volg ons op:
100 Rabobank en Kampong balletjes.png 110 Kids Kick-off.png 120 H1.png 125 Klapperboom vanuit spelerstunnel.png 130 D1.png 135 Hockeybal en deel pion.png 140 Buddy Kellerman.jpg 150 BlauwHartTips.jpg 155 Rolstoelers.jpg 160 Terras.png 165 David Harte.jpg 170 Pionnen.png 175 Sproeier.jpg 180 BlauwHartTips.jpg 185 Philip Meulenbroek.jpg 190 clubhuisfotowand.jpg 195 Shirts2.jpg 200 Zonnebril.jpg 210 Jongens op het veld ruggen.jpg
Jeugd
Senioren

Dames 01


Spelers Dames 01

Babette Backers
Laura Barrios Navarro
Vanessa Blockmans
Caroline Bos
Mabel Brands
Madison Fitzpatrick
Kendra Fitzpatrick
Luna Fokke
Pam Imhof
Eline Jansen
Ayeisha Mcferran
Delfina Merino
Pien Molenaar
Noor van den Nieuwenhof
Malou Pheninckx
Carlijn Tukkers
Bente van der Veldt
Maria de Vries
Lidewij Welten
Bieke Wijnmaalen
Carmen Wijsman
Tess Zweers

Ondersteuning Dames 01

D:\Internet\root\www\vhosts\stickweb.nl\httpdocs\files\spelerfotos\166695.jpg
Jeroen Schoenmakers
D:\Internet\root\www\vhosts\stickweb.nl\httpdocs\files\spelerfotos\166695.jpg
Eline Vermeulen
D:\Internet\root\www\vhosts\stickweb.nl\httpdocs\files\spelerfotos\166695.jpg
Emiel Mellaard
D:\Internet\root\www\vhosts\stickweb.nl\httpdocs\files\spelerfotos\166695.jpg
Babette Backers
D:\Internet\root\www\vhosts\stickweb.nl\httpdocs\files\spelerfotos\166695.jpg
Ayeisha Mcferran
Marielle Hoogendoorn
D:\Internet\root\www\vhosts\stickweb.nl\httpdocs\files\spelerfotos\166695.jpg
Amarins Bottema
D:\Internet\root\www\vhosts\stickweb.nl\httpdocs\files\spelerfotos\166695.jpg
Nilantha Couwenberg
D:\Internet\root\www\vhosts\stickweb.nl\httpdocs\files\spelerfotos\166695.jpg
Doremiek Verdijk
Bodi Fok

Wedstrijdschema
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
5 mrt HC Tilburg D1
11:15 12:45 uit route
11 mrt THC Hurley D1
15:00 16:30 thuis De Klapperboom
19 mrt Hockey Club Rotterdam D1
50
10:25 12:45 uit route
25 mrt Klein Zwitserland D1
17:00 18:30 thuis De Klapperboom
2 apr HGC D1
50
10:25 12:45 uit route
16 apr AH & BC D1
11:15 12:45 thuis
22 apr hdm D1
50
16:10 18:30 uit route
30 apr HC Bloemendaal D1
11:15 12:45 thuis
7 mei Pinoké D1
35
10:40 12:45 uit route
14 mei Hockeyclub 's-Hertogenbosch D1
11:15 12:45 thuis
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 SCHC D1 11 31 10 1 0 43 8 0
2 Amsterdam D1 11 28 9 1 1 37 8 0
3 Den Bosch D1 12 28 9 1 2 29 10 0
4 Hurley D1 11 17 5 2 4 16 13 0
5 HGC D1 12 16 5 1 6 22 19 0
6 Pinoké D1 11 15 4 3 4 13 17 0
7 HDM D1 12 14 4 2 6 17 23 0
8 Bloemendaal D1 11 13 4 1 6 15 24 0
9 Tilburg D1 11 13 4 1 6 10 20 0
10 Rotterdam D1 12 11 3 2 7 16 28 0
11 Kampong D1 11 10 3 1 7 16 32 0
12 Klein Zwitserland D1 11 0 0 0 11 8 40 0


Uitslagen
ZATERDAG 3 SEPTEMBER 2022
.. Klein Zwitserland D1 Amsterdam D1 (2-7)final Nog niet bevestigd.
.. Hurley D1 Bloemendaal D1 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 4 SEPTEMBER 2022
.. HGC D1 Den Bosch D1 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam D1 HDM D1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Tilburg D1 Pinoké D1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. SCHC D1 Kampong D1 (8-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 10 SEPTEMBER 2022
.. Kampong D1 Tilburg D1 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Pinoké D1 Hurley D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Bloemendaal D1 Rotterdam D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. HDM D1 Klein Zwitserland D1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam D1 HGC D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D1 SCHC D1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 17 SEPTEMBER 2022
.. HGC D1 HDM D1 (5-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Tilburg D1 SCHC D1 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland D1 Bloemendaal D1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam D1 Pinoké D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Hurley D1 Kampong D1 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam D1 Den Bosch D1 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 24 SEPTEMBER 2022
.. SCHC D1 Hurley D1 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kampong D1 Rotterdam D1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Pinoké D1 Klein Zwitserland D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal D1 HGC D1 (2-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HDM D1 Amsterdam D1 (0-5)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D1 Tilburg D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 1 OKTOBER 2022
.. HDM D1 Den Bosch D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam D1 Bloemendaal D1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. HGC D1 Pinoké D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland D1 Kampong D1 (2-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam D1 SCHC D1 (1-7)final Nog niet bevestigd.
.. Hurley D1 Tilburg D1 (2-3)scheduled Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 8 OKTOBER 2022
.. SCHC D1 Klein Zwitserland D1 (8-0)final Nog niet bevestigd.
.. Pinoké D1 Amsterdam D1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Tilburg D1 Rotterdam D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D1 HGC D1 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal D1 HDM D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D1 Hurley D1 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 15 OKTOBER 2022
.. Bloemendaal D1 Den Bosch D1 (1-9)final Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland D1 Tilburg D1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. HGC D1 SCHC D1 (2-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam D1 Hurley D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. HDM D1 Pinoké D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam D1 Kampong D1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 22 OKTOBER 2022
.. Den Bosch D1 Rotterdam D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Tilburg D1 HGC D1 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
.. Hurley D1 Klein Zwitserland D1 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. SCHC D1 Amsterdam D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D1 HDM D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Pinoké D1 Bloemendaal D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 29 OKTOBER 2022
.. HDM D1 SCHC D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal D1 Kampong D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. HGC D1 Hurley D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland D1 Rotterdam D1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Pinoké D1 Den Bosch D1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam D1 Tilburg D1 (7-0)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
.. Rotterdam D1 HGC D1 (4-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Tilburg D1 HDM D1 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Klein Zwitserland D1 Den Bosch D1 (2-6)final Nog niet bevestigd.
.. Hurley D1 Amsterdam D1 (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. SCHC D1 Bloemendaal D1 (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D1 Pinoké D1 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
.. Pinoké D1 SCHC D1 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D1 Kampong D1 (4-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. HGC D1 Klein Zwitserland D1 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal D1 Tilburg D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. HDM D1 Hurley D1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam D1 Rotterdam D1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. HDM D1 Rotterdam D1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D1 HGC D1 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 4 MAART 2023
  Hurley D1 Pinoké D1 16:30 Amsterdamse Bos (Hurley)
  HGC D1 Amsterdam D1 18:30 Roggewoning (HGC)
ZONDAG 5 MAART 2023
  Tilburg D1 Kampong D1 12:45 Sportpark Bredaseweg
  SCHC D1 Den Bosch D1 12:45 Sportpark Kees Boekelaan
  Klein Zwitserland D1 HDM D1 12:45 Sportpark 'HCKZ'
  Rotterdam D1 Bloemendaal D1 12:45 Sportpark Hazelaarweg
ZATERDAG 11 MAART 2023
  Kampong D1 Hurley D1 16:30 Laan van Maarschalkerweerd
  SCHC D1 Tilburg D1 18:30 Sportpark Kees Boekelaan
ZONDAG 12 MAART 2023
  Pinoké D1 Rotterdam D1 12:45 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Bloemendaal D1 Klein Zwitserland D1 12:45 Sportpark Aelbertsbergweg
  HDM D1 HGC D1 12:45 Sportcomplex Groenendaal
  Den Bosch D1 Amsterdam D1 12:45 Oosterplas
ZATERDAG 18 MAART 2023
  Klein Zwitserland D1 Pinoké D1 16:30 Sportpark 'HCKZ'
  Amsterdam D1 HDM D1 18:30 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
ZONDAG 19 MAART 2023
  Hurley D1 SCHC D1 12:45 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Tilburg D1 Den Bosch D1 12:45 Sportpark Bredaseweg
  HGC D1 Bloemendaal D1 12:45 Roggewoning (HGC)
  Rotterdam D1 Kampong D1 12:45 Sportpark Hazelaarweg
ZATERDAG 25 MAART 2023
  Den Bosch D1 HDM D1 16:30 Oosterplas
  Kampong D1 Klein Zwitserland D1 18:30 Laan van Maarschalkerweerd
ZONDAG 26 MAART 2023
  Tilburg D1 Hurley D1 12:45 Sportpark Bredaseweg
  SCHC D1 Rotterdam D1 12:45 Sportpark Kees Boekelaan
  Pinoké D1 HGC D1 12:45 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Bloemendaal D1 Amsterdam D1 12:45 Sportpark Aelbertsbergweg
ZATERDAG 1 APRIL 2023
  Hurley D1 Den Bosch D1 16:30 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Rotterdam D1 Tilburg D1 18:30 Sportpark Hazelaarweg
ZONDAG 2 APRIL 2023
  HGC D1 Kampong D1 12:45 Roggewoning (HGC)
  Klein Zwitserland D1 SCHC D1 12:45 Sportpark 'HCKZ'
  HDM D1 Bloemendaal D1 12:45 Sportcomplex Groenendaal
  Amsterdam D1 Pinoké D1 12:45 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
ZATERDAG 15 APRIL 2023
  SCHC D1 HGC D1 16:30 Sportpark Kees Boekelaan
  Hurley D1 Rotterdam D1 18:30 Amsterdamse Bos (Hurley)
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Tilburg D1 Klein Zwitserland D1 12:45 Sportpark Bredaseweg
  Kampong D1 Amsterdam D1 12:45 Laan van Maarschalkerweerd
  Pinoké D1 HDM D1 12:45 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Den Bosch D1 Bloemendaal D1 12:45 Oosterplas
ZATERDAG 22 APRIL 2023
  Bloemendaal D1 Pinoké D1 16:30 Sportpark Aelbertsbergweg
  HDM D1 Kampong D1 18:30 Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Amsterdam D1 SCHC D1 12:45 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  HGC D1 Tilburg D1 12:45 Roggewoning (HGC)
  Klein Zwitserland D1 Hurley D1 12:45 Sportpark 'HCKZ'
  Rotterdam D1 Den Bosch D1 12:45 Sportpark Hazelaarweg
ZATERDAG 29 APRIL 2023
  Tilburg D1 Amsterdam D1 16:30 Sportpark Bredaseweg
  Hurley D1 HGC D1 18:30 Amsterdamse Bos (Hurley)
ZONDAG 30 APRIL 2023
  SCHC D1 HDM D1 12:45 Sportpark Kees Boekelaan
  Kampong D1 Bloemendaal D1 12:45 Laan van Maarschalkerweerd
  Den Bosch D1 Pinoké D1 12:45 Oosterplas
  Rotterdam D1 Klein Zwitserland D1 12:45 Sportpark Hazelaarweg
ZONDAG 7 MEI 2023
  HGC D1 Rotterdam D1 12:45 Roggewoning (HGC)
  Pinoké D1 Kampong D1 12:45 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Bloemendaal D1 SCHC D1 12:45 Sportpark Aelbertsbergweg
  HDM D1 Tilburg D1 12:45 Sportcomplex Groenendaal
  Amsterdam D1 Hurley D1 12:45 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Den Bosch D1 Klein Zwitserland D1 12:45 Oosterplas
ZONDAG 14 MEI 2023
  Hurley D1 HDM D1 12:45 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Tilburg D1 Bloemendaal D1 12:45 Sportpark Bredaseweg
  SCHC D1 Pinoké D1 12:45 Sportpark Kees Boekelaan
  Kampong D1 Den Bosch D1 12:45 Laan van Maarschalkerweerd
  Klein Zwitserland D1 HGC D1 12:45 Sportpark 'HCKZ'
  Rotterdam D1 Amsterdam D1 12:45 Sportpark Hazelaarweg

Powered by LISA