volg ons op:
100 Rabobank en Kampong balletjes.png 110 Kids Kick-off.png 120 H1.png 125 Klapperboom vanuit spelerstunnel.png 130 D1.png 135 Hockeybal en deel pion.png 140 Buddy Kellerman.jpg 150 BlauwHartTips.jpg 155 Rolstoelers.jpg 160 Terras.png 165 David Harte.jpg 170 Pionnen.png 175 Sproeier.jpg 180 BlauwHartTips.jpg 185 Philip Meulenbroek.jpg 190 clubhuisfotowand.jpg 195 Shirts2.jpg 200 Zonnebril.jpg 210 Jongens op het veld ruggen.jpg
Jeugd
Senioren

Heren 01


Spelers Heren 01

Lars Balk
Bram van Battum
Finn van Bijnen
Ties Ceulemans
Caspar Dobbelaar
Jonas de Geus
Mats Gruter
David Harte
Deegan Huisman
Jip Janssen
Silas Lageman
Boet Phijffer
Jelle Phijffer
Terrance Pieters
Mats Schooleman
Rik Sprengers
Duco Telgenkamp
Steven Verhoogt
Derck de Vilder
Jens de Vuijst
Pim Wasser
Sander de Wijn

Ondersteuning Heren 01

Tim Oudenaller
Marijn Petermeijer
D:\Internet\root\www\vhosts\stickweb.nl\httpdocs\files\spelerfotos\166706.jpg
Emiel Mellaard
Lars Balk
David Harte
Steven Verhoogt
Ruben Kragten
D:\Internet\root\www\vhosts\stickweb.nl\httpdocs\files\spelerfotos\166706.jpg
Calvin Hendrikx
Johan Logtenberg
D:\Internet\root\www\vhosts\stickweb.nl\httpdocs\files\spelerfotos\166706.jpg
Mathijs van der Meer
D:\Internet\root\www\vhosts\stickweb.nl\httpdocs\files\spelerfotos\166706.jpg
Doremiek Verdijk
Stan Langedijk

Wedstrijdschema
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
4 mrt MMHC Voordaan H1
15
14:45 16:30 uit route
11 mrt AH & BC H1
17:00 18:30 thuis De Klapperboom
19 mrt Schaerweijde H1
15
13:00 14:45 uit route
26 mrt hdm H1
13:15 14:45 thuis
1 apr Hockeyclub 's-Hertogenbosch H1
45
16:15 18:30 uit route
16 apr HC Bloemendaal H1
13:15 14:45 thuis
22 apr Hockey Club Rotterdam H1
50
14:10 16:30 uit route
29 apr Pinoké H1
15:00 16:30 thuis De Klapperboom
7 mei Klein Zwitserland H1
13:15 14:45 thuis
13 mei HC Oranje Rood H1
15:00 16:30 uit route
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kampong H1 12 34 11 1 0 37 14 0
2 Bloemendaal H1 12 27 8 3 1 40 18 0
3 Pinoké H1 12 24 7 3 2 33 23 0
4 Rotterdam H1 12 23 7 2 3 50 26 0
5 Oranje-Rood H1 12 21 6 3 3 35 17 0
6 Klein Zwitserland H1 12 18 5 3 4 26 24 0
7 Den Bosch H1 12 16 4 4 4 28 26 0
8 Amsterdam H1 12 13 3 4 5 26 26 0
9 HDM H1 12 12 3 3 6 20 35 0
10 HGC H1 12 9 2 3 7 25 33 0
11 Schaerweijde H1 12 4 1 1 10 12 32 0
12 Voordaan H1 12 0 0 0 12 12 70 0


Uitslagen
ZATERDAG 3 SEPTEMBER 2022
.. Den Bosch H1 Bloemendaal H1 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland H1 Amsterdam H1 (2-4)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 4 SEPTEMBER 2022
.. Voordaan H1 Oranje-Rood H1 (0-6)final Nog niet bevestigd.
.. HGC H1 Kampong H1 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam H1 HDM H1 (8-1)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde H1 Pinoké H1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 10 SEPTEMBER 2022
.. Oranje-Rood H1 Schaerweijde H1 (3-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kampong H1 Voordaan H1 (6-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Pinoké H1 Den Bosch H1 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal H1 Rotterdam H1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. HDM H1 Klein Zwitserland H1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam H1 HGC H1 (3-3)scheduled Nog niet bevestigd.
DONDERDAG 15 SEPTEMBER 2022
.. HGC H1 HDM H1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland H1 Bloemendaal H1 (5-3)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam H1 Pinoké H1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch H1 Oranje-Rood H1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde H1 Voordaan H1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam H1 Kampong H1 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Voordaan H1 Den Bosch H1 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Oranje-Rood H1 Rotterdam H1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Pinoké H1 Klein Zwitserland H1 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal H1 HGC H1 (4-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HDM H1 Amsterdam H1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong H1 Schaerweijde H1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 24 SEPTEMBER 2022
.. HGC H1 Pinoké H1 (3-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam H1 Voordaan H1 (10-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Klein Zwitserland H1 Oranje-Rood H1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch H1 Schaerweijde H1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. HDM H1 Kampong H1 (1-7)final Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam H1 Bloemendaal H1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 1 OKTOBER 2022
.. Kampong H1 Den Bosch H1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal H1 HDM H1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. Oranje-Rood H1 HGC H1 (5-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde H1 Rotterdam H1 (3-6)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan H1 Klein Zwitserland H1 (3-5)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 8 OKTOBER 2022
.. Amsterdam H1 Oranje-Rood H1 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HGC H1 Voordaan H1 (5-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Klein Zwitserland H1 Schaerweijde H1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam H1 Den Bosch H1 (5-3)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal H1 Kampong H1 (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. HDM H1 Pinoké H1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 15 OKTOBER 2022
.. Schaerweijde H1 HGC H1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch H1 Klein Zwitserland H1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Voordaan H1 Amsterdam H1 (0-7)final Nog niet bevestigd.
.. Oranje-Rood H1 HDM H1 (4-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Pinoké H1 Bloemendaal H1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong H1 Rotterdam H1 (4-3)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 22 OKTOBER 2022
.. Klein Zwitserland H1 Rotterdam H1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal H1 Oranje-Rood H1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
.. HGC H1 Den Bosch H1 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Pinoké H1 Kampong H1 (3-4)final Nog niet bevestigd.
.. HDM H1 Voordaan H1 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam H1 Schaerweijde H1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
DONDERDAG 27 OKTOBER 2022
.. Pinoké H1 Amsterdam H1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 29 OKTOBER 2022
.. Rotterdam H1 HGC H1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde H1 HDM H1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. Klein Zwitserland H1 Kampong H1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch H1 Amsterdam H1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan H1 Bloemendaal H1 (2-7)final Nog niet bevestigd.
.. Oranje-Rood H1 Pinoké H1 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
.. Bloemendaal H1 Schaerweijde H1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. HGC H1 Klein Zwitserland H1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Pinoké H1 Voordaan H1 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. HDM H1 Den Bosch H1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam H1 Rotterdam H1 (1-6)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong H1 Oranje-Rood H1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
.. HDM H1 Rotterdam H1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Pinoké H1 Schaerweijde H1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. Oranje-Rood H1 Voordaan H1 (6-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal H1 Den Bosch H1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam H1 Klein Zwitserland H1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong H1 HGC H1 (2-1)final Nog niet bevestigd.

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 4 MAART 2023
  Voordaan H1 Kampong H1 16:30 Sportpark Bos
  Schaerweijde H1 Oranje-Rood H1 18:30 Schaerweijde
ZONDAG 5 MAART 2023
  Den Bosch H1 Pinoké H1 14:45 Oosterplas
  HGC H1 Amsterdam H1 14:45 Roggewoning (HGC)
  Klein Zwitserland H1 HDM H1 14:45 Sportpark 'HCKZ'
  Rotterdam H1 Bloemendaal H1 14:45 Sportpark Hazelaarweg
ZATERDAG 11 MAART 2023
  Oranje-Rood H1 Den Bosch H1 16:30 Genneper Parken
  Kampong H1 Amsterdam H1 18:30 Laan van Maarschalkerweerd
ZONDAG 12 MAART 2023
  Voordaan H1 Schaerweijde H1 14:45 Sportpark Bos
  Pinoké H1 Rotterdam H1 14:45 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Bloemendaal H1 Klein Zwitserland H1 14:45 Sportpark Aelbertsbergweg
  HDM H1 HGC H1 14:45 Sportcomplex Groenendaal
ZATERDAG 18 MAART 2023
  Amsterdam H1 HDM H1 16:30 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Klein Zwitserland H1 Pinoké H1 18:30 Sportpark 'HCKZ'
ZONDAG 19 MAART 2023
  Den Bosch H1 Voordaan H1 14:45 Oosterplas
  Schaerweijde H1 Kampong H1 14:45 Schaerweijde
  HGC H1 Bloemendaal H1 14:45 Roggewoning (HGC)
  Rotterdam H1 Oranje-Rood H1 14:45 Sportpark Hazelaarweg
ZATERDAG 25 MAART 2023
  Voordaan H1 Rotterdam H1 16:30 Sportpark Bos
  Oranje-Rood H1 Klein Zwitserland H1 18:30 Genneper Parken
ZONDAG 26 MAART 2023
  Schaerweijde H1 Den Bosch H1 14:45 Schaerweijde
  Pinoké H1 HGC H1 14:45 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Bloemendaal H1 Amsterdam H1 14:45 Sportpark Aelbertsbergweg
  Kampong H1 HDM H1 14:45 Laan van Maarschalkerweerd
ZATERDAG 1 APRIL 2023
  HDM H1 Bloemendaal H1 16:30 Sportcomplex Groenendaal
  Den Bosch H1 Kampong H1 18:30 Oosterplas
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Amsterdam H1 Pinoké H1 14:45 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  HGC H1 Oranje-Rood H1 14:45 Roggewoning (HGC)
  Klein Zwitserland H1 Voordaan H1 14:45 Sportpark 'HCKZ'
  Rotterdam H1 Schaerweijde H1 14:45 Sportpark Hazelaarweg
ZATERDAG 15 APRIL 2023
  Pinoké H1 HDM H1 16:30 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Voordaan H1 HGC H1 18:30 Sportpark Bos
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Den Bosch H1 Rotterdam H1 14:45 Oosterplas
  Schaerweijde H1 Klein Zwitserland H1 14:45 Schaerweijde
  Oranje-Rood H1 Amsterdam H1 14:45 Genneper Parken
  Kampong H1 Bloemendaal H1 14:45 Laan van Maarschalkerweerd
ZATERDAG 22 APRIL 2023
  Rotterdam H1 Kampong H1 16:30 Sportpark Hazelaarweg
  Amsterdam H1 Voordaan H1 18:30 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
ZONDAG 23 APRIL 2023
  HGC H1 Schaerweijde H1 14:45 Roggewoning (HGC)
  Klein Zwitserland H1 Den Bosch H1 14:45 Sportpark 'HCKZ'
  Bloemendaal H1 Pinoké H1 14:45 Sportpark Aelbertsbergweg
  HDM H1 Oranje-Rood H1 14:45 Sportcomplex Groenendaal
ZATERDAG 29 APRIL 2023
  Kampong H1 Pinoké H1 16:30 Laan van Maarschalkerweerd
  Schaerweijde H1 Amsterdam H1 18:30 Schaerweijde
ZONDAG 30 APRIL 2023
  Den Bosch H1 HGC H1 14:45 Oosterplas
  Voordaan H1 HDM H1 14:45 Sportpark Bos
  Oranje-Rood H1 Bloemendaal H1 14:45 Genneper Parken
  Rotterdam H1 Klein Zwitserland H1 14:45 Sportpark Hazelaarweg
ZONDAG 7 MEI 2023
  HGC H1 Rotterdam H1 14:45 Roggewoning (HGC)
  Pinoké H1 Oranje-Rood H1 14:45 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Bloemendaal H1 Voordaan H1 14:45 Sportpark Aelbertsbergweg
  HDM H1 Schaerweijde H1 14:45 Sportcomplex Groenendaal
  Amsterdam H1 Den Bosch H1 14:45 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Kampong H1 Klein Zwitserland H1 14:45 Laan van Maarschalkerweerd
ZATERDAG 13 MEI 2023
  Den Bosch H1 HDM H1 16:30 Oosterplas
  Schaerweijde H1 Bloemendaal H1 16:30 Schaerweijde
  Voordaan H1 Pinoké H1 16:30 Sportpark Bos
  Oranje-Rood H1 Kampong H1 16:30 Genneper Parken
  Klein Zwitserland H1 HGC H1 16:30 Sportpark 'HCKZ'
  Rotterdam H1 Amsterdam H1 16:30 Sportpark Hazelaarweg

Powered by LISA