volg ons op:
100 Rabobank en Kampong balletjes.png 110 Kids Kick-off.png 120 H1.png 125 Klapperboom vanuit spelerstunnel.png 130 D1.png 135 Hockeybal en deel pion.png 140 Buddy Kellerman.jpg 150 BlauwHartTips.jpg 155 Rolstoelers.jpg 160 Terras.png 165 David Harte.jpg 170 Pionnen.png 175 Sproeier.jpg 180 BlauwHartTips.jpg 185 Philip Meulenbroek.jpg 190 clubhuisfotowand.jpg 195 Shirts2.jpg 200 Zonnebril.jpg 210 Jongens op het veld ruggen.jpg
Jeugd
Senioren

Dames 01


Spelers Dames 01

Babette Backers
Vanessa Blockmans
Mabel Brands
Luna Fokke
Julia van den Heuvel
Pam Imhof
Eline Jansen
Ayeisha Mcferran
Gabrielle Mosch
Noor van den Nieuwenhof
Malou Pheninckx
Maria del Pilar Romang
Michelle Simons
Carlijn Tukkers
Bente van der Veldt
Laura van Weeren
Bieke Wijnmaalen
Carmen Wijsman
Tess Zweers

Wedstrijdschema
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
22 okt 594 Hockeyclub SCHC D1
19:00 20:30 thuis De Klapperboom
24 okt 705 HC Oranje Rood D1
11:15 12:45 uit route
31 okt 595 AH & BC D1
11:15 12:45 thuis De Klapperboom
7 nov 673 Klein Zwitserland D1
50
uit route
14 nov 641 HGC D1
50
10:25 12:45 uit route
21 nov 596 Pinoké D1
11:15 12:45 thuis De Klapperboom
6 mrt 685 hdm D1
50
uit route
13 mrt 597 THC Hurley D1
thuis
20 mrt 697 Hockeyclub 's-Hertogenbosch D1
45
uit route
24 mrt 598 HC Bloemendaal D1
thuis
27 mrt 599 HV Victoria D1
thuis
10 apr 633 Hockeyclub SCHC D1
20
10:55 12:45 uit route
16 apr 600 HC Oranje Rood D1
20
thuis
24 apr 623 AH & BC D1
35
10:40 12:45 uit route
1 mei 601 Klein Zwitserland D1
thuis
8 thuiswedstrijden en 7 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Den Bosch D1 7 19 6 1 0 29 8 0
2 HGC D1 7 16 5 1 1 13 6 0
3 Amsterdam D1 7 14 4 2 1 20 11 0
4 SCHC D1 7 13 3 4 0 14 7 0
5 Pinoké D1 7 12 4 0 3 16 16 0
6 Hurley D1 7 10 3 1 3 11 13 0
7 hdm D1 7 9 2 3 2 9 9 0
8 Victoria D1 7 6 2 0 5 12 19 0
9 Bloemendaal D1 7 5 1 2 4 11 20 0
10 Kampong D1 7 5 1 2 4 7 16 0
11 Klein Zwitserland D1 7 4 1 1 5 7 20 0
12 Oranje-Rood D1 7 3 0 3 4 8 12 0

Matrix
  Hurley D1Kampong D1Victoria D1Amsterdam D1SCHC D1HGC D1Pinoké D1Bloemendaal D1Klein Zwitserland D1hdm D1Den Bosch D1Oranje-Rood D1
Hurley D1   3-0 0-3 1-0
Kampong D1   1-2 1-1 1-5
Victoria D1 3-1 1-2   4-1 2-3
Amsterdam D1   3-1 2-1 1-1 2-1
SCHC D1 2-2   1-1 0-0 2-2
HGC D1 3-0   3-1 2-0 1-0
Pinoké D1 2-0 5-3 1-4  
Bloemendaal D1 1-2 2-2   1-7
Klein Zwitserland D1 0-7 1-2 0-3 2-3  
hdm D1 5-2   1-4 1-0
Den Bosch D1 4-2 4-0 3-1  
Oranje-Rood D1 2-2 2-3 2-2 1-1  

Uitslagen
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. Den Bosch D1 Pinoké D1 3-1 Definitief
.. Oranje-Rood D1 Bloemendaal D1 2-2 Definitief
.. SCHC D1 Amsterdam D1 2-2 Definitief
.. Victoria D1 Klein Zwitserland D1 2-3 Definitief
.. Kampong D1 HGC D1 1-2 Definitief
.. Hurley D1 hdm D1 1-0 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. Amsterdam D1 Oranje-Rood D1 2-1 Definitief
.. Klein Zwitserland D1 SCHC D1 1-2 Definitief
.. HGC D1 Victoria D1 3-0 Definitief
.. Pinoké D1 Kampong D1 2-0 Definitief
.. Bloemendaal D1 Hurley D1 1-2 Definitief
.. hdm D1 Den Bosch D1 1-4 Definitief
DONDERDAG 23 SEPTEMBER 2021
.. Den Bosch D1 Hurley D1 4-2 Definitief
.. Oranje-Rood D1 Klein Zwitserland D1 1-1 Definitief
.. Amsterdam D1 Bloemendaal D1 2-1 Definitief
.. Kampong D1 hdm D1 1-1 Definitief
.. Victoria D1 Pinoké D1 4-1 Definitief
.. SCHC D1 HGC D1 1-1 Definitief
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
.. Pinoké D1 SCHC D1 1-4 Definitief
.. Bloemendaal D1 Den Bosch D1 1-7 Definitief
.. Klein Zwitserland D1 Amsterdam D1 0-7 Definitief
.. Hurley D1 Kampong D1 3-0 Definitief
.. hdm D1 Victoria D1 5-2 Definitief
.. HGC D1 Oranje-Rood D1 1-0 Definitief
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
.. Victoria D1 Hurley D1 3-1 Definitief
.. Amsterdam D1 HGC D1 3-1 Definitief
.. Kampong D1 Den Bosch D1 1-5 Definitief
.. Klein Zwitserland D1 Bloemendaal D1 2-3 Definitief
.. Oranje-Rood D1 Pinoké D1 2-3 Definitief
.. SCHC D1 hdm D1 0-0 Definitief
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
.. HGC D1 Klein Zwitserland D1 2-0 Definitief
.. Pinoké D1 Amsterdam D1 5-3 Definitief
.. Bloemendaal D1 Kampong D1 2-2 Definitief
.. hdm D1 Oranje-Rood D1 1-0 Definitief
.. Den Bosch D1 Victoria D1 4-0 Definitief
.. Hurley D1 SCHC D1 0-3 Definitief
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
.. Amsterdam D1 hdm D1 1-1 Definitief
.. SCHC D1 Den Bosch D1 2-2 Definitief
.. HGC D1 Bloemendaal D1 3-1 Definitief
.. Klein Zwitserland D1 Pinoké D1 0-3 Definitief
.. Oranje-Rood D1 Hurley D1 2-2 Definitief
.. Victoria D1 Kampong D1 1-2 Definitief

Het complete wedstrijdschema van de poule
VRIJDAG 22 OKTOBER 2021
  Bloemendaal D1 Victoria D1 20:30 Sportp. Aelbertsbergweg
  Den Bosch D1 Oranje-Rood D1 20:30 Oosterplas
  Hurley D1 Amsterdam D1 20:30 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Kampong D1 SCHC D1 20:30 Laan van Maarschalkerweerd
  Pinoké D1 HGC D1 20:30 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  hdm D1 Klein Zwitserland D1 20:30 Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
  Amsterdam D1 Den Bosch D1 12:10 Wagener Stadion
  HGC D1 hdm D1 12:45 Roggewoning (HGC)
  Klein Zwitserland D1 Hurley D1 12:45 Sportpark 'HCKZ'
  Oranje-Rood D1 Kampong D1 12:45 Genneper Parken
  Pinoké D1 Bloemendaal D1 12:45 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  SCHC D1 Victoria D1 12:45 Sportpark Kees Boekelaan
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
  Den Bosch D1 Klein Zwitserland D1 12:45 Oosterplas
  Hurley D1 HGC D1 12:45 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Kampong D1 Amsterdam D1 12:45 Laan van Maarschalkerweerd
  SCHC D1 Bloemendaal D1 12:45 Sportpark Kees Boekelaan
  Victoria D1 Oranje-Rood D1 12:45 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  hdm D1 Pinoké D1 12:10 Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
  Amsterdam D1 Victoria D1 12:45 Wagener Stadion
  Bloemendaal D1 hdm D1 Sportp. Aelbertsbergweg
  HGC D1 Den Bosch D1 12:45 Roggewoning (HGC)
  Klein Zwitserland D1 Kampong D1 Sportpark 'HCKZ'
  Oranje-Rood D1 SCHC D1 12:45 Genneper Parken
  Pinoké D1 Hurley D1 12:45 Amsterdamse Bos (Pinoké)
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
  Amsterdam D1 SCHC D1 12:45 Wagener Stadion
  Bloemendaal D1 Oranje-Rood D1 Sportp. Aelbertsbergweg
  HGC D1 Kampong D1 12:45 Roggewoning (HGC)
  Klein Zwitserland D1 Victoria D1 Sportpark 'HCKZ'
  Pinoké D1 Den Bosch D1 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  hdm D1 Hurley D1 Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
  Den Bosch D1 hdm D1 Oosterplas
  Hurley D1 Bloemendaal D1 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Kampong D1 Pinoké D1 12:45 Laan van Maarschalkerweerd
  Oranje-Rood D1 Amsterdam D1 12:45 Genneper Parken
  SCHC D1 Klein Zwitserland D1 12:45 Sportpark Kees Boekelaan
  Victoria D1 HGC D1 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 6 MAART 2022
  Bloemendaal D1 Amsterdam D1 Sportp. Aelbertsbergweg
  HGC D1 SCHC D1 12:45 Roggewoning (HGC)
  Hurley D1 Den Bosch D1 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Klein Zwitserland D1 Oranje-Rood D1 Sportpark 'HCKZ'
  Pinoké D1 Victoria D1 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  hdm D1 Kampong D1 Sportcomplex Groenendaal
VRIJDAG 11 MAART 2022
  Den Bosch D1 Amsterdam D1 Oosterplas
ZONDAG 13 MAART 2022
  Amsterdam D1 Klein Zwitserland D1 12:45 Wagener Stadion
  Den Bosch D1 Bloemendaal D1 Oosterplas
  Kampong D1 Hurley D1 Laan van Maarschalkerweerd
  Oranje-Rood D1 HGC D1 Genneper Parken
  SCHC D1 Pinoké D1 12:45 Sportpark Kees Boekelaan
  Victoria D1 hdm D1 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 20 MAART 2022
  Bloemendaal D1 Klein Zwitserland D1 Sportp. Aelbertsbergweg
  Den Bosch D1 Kampong D1 Oosterplas
  HGC D1 Amsterdam D1 12:45 Roggewoning (HGC)
  Hurley D1 Victoria D1 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Pinoké D1 Oranje-Rood D1 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  hdm D1 SCHC D1 Sportcomplex Groenendaal
DONDERDAG 24 MAART 2022
  Amsterdam D1 Pinoké D1 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Kampong D1 Bloemendaal D1 Laan van Maarschalkerweerd
  Klein Zwitserland D1 HGC D1 Sportpark 'HCKZ'
  Oranje-Rood D1 hdm D1 Genneper Parken
  SCHC D1 Hurley D1 20:30 Sportpark Kees Boekelaan
  Victoria D1 Den Bosch D1 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 27 MAART 2022
  Bloemendaal D1 HGC D1 Sportp. Aelbertsbergweg
  Den Bosch D1 SCHC D1 Oosterplas
  Hurley D1 Oranje-Rood D1 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Kampong D1 Victoria D1 Laan van Maarschalkerweerd
  Pinoké D1 Klein Zwitserland D1 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  hdm D1 Amsterdam D1 Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 10 APRIL 2022
  Amsterdam D1 Hurley D1 12:45 Wagener Stadion
  HGC D1 Pinoké D1 12:45 Roggewoning (HGC)
  Klein Zwitserland D1 hdm D1 Sportpark 'HCKZ'
  Oranje-Rood D1 Den Bosch D1 Genneper Parken
  SCHC D1 Kampong D1 12:45 Sportpark Kees Boekelaan
  Victoria D1 Bloemendaal D1 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZATERDAG 16 APRIL 2022
  Bloemendaal D1 Pinoké D1 Sportp. Aelbertsbergweg
  Hurley D1 Klein Zwitserland D1 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Kampong D1 Oranje-Rood D1 Laan van Maarschalkerweerd
  Victoria D1 SCHC D1 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  hdm D1 HGC D1 Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 24 APRIL 2022
  Amsterdam D1 Kampong D1 12:45 Wagener Stadion
  Bloemendaal D1 SCHC D1 Sportp. Aelbertsbergweg
  HGC D1 Hurley D1 12:45 Roggewoning (HGC)
  Klein Zwitserland D1 Den Bosch D1 Sportpark 'HCKZ'
  Oranje-Rood D1 Victoria D1 Genneper Parken
  Pinoké D1 hdm D1 Amsterdamse Bos (Pinoké)
ZONDAG 1 MEI 2022
  Den Bosch D1 HGC D1 Oosterplas
  Hurley D1 Pinoké D1 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Kampong D1 Klein Zwitserland D1 Laan van Maarschalkerweerd
  SCHC D1 Oranje-Rood D1 12:45 Sportpark Kees Boekelaan
  Victoria D1 Amsterdam D1 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  hdm D1 Bloemendaal D1 Sportcomplex Groenendaal

Powered by LISA