H1 Oranje-Rood H1 0-3 Definitief
.. Bloemendaal H1 Almere H1 4-0 Definitief
.. Pinoké H1 Tilburg H1 2-1 Definitief
.. HGC H1 Den Bosch H1 3-2 Definitief
ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
.. Klein Zwitserland H1 Pinoké H1 1-5 Definitief
.. Oranje-Rood H1 Bloemendaal H1 2-4 Definitief
.. Almere H1 Kampong H1 3-4 Definitief
.. Rotterdam H1 Hurley H1 4-3 Definitief
.. Amsterdam H1 HGC H1 7-3 Definitief
.. Den Bosch H1 Tilburg H1 3-1 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. HGC H1 Almere H1 5-1 Definitief
.. Hurley H1 Klein Zwitserland H1 1-2 Definitief
.. Tilburg H1 Amsterdam H1 1-0 Definitief
.. Bloemendaal H1 Rotterdam H1 1-1 Definitief
.. Kampong H1 Oranje-Rood H1 1-3 Definitief
.. Den Bosch H1 Pinoké H1 3-1 Definitief
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
.. Klein Zwitserland H1 Bloemendaal H1 1-5 Definitief
.. Pinoké H1 Hurley H1 1-0 Definitief
.. Rotterdam H1 Kampong H1 3-2 Definitief
.. Oranje-Rood H1 HGC H1 4-5 Definitief
.. Almere H1 Tilburg H1 2-2 Definitief
.. Amsterdam H1 Den Bosch H1 2-3 Definitief
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
.. Oranje-Rood H1 Tilburg H1 3-2 Definitief
.. Almere H1 Den Bosch H1 1-2 Definitief
.. Klein Zwitserland H1 Kampong H1 2-5 Definitief
.. Hurley H1 Bloemendaal H1 1-5 Definitief
.. Pinoké H1 Amsterdam H1 1-1 Definitief
.. Rotterdam H1 HGC H1 2-4 Definitief
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Amsterdam H1 Almere H1 7-1 Definitief
.. Den Bosch H1 Oranje-Rood H1 3-2 Definitief
.. Bloemendaal H1 Pinoké H1 3-2 Definitief
.. HGC H1 Klein Zwitserland H1 2-1 Definitief
.. Tilburg H1 Rotterdam H1 3-2 Definitief
.. Kampong H1 Hurley H1 4-2 Definitief
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
.. HGC H1 Kampong H1 2-2 Definitief
ZONDAG 1 MAART 2020
.. Oranje-Rood H1 Amsterdam H1 1-1 Definitief
.. Klein Zwitserland H1 Tilburg H1 2-1 Definitief
.. Bloemendaal H1 Kampong H1 2-1 Definitief
.. Hurley H1 HGC H1 1-4 Definitief
.. Pinoké H1 Almere H1 6-1 Definitief
.. Rotterdam H1 Den Bosch H1 1-1 Definitief
ZONDAG 8 MAART 2020
.. Kampong H1 Pinoké H1 3-1 Definitief
.. Almere H1 Oranje-Rood H1 1-5 Definitief
.. HGC H1 Bloemendaal H1 2-3 Definitief
.. Amsterdam H1 Rotterdam H1 7-1 Definitief
.. Den Bosch H1 Klein Zwitserland H1 4-1 Definitief
.. Tilburg H1 Hurley H1 3-2 Definitief

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 3 MEI 2020
  Almere H1 HGC H1 Sportp. 'Klein Brandt'
  Amsterdam H1 Tilburg H1 14:45 Wagener Stadion
  Klein Zwitserland H1 Hurley H1 Sportpark 'HCKZ'
  Oranje-Rood H1 Kampong H1 Genneper Parken
  Pinoké H1 Den Bosch H1 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Rotterdam H1 Bloemendaal H1 14:45 Sportpark Hazelaarweg
ZONDAG 10 MEI 2020
  Bloemendaal H1 Klein Zwitserland H1 Sportp. Aelbertsbergweg
  Den Bosch H1 Amsterdam H1 Oosterplas
  HGC H1 Oranje-Rood H1 14:45 Roggewoning (HGC)
  Hurley H1 Pinoké H1 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Kampong H1 Rotterdam H1 Laan van Maarschalkerweerd
  Tilburg H1 Almere H1 Sportp. Bredaseweg

Powered by LISA