volg ons op:
100 Rabobank en Kampong balletjes.png 110 Kids Kick-off.png 120 H1.png 125 Klapperboom vanuit spelerstunnel.png 130 D1.png 135 Hockeybal en deel pion.png 140 Buddy Kellerman.jpg 150 BlauwHartTips.jpg 155 Rolstoelers.jpg 160 Terras.png 165 David Harte.jpg 170 Pionnen.png 175 Sproeier.jpg 180 BlauwHartTips.jpg 185 Philip Meulenbroek.jpg 190 clubhuisfotowand.jpg 195 Shirts2.jpg 200 Zonnebril.jpg 210 Jongens op het veld ruggen.jpg
Jeugd
Senioren

Heren 01


Spelers Heren 01

Lars Balk
Bram van Battum
Ties Ceulemans
Caspar Dobbelaar
Jonas de Geus
Mats Gruter
David Harte
Jip Janssen
Bjorn Kellerman
Robbert Kemperman
Moritz Kentmann
Silas Lageman
Boet Phijffer
Terrance Pieters
Freek Schwartz
Julius Schwartz
Daan Smits
Tom Verheijen
Derck de Vilder
Sander de Wijn

Wedstrijdschema
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
21 okt 495 AH & BC H1
19:00 20:30 thuis De Klapperboom
24 okt 573 HC Oranje Rood Oranje-Rood H1
13:15 14:45 uit route
31 okt 496 HGC H1
13:15 14:45 thuis De Klapperboom
4 nov 549 Hockeyclub 's-Hertogenbosch H1
45
15:45 18:00 uit route
7 nov 519 Pinoké H1
35
12:40 14:45 uit route
14 nov 530 Hockey Club Rotterdam H1
50
12:25 14:45 uit route
6 mrt 497 HC Tilburg H1
50
thuis
13 mrt 498 THC Hurley H1
thuis
20 mrt 465 HC Bloemendaal H1
60
uit route
27 mrt 499 Hockeyclub 's-Hertogenbosch H1
thuis
1 apr 544 Hockeyclub SCHC H1
20
18:40 20:30 uit route
3 apr 500 Klein Zwitserland H1
thuis
10 apr 457 AH & BC H1
35
12:40 14:45 uit route
24 apr 501 HC Oranje Rood H1
35
thuis
1 mei 480 HGC H1
50
12:25 14:45 uit route
8 mei 502 Pinoké H1
thuis
8 thuiswedstrijden en 8 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bloemendaal H1 7 19 6 1 0 18 8 0
2 Amsterdam H1 7 13 4 1 2 22 15 0
3 HGC H1 7 13 4 1 2 17 12 0
4 Oranje-Rood H1 7 13 4 1 2 17 13 0
5 Klein Zwitserland H1 7 13 4 1 2 16 14 0
6 Kampong H1 6 12 4 0 2 20 7 0
7 Pinoké H1 7 12 4 0 3 27 15 0
8 Den Bosch H1 6 8 2 2 2 15 19 0
9 Rotterdam H1 7 7 2 1 4 15 12 0
10 SCHC H1 7 5 1 2 4 12 33 0
11 Tilburg H1 7 3 1 0 6 11 25 0
12 Hurley H1 7 0 0 0 7 9 26 0

Matrix
  Amsterdam H1Bloemendaal H1HGC H1Hurley H1Kampong H1Klein Zwitserland H1Pinoké H1Rotterdam H1SCHC H1Den Bosch H1Tilburg H1Oranje-Rood H1
Amsterdam H1   2-4 2-3 2-0 3-0
Bloemendaal H1   2-1 2-1 3-0
HGC H1   2-1 3-2 4-1 1-2
Hurley H1   1-2 0-8 2-3
Kampong H1 0-2   1-0 9-2
Klein Zwitserland H1 2-1   3-1 4-3 3-5
Pinoké H1 3-6 1-2   5-1
Rotterdam H1 4-2 0-0   3-4
SCHC H1 3-3 2-2 3-2 0-8  
Den Bosch H1 3-3 2-7   1-1
Tilburg H1 2-4 4-1 0-7  
Oranje-Rood H1 2-4 1-2 4-1 2-1  

Uitslagen
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. Hurley H1 Pinoké H1 0-8 Definitief
.. Den Bosch H1 Oranje-Rood H1 1-1 Definitief
.. Kampong H1 Rotterdam H1 1-0 Definitief
.. Klein Zwitserland H1 Tilburg H1 4-3 Definitief
.. Bloemendaal H1 HGC H1 2-1 Definitief
.. SCHC H1 Amsterdam H1 3-3 Definitief
VRIJDAG 17 SEPTEMBER 2021
.. HGC H1 Den Bosch H1 3-2 Definitief
.. Amsterdam H1 Klein Zwitserland H1 2-3 Definitief
.. Oranje-Rood H1 SCHC H1 4-1 Definitief
.. Pinoké H1 Bloemendaal H1 1-2 Definitief
.. Tilburg H1 Kampong H1 0-7 Definitief
.. Rotterdam H1 Hurley H1 4-2 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. SCHC H1 HGC H1 2-2 Definitief
.. Den Bosch H1 Pinoké H1 2-7 Definitief
.. Bloemendaal H1 Rotterdam H1 3-0 Definitief
.. Amsterdam H1 Tilburg H1 3-0 Definitief
.. Klein Zwitserland H1 Oranje-Rood H1 3-5 Definitief
.. Hurley H1 Kampong H1 1-2 Definitief
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
.. Pinoké H1 SCHC H1 5-1 Definitief
.. Oranje-Rood H1 Amsterdam H1 2-4 Definitief
.. Kampong H1 Bloemendaal H1 0-2 Definitief
.. Tilburg H1 Hurley H1 4-1 Definitief
.. HGC H1 Klein Zwitserland H1 2-1 Definitief
.. Rotterdam H1 Den Bosch H1 3-4 Definitief
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
.. Klein Zwitserland H1 Pinoké H1 3-1 Definitief
.. SCHC H1 Rotterdam H1 0-8 Definitief
.. Oranje-Rood H1 Tilburg H1 2-1 Definitief
.. Amsterdam H1 HGC H1 2-4 Definitief
.. Bloemendaal H1 Hurley H1 2-1 Definitief
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
.. Hurley H1 Den Bosch H1 2-3 Definitief
.. Pinoké H1 Amsterdam H1 3-6 Definitief
.. Rotterdam H1 Klein Zwitserland H1 0-0 Definitief
.. Tilburg H1 Bloemendaal H1 2-4 Definitief
.. HGC H1 Oranje-Rood H1 1-2 Definitief
.. Kampong H1 SCHC H1 9-2 Definitief
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
.. Klein Zwitserland H1 Kampong H1 2-1 Definitief
.. Amsterdam H1 Rotterdam H1 2-0 Definitief
.. Den Bosch H1 Bloemendaal H1 3-3 Definitief
.. SCHC H1 Hurley H1 3-2 Definitief
.. HGC H1 Tilburg H1 4-1 Definitief
.. Oranje-Rood H1 Pinoké H1 1-2 Definitief

Het complete wedstrijdschema van de poule
DONDERDAG 21 OKTOBER 2021
  Bloemendaal H1 SCHC H1 20:30 Sportp. Aelbertsbergweg
  Hurley H1 Klein Zwitserland H1 20:30 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Kampong H1 Amsterdam H1 20:30 Laan van Maarschalkerweerd
  Pinoké H1 HGC H1 20:30 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Rotterdam H1 Oranje-Rood H1 20:30 Sportpark Hazelaarweg
  Tilburg H1 Den Bosch H1 20:30 Sportpark Bredaseweg
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
  Amsterdam H1 Hurley H1 14:45 Wagener Stadion
  HGC H1 Rotterdam H1 14:45 Roggewoning (HGC)
  Klein Zwitserland H1 Bloemendaal H1 14:45 Sportpark 'HCKZ'
  Oranje-Rood H1 Kampong H1 14:45 Genneper Parken
  Pinoké H1 Tilburg H1 14:45 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  SCHC H1 Den Bosch H1 14:45 Sportpark Kees Boekelaan
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
  Bloemendaal H1 Amsterdam H1 14:45 Sportp. Aelbertsbergweg
  Den Bosch H1 Klein Zwitserland H1 14:45 Oosterplas
  Hurley H1 Oranje-Rood H1 14:45 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Kampong H1 HGC H1 14:45 Laan van Maarschalkerweerd
  Rotterdam H1 Pinoké H1 14:45 Sportpark Hazelaarweg
  SCHC H1 Tilburg H1 14:45 Sportpark Kees Boekelaan
DONDERDAG 4 NOVEMBER 2021
  Den Bosch H1 Kampong H1 18:00 Oosterplas
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
  Amsterdam H1 Den Bosch H1 14:45 Wagener Stadion
  HGC H1 Hurley H1 14:45 Roggewoning (HGC)
  Klein Zwitserland H1 SCHC H1 Sportpark 'HCKZ'
  Oranje-Rood H1 Bloemendaal H1 14:45 Genneper Parken
  Pinoké H1 Kampong H1 14:45 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Tilburg H1 Rotterdam H1 14:45 Sportpark Bredaseweg
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
  Amsterdam H1 SCHC H1 14:45 Wagener Stadion
  HGC H1 Bloemendaal H1 14:45 Roggewoning (HGC)
  Oranje-Rood H1 Den Bosch H1 14:45 Genneper Parken
  Pinoké H1 Hurley H1 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Rotterdam H1 Kampong H1 14:45 Sportpark Hazelaarweg
  Tilburg H1 Klein Zwitserland H1 Sportpark Bredaseweg
ZONDAG 6 MAART 2022
  Bloemendaal H1 Pinoké H1 Sportp. Aelbertsbergweg
  Den Bosch H1 HGC H1 Oosterplas
  Hurley H1 Rotterdam H1 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Kampong H1 Tilburg H1 Laan van Maarschalkerweerd
  Klein Zwitserland H1 Amsterdam H1 Sportpark 'HCKZ'
  SCHC H1 Oranje-Rood H1 14:45 Sportpark Kees Boekelaan
ZONDAG 13 MAART 2022
  HGC H1 SCHC H1 14:45 Roggewoning (HGC)
  Kampong H1 Hurley H1 Laan van Maarschalkerweerd
  Oranje-Rood H1 Klein Zwitserland H1 Genneper Parken
  Pinoké H1 Den Bosch H1 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Rotterdam H1 Bloemendaal H1 Sportpark Hazelaarweg
  Tilburg H1 Amsterdam H1 Sportpark Bredaseweg
ZONDAG 20 MAART 2022
  Amsterdam H1 Oranje-Rood H1 14:45 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Bloemendaal H1 Kampong H1 Sportp. Aelbertsbergweg
  Den Bosch H1 Rotterdam H1 Oosterplas
  Hurley H1 Tilburg H1 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Klein Zwitserland H1 HGC H1 Sportpark 'HCKZ'
  SCHC H1 Pinoké H1 14:45 Sportpark Kees Boekelaan
ZONDAG 27 MAART 2022
  HGC H1 Amsterdam H1 14:45 Roggewoning (HGC)
  Hurley H1 Bloemendaal H1 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Kampong H1 Den Bosch H1 Laan van Maarschalkerweerd
  Pinoké H1 Klein Zwitserland H1 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Rotterdam H1 SCHC H1 Sportpark Hazelaarweg
  Tilburg H1 Oranje-Rood H1 Sportpark Bredaseweg
VRIJDAG 1 APRIL 2022
  Amsterdam H1 Pinoké H1 20:30 Wagener Stadion
  Bloemendaal H1 Tilburg H1 Sportp. Aelbertsbergweg
  Den Bosch H1 Hurley H1 Oosterplas
  Klein Zwitserland H1 Rotterdam H1 Sportpark 'HCKZ'
  Oranje-Rood H1 HGC H1 Genneper Parken
  SCHC H1 Kampong H1 20:30 Sportpark Kees Boekelaan
ZONDAG 3 APRIL 2022
  Bloemendaal H1 Den Bosch H1 Sportp. Aelbertsbergweg
  Hurley H1 SCHC H1 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Kampong H1 Klein Zwitserland H1 Laan van Maarschalkerweerd
  Pinoké H1 Oranje-Rood H1 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Rotterdam H1 Amsterdam H1 Sportpark Hazelaarweg
  Tilburg H1 HGC H1 Sportpark Bredaseweg
ZONDAG 10 APRIL 2022
  Amsterdam H1 Kampong H1 14:45 Wagener Stadion
  Den Bosch H1 Tilburg H1 Oosterplas
  HGC H1 Pinoké H1 14:45 Roggewoning (HGC)
  Klein Zwitserland H1 Hurley H1 Sportpark 'HCKZ'
  Oranje-Rood H1 Rotterdam H1 Genneper Parken
  SCHC H1 Bloemendaal H1 14:45 Sportpark Kees Boekelaan
ZONDAG 24 APRIL 2022
  Bloemendaal H1 Klein Zwitserland H1 Sportp. Aelbertsbergweg
  Den Bosch H1 SCHC H1 Oosterplas
  Hurley H1 Amsterdam H1 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Kampong H1 Oranje-Rood H1 Laan van Maarschalkerweerd
  Rotterdam H1 HGC H1 Sportpark Hazelaarweg
  Tilburg H1 Pinoké H1 Sportpark Bredaseweg
ZONDAG 1 MEI 2022
  Amsterdam H1 Bloemendaal H1 14:45 Wagener Stadion
  HGC H1 Kampong H1 14:45 Roggewoning (HGC)
  Klein Zwitserland H1 Den Bosch H1 Sportpark 'HCKZ'
  Oranje-Rood H1 Hurley H1 Genneper Parken
  Pinoké H1 Rotterdam H1 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Tilburg H1 SCHC H1 Sportpark Bredaseweg
ZONDAG 8 MEI 2022
  Bloemendaal H1 Oranje-Rood H1 Sportp. Aelbertsbergweg
  Den Bosch H1 Amsterdam H1 Oosterplas
  Hurley H1 HGC H1 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Kampong H1 Pinoké H1 Laan van Maarschalkerweerd
  Rotterdam H1 Tilburg H1 Sportpark Hazelaarweg
  SCHC H1 Klein Zwitserland H1 14:45 Sportpark Kees Boekelaan

Powered by LISA